test ciazowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 04 2014, 10:12

8 dopegytu to maksymalna dawka. Znaczy że na nią nie działa. Jeśli nie była pod opieką dobrego lekarza wcześniej to nic innego nie pozostaje jak szybki poród :roll: Dla niej jest ryzyko stanu rzucawkowego... I może dojść do zatrucia ciążowego... Jeśli taka wpatrzona to już tylko jej wcześniak pozostaje...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 04 2014, 10:36

Kurcze chciała bym jej jakos pomóc ale nie wiem jak jak ona taka uparta.Ja rozumiem ze lekarz leciwy i wydaje sie jej na lekarza z przeogromnym doswiadczeniem ale on nigdy naet w szpitalu nie pracował.Tyle tylko ze ma od kilkudziesieciu lat swoj prywatny gabinet.Wiem ze na slasku jest trudno o dobrych lekarzy ale nie wierze ze nie ma tam zadnego specjalisty ....Jesli wczesniak jej nie przekonuje to ja chyba tez juz nie dam rady....ona sie chyba poddała.

Przymierzam sie powoli do prania ciuszków małej w płynie .Wszystkie wyprałam w naszym -ale to nie jest dobry płyn dla niej.Wypiore w Adaskowym białym jeleniu i czeka mnie najgorsze-prasowanie tych malenkich ubran.Nie znosze tego ;)Dobrze ze kilku lekarzy potwierdziło juz jej płec bo gdyby okazała sie chłopcem to pierwsze miesiace spedził by w różu. :lol: Musze jeszcze tylko skarpeteczki dokupic i moze ze dwa pajacyki na 56 bo mam wszystkie 0-3 msc lub rozm 62 i widac ze sa sporawe.Ale ta firma akurat ma dziwna rozmiarówke.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 04 2014, 16:24

Ja juz wypralam i wyprasowalam. Najpierw w Dzidziusia,co skończyło się moim mega uczuleniem. Po czym wypralam jak Wice przed porodem w persilu sensitive :eusa_whistle: I założę się,że Młodego nie uczyli :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 04 2014, 18:57

ja nie uzywam proszków ogólnie bo moj automat ich nie toleruje od jakiegos czasu.Teraz jade tylko na płynach i chyba tak juz pozostanie do ostatnich dni tego sprzetu.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 05 2014, 10:43

Ja używam proszku w proszku tylko do ręczników i pościeli. Bo płyn wiem że mi smug na ciuchach nie zostawi nigdy :P. Mam dość tego kataru!! Nic na oczy nie widzę!! A.jeszcze 2 dni mi z tych 7 zostało :roll:

Jakoś nie dociera do mnie że za 4 tygodnie przytule Młodego :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Śr lut 05 2014, 13:04

Jak to teraz napisałas to az sie sama zdziwiłam ze Ci tylko 4 zostały :D drugie pranie sie pierze-mam przerazenie w oczach jak widze to wszystko na raz na suszarce.Ze trzy godziny bede to prasowała!

Pisze na kwietniówkach na zamknietym forum i tam dziewczyny przy przeziebieniach racza sie prenalenem.Moj gin sie tylko usmiechnał jak pytałam czy to skuteczne ale u tych dziewczyn to albo placebo albo działa.Brałas cos juz na wzmocnienie sie?
W sumie z dwojga złego to lepiej teraz miec ten katar niz pozniej wisiec z gilem nad dzieciakiem nie wiedzac czy przewijac czy smarkac.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Śr lut 05 2014, 13:18

Ja to się pocieszam że taki katar łapię rzadziej niż raz do roku,więc faktycznie z gilem nad Młodym nie będę wisiała :lol:
Miałam fazę na pranie pod koniec stycznia,jak mnie skurcze łapały,na szczęście przepowiadajace ale dość bolesne :roll: Wtedy stwierdziłam,że trzeba być gotowym na wszystko 8) No i to też było jakoś w okolicach 30tc więc syndrom wicia gniazda w tym samym czasie nam się zaczął :mrgreen:
Co do przeziębienia,to wczoraj kupili mi acatar fast krople,jedyne jakie może brać kobieta w ciąży i karmiąca. One mają wodę morską i jakieś mentole ułatwiające oddychanie... Poza tym miód,mleko i herbata 8) Tak czy siak katar to katar i czy leczony czy nie zawsze trwa tyle samo :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Cz lut 06 2014, 11:20

Czyli w tym roku limit juz wyczerpany-i dobrze :mrgreen:

10 rano a ja juz obiad zjadłam :shock: ide prasowac:D
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Cz lut 06 2014, 20:19

Młody waży 2489g :mrgreen: Nawet jest o 2 dni większy. Za to mnie od zeszłej nocy boli podbrzusze. Myślałam że to jest związane z pracą jelit, bo ostatnio jest dużo lepiej niż było. A tu się okazało, że może mi się rozchodzić szew po cc i może dojść do pęknięcia macicy :roll: Wiec jestem w Szczecinie, bo jeśli w ciągu doby mi się pogorszy to mam do szpitala gnać!! Dostane sterydy na płuca i będą obserwować, no i może być tak, że urodzę jeszcze wcześniej... No czad!! Teraz zaczynam panikować :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt lut 07 2014, 09:47

Tak pozno chca podac jeszcze sterydy?Ja zazwyczaj słyszałam o zasadzie nie podawania pow 34 tyg ale moze to i lepiej i bezpieczniej.Trzymam kciuki za Was!Neonatologicznie młody juz donoszony.A i wagowo widze slicznie to wyglada:) jak dobrze pojdzie to i bez inkubatora sie obejdzie :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pt lut 07 2014, 17:41

Póki co jestem w domu. Jeśli nie będzie gorzej to do 18.02. nie muszę się stresować. A później w najgorszym wypadku obserwacja na oddziale i wcześniejsza cc :eusa_whistle: Byle żeby nie puścił ten szew na macicy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pt lut 07 2014, 19:26

nie zazdroszcze tego strachu :?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez alanka28 » N lut 09 2014, 17:42

Hejo :)

Gaba też miałam takie bóle podbrzusza w kolejnych ciążach po CC, a zwłaszcza w ostatniej bo była dość szybko po poprzedniej ;) Trzymam kciuki żeby się szczęśliwie skończyło u Ciebie jak i u mnie-donoszeniem do planowanego CC :)

Domiśka buziole :*

Pozdrawiam was laseczki,trzymajcie się :*
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: test ciazowy

Postprzez brzuszkowata » Pn lut 10 2014, 09:50

Będzie dobrze!!! Z mojego doświadczenia, tego, co mówią znajome i teściowa położna wynika, że lekarze zawsze przesadzają z tym "straszeniem" pacjentek, zawsze wolą dmuchać na zimne i przestrzec nawet przed praktycznie nieprawdopodobnym, minimalnym ryzykiem - wszystko po to, żebyśmy jeszcze bardziej na siebie i dzidziusia uważały. Trzymam kciuki! :)
brzuszkowata
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr lut 05 2014, 09:19

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn lut 10 2014, 10:04

Strasza chyba po to zebysmy na zawał zeszły przed porodem ;)
Aniula weź no Ty sie babo kiedyś do mnie odezwij bo ja do Ciebie na gg pisała ale tam Cie chyba wieki juz nie było.A nie mam Cie jak na innych płaszczyznach złapac.Chyba zaczne do Ciebie smsy pisac :D

Brzuszkowata czasami jest to potrzebne-fakt a czasami -ale czesciej powoduje to stres i skurcze-jak np u mnie.Tak kobiety czasami reaguja na stres i powinni brac to pod uwage tak?

Prawda jest taka ze ja po tym szpitalu dostałam powera,wziełam sie za organizacje wszystkiego dookoła.Dopoki mi maz sypialni nie pomaluje to lozeczka nie wstawie.Wiec teraz jego trzeba zmotywowac zeby złapał za wałek.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn lut 10 2014, 16:22

Ja czekam na łóżeczko!! A tak nawet Mąż zrobił generalne porządki i przemeblowanie wg projektu :mrgreen:

Może i straszą!! I oby na tym strachu się skończyło!! Bo ja do 18.02 nie zamierzam kłaść się do szpitala!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Pn lut 10 2014, 16:47

Ja po pierwszym kwietnia moge isc.Wczesniej ani mi sie sni ;)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Pn lut 10 2014, 21:58

Przyszło łóżeczko...
Miał być ciemny brąz...a jest CZARNE!! :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 09:34

To wyszedł im chyba super mega ciemny braz ;) wymieniacie?
czarnych łozeczek jeszcze nie widziałam :shock:
Moj przewijak dotarł wczoraj ,materac do lozeczka wyprałam i to by było oprócz ubranek na tyle z przygotowan.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 09:46

Podaj mi na pw maila albo nr tel to Ci MMS albo mailem zdjęcie wyślę :eusa_whistle: I
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 10:49

wysłałam :)
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 10:55

Ja też :-) Mam nadzieję że doszło!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 11:01

wow one faktycznie czarne :shock: obok brazu to ono nawet nie lezalo ;) a zamawialiscie nowe?
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 11:18

Tak. Wg sprzedającego to jest kolor wenge alias ciemny brąz!! Nie wymieniam tylko dlatego,że szkoda mi czasu bo w każdej chwili mogę już rodzić... Mają szczęście że Hubercik jest Hubercikiem a nie Hania bo na bank bym im cyrk zrobiła :eusa_boohoo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 11:24

Ja dla zasady bym im maila odpowiedniego wystosowała!juz nie w celu wysyłki i zwrotu co informacji ze popełnili bład.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 11:40

Wg sprzedającego to jest ciemny brąz. Nawet nie usłyszałam przepraszam a co dopiero cokolwiek innego :evil: Więc nikomu nie polecę tego sprzedającego.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 11:41

Żeby było śmieszniej przez telefon z nim rozmawiałam... Więc gdyby miał cywilną odwagę to chociaż przepraszam powinnam usłyszeć. Powiedziałam że mu zdjęcie prześlę to nie chciał,bo to jest ciemny brąz i amen!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 11:47

to facet?bo jeszcze ten daltonizm to mogła bym zrozumiec ale jak to kobieta to z daleka takich omijac.... :twisted:
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Re: test ciazowy

Postprzez Gaba_S » Wt lut 11 2014, 11:49

Facet. Ale mój ojciec ma ponad 70 lat i też się zapytał dlaczego czarne kupiłam :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: test ciazowy

Postprzez Dominika.K » Wt lut 11 2014, 15:35

co za koles....kolor pewnie da sie przełamac jasnymi dodatkami ale i tak bedzie taki "smutny".Kolorowy ochraniacz powinien dac rade je rozweselic albo pstrokate przescieradełko.
Wiktoria
Obrazek
Dominika.K
 
Posty: 525
Dołączył(a): Śr wrz 18 2013, 09:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości