Czy to może być fobia społeczna?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy to może być fobia społeczna?

Postprzez trichsec1986 » Wt sty 17 2017, 00:44

Wiecie, od około roku nienawidzę ludzi. Po prostu... irytują mnie, nie lubię przebywać w towarzystwie ludzi, wolę siedzieć w domu niż chodzić na imprezy. Gdy wychodzę z domu i widzę dużo ludzi na ulicy to staram się ich omijać, nie patrzeć w oczy, po prostu jakbym nie istniała. Wolę wyjść wieczorem, kiedy nie ma ich tylu w mieście. Nie lubię chodzić do galerii handlowych, w szkole, do klasy się już przyzwyczaiłam, ale kiedy na kortarzu na przerwie est mnóstwo ludzi, to zaczynam się czuć nieswojo. Nie miałam tak przedtem, byłam normalną, wesołą dziewczyną, śmiałą, odważną. Powinnam udać się do psychologa?
trichsec1986
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sty 17 2017, 00:39
Lokalizacja: Warren

Re: Czy to może być fobia społeczna?

Postprzez michalmazur » Pn paź 16 2017, 10:39

zdecydowanie przyda się spotkanie z terapeutą




http://vid-tube.biz/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Czy to może być fobia społeczna?

Postprzez Marysia500 » Pt paź 20 2017, 11:40

To może być jeden z objawów depresji, ale lepiej pójść do terapeuty i z nim pogadać.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Czy to może być fobia społeczna?

Postprzez malwea » N paź 22 2017, 18:50

myślę, że to jakiś problem psychologiczny... na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty
malwea
 
Posty: 1
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:44

Re: Czy to może być fobia społeczna?

Postprzez Alienora » Śr maja 08 2019, 19:54

Wydaje mi się, że takie rzeczy powinny być przede wszystkim skonsultowane z lekarzem. To co mogę Wam polecić ze swojego doświadczenia w walce z depresją to Centrum Consilia, którego byłam pacjentką i bardzo dobrze wspominam współpracę z ich specjalistami. Przeczytajcie sobie artykuł na stronie https://psychoterapia.plus/leczenie-depresji-wroclaw/ , a następnie skontaktujcie się z nimi, bo jak dla mnie to lekarze, dla których pomoc innym jest na pierwszym miejscu ;)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości