Gres matowy!!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gres matowy!!!

Postprzez prinen1988 » Pt sty 20 2017, 10:50

witam, mam wielki problem. od jakiegoś czasu pracuję w firmie sprzątającej, sprzątam klatki schodowe. Na paru budynkach jest podłoga z gresu matowego, beżowego. Już nie wiem, co mam robić, nie chcę stracić pracy, ale jak tak dalej pójdzie to ludzie pewnie zaczną się skarżyć i tak się skończy... Problem jest następujący SMUGI okropne SMUGI!!! Po każdym myciu zostają smugi. Zmieniam często wodę, nie leję za dużo płynu (do dyspozycji mam Ajax), mop płaski z mikrofibry, a i tak się pojawiają. Widać je szczególnie pod światło. Macie może jakieś rady, czytam różne fora i widzę, że wiele osób ma problem z utrzymaniem czystości gresu w domach, a tu jest klatka schodowa, więc możecie sobie wyobrazić co się na niej dzieje, szczególnie teraz... Proszę o pomoc.
prinen1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 20 2017, 10:48
Lokalizacja: Manchester

Re: Gres matowy!!!

Postprzez kasia777 » Śr mar 15 2023, 07:44

Niestety nie zawsze to co wydaje nam się stare i sprawdzone takie jest. Ja sama podczas budowy swojego domu spędziłam wiele godzin na szukaniu różnego rodzaju rozwiązań i udogodnień. Do wykonania podłogi ale nie paneli czy płytek a posadzki żywicznej zatrudniłam https://www.jakposadzki.pl/. Dużo czytałam dobrych opini zarówno o firmie jak i samej podłodze i na nią postawiłam. I w jednym i w drugim wypadku się nie zawiodłam. Ekipa rewelacyjna, pracowali sumiennie, sprawnie i szybko dodatkowo zaspokajając moją ciekawość a podłoga w użytkowaniu to jakaś bajka. Dzięki temu ze nie ma fug i łączeń wygląda bardzo pięknie i estetycznie a ja zamiast myśleć kiedy znowu szorować fugi popijam kawę przy ulubionym serialu. Pomyślcie o tym rozwiązaniu nie ma sensu utrudniać sobie życia.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Gres matowy!!!

Postprzez salamandiks4 » Śr mar 13 2024, 20:45

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego z panelami podłogowymi, gdzie zamówiłem meister ll 200 w świetnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości