Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

Postprzez prinen1988 » Pt sty 20 2017, 10:55

Mam problem z prezentem dla mojego przyjaciela. Znamy się ze sobą od bardzo dawna. Mamy po 24 lata. Teraz miałam bardzo ciężki czas - a on mimo, że był tysiące kilometrów ode mnie i sam miał problemy pomagał mi, wspierał mnie, był na "każde" moje zawołanie. Bardzo mi pomógł i bez niego bym sobie nie poradziła. Teraz przylatuje do Polski - w związku z tym chciałabym mu podziękować za ten czas kiedy tak mocno mnie wspierał. Wiem, że on nie chce za to jakiś prezentów, ale mi zależy na tym ogromnie żeby czuł, że doceniam to, że jest i był cały czas. Tylko kompletnie nie mam pojęcia co to może być - chciałabym coś zrobić sama żeby był to prezent od serca, a nie jakaś masówka z GH. Internet niestety mnie zawiódł.
prinen1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 20 2017, 10:48
Lokalizacja: Manchester

Re: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

Postprzez lelli » Pn sty 23 2017, 07:39

prinen1988 napisał(a):Mam problem z prezentem dla mojego przyjaciela. Znamy się ze sobą od bardzo dawna. Mamy po 24 lata. Teraz miałam bardzo ciężki czas - a on mimo, że był tysiące kilometrów ode mnie i sam miał problemy pomagał mi, wspierał mnie, był na "każde" moje zawołanie. Bardzo mi pomógł i bez niego bym sobie nie poradziła. Teraz przylatuje do Polski - w związku z tym chciałabym mu podziękować za ten czas kiedy tak mocno mnie wspierał. Wiem, że on nie chce za to jakiś prezentów, ale mi zależy na tym ogromnie żeby czuł, że doceniam to, że jest i był cały czas. Tylko kompletnie nie mam pojęcia co to może być - chciałabym coś zrobić sama żeby był to prezent od serca, a nie jakaś masówka z GH. Internet niestety mnie zawiódł.


Może jakiś konkretny zegarek? W sklepach internetowych można zakupić zegarki dobrych firm w korzystnej cenie. Rozumiem,że chcesz kupić coś porządnego. Na pewno taki konkretny dodatek będzie lepszy niż jakas figurka, którą postawi się na półce i która bedzie jedynie zajmowała miejsce....
Proponuję zastanowić się nad zegarkiem od firmy Skagen. Sa eleganckie:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Skag ... 10979.html
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Skag ... 10983.html
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

Postprzez karolina45 » Wt mar 28 2017, 18:29

W ostatnim czasie są bardzo modne plakaty autorskie, które warto mieć i nawet wręczyć komuś jako prezent za przyjaźń. Możesz kupić z sentencją taką, grafiką przyjacielską. Na naszym rynku jest wiele fajnych propozycji godnych uwagi.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń

Postprzez andziala » So cze 24 2017, 17:42

Lelli ma dobry pomysł, zegarek to rzecz na lata, do tego praktyczna. Ja sobie kilka miesięcy temu kupiłam Diesela, wersję damską https://www.e-watches.pl/zegarki-damskie/diesel . Ale widziałam, że męskie są równie ładne, może właśnie coś z tej marki byś wybrała?
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości