test ciazowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 21:44

Mama śmiała się do Szwagra. A ten stwierdził że jak znajdzie chwilę to mi przemaluje,bo z malowania szafy została mu farba i będzie ecru :mrgreen: To ja już wolę te ecru :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 12 2014, 10:10

ecru to ja sama bym chciała :D
Ja mam łozeczko nie wiem w jakim stanie w piwnicy.Mam nadzieje ze bedzie pasował do niego materac bo zostane bez lozeczka :D albo trzeba bedzie do ikei jechac szybko po lozeczko bo tam sobie juz jakies upatrzyłam.

Spuchłam okrutnie i nie wiem jak sobie z tym poradzic...pierwszy raz w ciazy puchne....stopy mnie pieka a buzie mam jak paczek....
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 12 2014, 15:50

A jakie masz ciśnienie?? Kiedy masz lekarza?? To może być zatrucie ciążowe!! Koniecznie skonsultuj to puchnięcie,zwłaszcza jak się utrzymuje!! Mi puchną stopy od 30tc ale poza tym nic... Za to z Wika miałam podejrzenie zatrucia. Swędzi Cię ciało??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 12 2014, 16:46

Gaba ja mam cisnienie ciagle ok 110/60 i mniej.To 110 to jest dla mnie górna granica.Nic mnie nie swedzi a jutro rano ide zaniesc mocz do badania-prywatnie.Ginka mam za 3 tyg ponad wiec nie bede czekała na wizyte tylko tyle ile moge zrobie sama i w razie W pojde juz z wynikami.Bez nich i tak nic nie zrobi oprócz wypisania skierowania.Najdziwniejsze jest to ze zasypiam opuchnieta i budze sie opuchnieta a wieczorem mogła bym sie pod kran z woda podłaczyc bo mam takie pragnienie.W ciagu dnia mogła bym nic nie pic i normalnie funkcjonowac.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 12 2014, 17:24

To jak sama robisz mocz,to zrób jeszcze kwas moczowy. Z krwi się go sprawdza,czy Ci nerki prawidłowo funkcjonują. To zawsze jako pierwsze jest wskaźnikiem nim białko w.moczu się pojawi!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 12 2014, 22:09

ok zrobie i to :) dziekuje za przypomnienie bo mnie to kompletnie z głowy wyleciało .Badania "nerkowe" miałam robione w szpitalu i tam sa idealne....ale wtedy nie puchłam.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz lut 13 2014, 08:02

I jak się dzisiaj czujesz?? Znów wstalas opuchnięta?? Mam nadzieję że to tylko chwilowy kryzys był!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz lut 13 2014, 09:42

W nocy nogi mi dawały popalic.Jestem spuchnieta ale tylko lekko.Noc w ogóle miałam kiepska bo spac nie mogłam.Zaniosłam próbke do badania i oddałam tez krew.Zrobiłam od razu z morfologia bo to tylko kilka zł a jak juz sie dawac kłuc to podstawy tez mozna sprawdzic.
Starsznie chce mi sie pic....i mam ochote na loda bambino :mrgreen:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz lut 13 2014, 12:50

Ja mam od tygodnia taką jazdę z nogami i spaniem... Obawiam się właśnie że dzięki temu po kolejnej wizycie wezmą mnie na oddział... :roll: Na szczęście już tylko na wózek czekam, wiec Młody może przyjść na świat :-) Tyle że wolałabym ferie spędzić z Młodą w domu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz lut 13 2014, 13:20

Kurcze Ty juz masz niemalze donoszonego dzieciaka :)
Teraz to juz praktycznie nic mu nie grozi :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz lut 13 2014, 15:31

Chyba właśnie dlatego mam już serdecznie dość bycia w ciąży :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt lut 14 2014, 09:52

Odebrałam wyniki i wszystkie ksiazkowe.Chyba sobie bede po prostu tak puchła.... :roll: Ale damy rade :) to juz nie długo....wytrzymam dwa miechy :)

To juz tak jest ze jak przychodzi ten moment kiedy dziac sie moze wszystko to frustracja rosnie bo nic sie dziac nie chce.Znam to dobrze :) Adam na szczescie nie kazał na siebie długo czekac ale Artur wylazł punktualnie co do dnia.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pt lut 14 2014, 14:40

sze się, że wyniki w porządku :P
Mi Młody dał dziś tak popalić że boli mnie w środku dosłownie wszystko i jeszcze się rozciąga... Ehhhh!! Dobrze byłoby wytrzymać jeszcze te ferie w dwupaku 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt lut 14 2014, 19:53

ja to juz zapomniałam ze ferie były :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » So lut 15 2014, 16:28

Ja uwielbiam ferie zimowe, zwłaszcza jak mogę jechać w góry na narty... Teraz jednak wolałabym już lato :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn lut 17 2014, 09:21

No tak-teraz zostaje tylko popatrzeć na narty z takim brzuszkiem :lol:
Jak Mały bedzie miał na imię?bo ja mam albo zaćmienie umysłu i skleroze albo przeoczyłam jak pisałas.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn lut 17 2014, 10:12

Hubercik :-)
Ale mam dziś lenia!! Jeszcze w łóżku leżę!! Wika na feriach u ojca a ja się lenie w Szczecinie :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn lut 17 2014, 18:07

a no tak-teraz juz pamietam....to jednak zaćmienie było :lol:
Na całe dwa tyg pojechała?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn lut 17 2014, 20:08

Prawie :mrgreen: To pierwsze ferie jakie z nim spędza. Tak zawsze jest miesiąc wakacji i pojedyncze weekendy w miesiącu-czasem dwa a czasem wcale :roll: Teraz też chciał tylko na weekend,ale jak usłyszał że wkrótce rodze to wziął ją na dłużej...
Jutro wieczorem mam wizytę... A od dzisiaj chyba mam też syndrom wicia gniazda tu w Sz,bo okna i podłogi wyszorowalam :mrgreen: :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 18 2014, 09:01

To moje mycie okien tłumaczyłam wczoraj tym ze wiosny nie zobacze-nie chciała bym miec jeszcze Syndromu ;) :lol:
Mam chorego starszaka w domu wiec siła rzeczy ciagle cos robie.Dzis chciała bym sprzatnac w szafach bo za duzo rzeczy mi stoi na widoku i mnie to drazni.Jeszcze nie wiem gdzie i co zrobic z materacem jak lozeczka nie mam.Nie mam pojecia gdzie go upchnac haha
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 18 2014, 16:50

Może gdzieś za łóżko chłopaków albo wasze?? :wink: Mi. P złożył łóżeczko, przemeblowanie zrobiliśmy wcześniej, więc ja już gotowa ;-) Zaraz idę do lekarza :-) Ciekawe co dziś powie ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 18 2014, 20:56

U mnie wsio OK :-) Czyli pozamykana jestem na 4 spusty i termin się nie zmienia :-) 5.03. Hubercik przywita się z nami :-) 24.02.mam zrobić KTG a 3.03. morfologie i krzepliwosc... Już tylko 2 tygodnie!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez mysiak » Wt lut 18 2014, 23:41

Gaba jak już bliziutko.... jejq az ci zazdroszczę :)

Dominika.. zdróweczka dla starszaka... my niestety tez chorujemy.

Pozdrawiamy:)
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 19 2014, 09:15

Gaba ciarki mi po plecach przeszły-dwa tygodnie!Ty bedzie narzekac na brak snu a ja bede stekac ze mi ciezko :D :lol: :lol:
U chłopcow nie da rady za lozko,u nas chyba tez juz nie :D ale pomyslimy ,pomyslimy :)

Mysiak dzieki i Wam tez zdrówka zycze:)
Jak dzieciaczki ?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 19 2014, 10:43

I tak w nocy kiepsko mi się śpi... No dziś Młody dał mi pospać wyjątkowo...Jakoś mniej ruchliwy jest... Chyba trzeba dać mu jeść :wink:
Gdyby nie to, że to cesarka ma być to jeszcze miesiąc bym czekała aż cis zacznie się dziać... Wike urodziłam w 42tc...
Mysiak zdrowia Wam życzę!! Fakt, nie mogę się doczekać jak ten mój mały terrorysta wygląda :-)
Domi jaką Ty masz chustę?? Wiązana czy na kołach czy może jeszcze inna?? Staram się przebrnąć przez ten gąszcz i mi słabo idzie... Może coś doradzisz?? :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 19 2014, 13:11

Na poczatek dla noworoda i niemowlaka mam chuste elastyczna-wiazana.Koła nie przypadaja mi do gustu,poucha nie jestem w stanie przebrnąć -nie potrafie ułozyc dzieciaka w kieszonce :eusa_whistle: mam poucha po adasku w szufladzie i nigdy go w nim nie nosiłam bo nie szło mi wkładanie i miałam wrazenie ze mis ie dzieciak udusi.Na tej samej zasadziedziała kółkowa chusta.Tez jest wielka kieszen w ktora wkładasz na lezaco.Jak chcesz spionizowac to tylko siedzacego juz dzieciaka.

Młoda wykonała piruet-pierwszy raz odkad jest w brzuchu -pupke ma z mojej prawej strony a nogi z lewej.Dziwne uczucie:D


A i jeszcze ja mam do Ciebie pytanko:jaka farba bedziecie miec malowane lozeczko?jakas specjalna?rzuć mi nazwa bo mam z tym problem....
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 19 2014, 15:24

Nie mam pojęcia :oops: Szwagier jak będzie miał czas to się tym zajmie a jak nie to zostanie czarne :roll: P stwierdził że źle nie wygląda...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 19 2014, 18:34

Aaaa bo myslałam ze moze juz w trakcie jest bo duzo czasu nie zostało.Wyczytałam w necie ze tylko jakis eko farb mozna uzywac ale zebym ja chociaz nazwe takiej znała i wiedziała gdzie dostac,bo raczej sama po nia musze pojechac.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz lut 20 2014, 15:05

No niestety nie jestem w stanie Ci pomóc... Wiem, że Szwagier ma jakąś farbę którą malował szafę w domu, nie śmierdziala więc chyba dobra. Łóżeczko jak przyszło, to ponad tydzień stało w innym pokoju tak śmierdzialo farbą :roll: Nawet jak później trafiło do sypialni, to mi się ciężko spało... Makabra jakaś...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt lut 21 2014, 09:44

Te opary mnie najbardziej drażnia w farbach ,ale nowe lozeczko z atestami powinno byc chyba pomalowane odpowiednia farba a nie taka ktora wali przez tydzien....Tzn taka mam wizje ze tak byc powinno.... :lol: Jak nie masz balkonu to w domu Ci jedzie niemiłosiernie,a wez poskładaj lozeczko po przyjsciu ze szpitala-jak wiele par robi.....
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości