Mój wróg - kurz

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Mój wróg - kurz

Postprzez pasyn1974 » Pn sty 16 2017, 14:30

Od rana się wściekam, nie pierwszy raz zresztą z tego samego powodu- kurz. Wytarty wczoraj wieczorem (oczywiście odpowiednim preparatem) dziś znów jest, mam ciemne meble więc bardzo to widać. Problem kurzowy dotyczy tylko jednego pomieszczenia w domu, być może dlatego że w pomieszczeniu tym jest kominek. Kurze wycieram praktycznie codziennie, odkurzam, podłogę myję na mokro, a mimo to on ciągle narasta w takim tempie, że już nie wiem co mam robić :C wkurzam się bo wszystko czyściutkie, równiutkie, tylko ten kurz. ściera, pronto i pucuje, od góry do dołu, podłoga na mokro, i za chwilę znowu... Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? :c Kto wygra walkę Ja czy Kurz?
pasyn1974
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn sty 16 2017, 14:23
Lokalizacja: Fayetteville

Re: Mój wróg - kurz

Postprzez glodomorek » Cz cze 21 2018, 12:20

Ja miałem kiedyś podobny problem, natomiast odkąd zleciłem cyklinowanie podłogi firmie http://www.cyklinowanie-paszkowski.pl/ to dzięki temu że powierzchnia drewna jest idealnie równa o wiele łatwiej się ją wyciera i odkurza, dzięki czemu kurz znika.
glodomorek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 23:51

Re: Mój wróg - kurz

Postprzez DanusiaNowak » Pt mar 15 2019, 14:10

Ja planuję zakup biblioteczki w tym sklepie https://www.bemondi.pl/produkt/biblioteczki/, tylko też właśnie zastanawiam się cz w jasnym czy w ciemnym drewnie, ma ktoś jakieś doświadczenie z ich meblami?
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Mój wróg - kurz

Postprzez salamandiks4 » Pt mar 22 2024, 18:08

Staram się korzystać z usług specjalistów, a ten sposób nie marnuje swojego czasu i pieniędzy. W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi, autoryzowanego sprzedawcy produktów Pergo, gdzie zamówiłem pergo panele .
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Mój wróg - kurz

Postprzez Alienora » Pn mar 25 2024, 09:46

Polecicie jakiś dobry odkurzacz?
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 43 gości