Grzyb i ten zapach wstrętny

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez pasyn1974 » Pn sty 16 2017, 14:28

Witam, mam problem ogromny. Wynajęłam mieszkanie, mieszkam już 2 tyg no i mam problem z grzybem, zapachem. Jest wszędzie, po prostu wszędzie, albo wietrzę albo ogrzewam, istny obłęd. Nie mam już kasy na wynajęcie następnego mieszkania a tu oszaleję, Macie jakiś pomysł na usunięcie zapachu ? Słyszałam coś o ozonowaniu ?
pasyn1974
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn sty 16 2017, 14:23
Lokalizacja: Fayetteville

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez smelka » Cz lut 20 2020, 22:04

Ozonowanie zabija zapachy ale nie odgrzybia, nie osusza ścian. Tam muszą wejść fachowcy, z https://optimal-osuszanie.pl/ na przykład. Kilka dni i byłoby po problemie. Z tymże w wynajmowane mieszkanie może nie warto inwestować... w każdym razie na pewno właściciel takie kroki powinien podjąć. Nie da się na dłuższą metę mieszkać w zagrzybiałym mieszkaniu! to bardzo niezdrowe, wręcz niebezpieczne.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez salamandiks4 » Wt lis 10 2020, 18:39

To poważny problem może należy skorzystać z usługi firmy która zajmuje si e ozonowaniem. A jeśli macie jakąś awarie na instalacji wodnej, grzewczej to zgłoście się po pomoc do firmy lokalizacja przecieków wody oni zajmują sie tym profesjonalnie i pomogą wykryć ta awarie. na tej stronie macie tez artykuły w tym temacie. Poczytajcie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez weronika259 » Śr lis 25 2020, 02:34

Mam podobny problem
___
kontenery na gruz Warszawa
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez Macadamia » Wt gru 29 2020, 22:09

Przyczyną pojawiania się grzyba na ścianie jest zbyt duża wilgotność w domu. To zaś może być spowodowane złą wentylacją. Jeśli chcesz skuteczni rozwiązać problem to rozważ montaż wentylacji decentralnej. O jej działaniu przeczytasz tu https://www.ecocomfort.pl/strefa-specja ... centralna/ . Instalację taką można zamontować nawet w starym domu. Ja mam u siebie rekuperację i to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez Alienora » Pn sty 04 2021, 14:03

Naprawdę świetnie, że udzielacie porad w tym temacie.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez marika89 » So kwi 30 2022, 16:45

Warto pomyśleć o ozonowaniu w takiej sytuacji. Tutaj bardzo polecam Airozone u mnie wykonali kawał dobrej roboty. Usunęli nie tylko brzydkie zapachy ale również wszystkie zanieczyszczenia z powietrza :)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez kasia777 » Pn lip 03 2023, 06:19

Firmą fachowo zajmująca się sprzątaniem, ozonowaniem i dezynfekcją wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych jest https://insiemepolska.pl/ Szczerze polecam ich usługi. Są profesjonalistami w tym co robią.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Grzyb i ten zapach wstrętny

Postprzez Alienora » Śr gru 20 2023, 22:18

Warto pamiętać, że przy sprzątaniu takich pomieszczeń, piwnic czy strychów, gdzie jest wiele wielkogabarytowych śmieci do wyrzucenia, dobrą opcją może być podstawienie kontenera na zmieszane odpady i tam wrzucanie wszystkiego. Później zbiornik będzie zabrany przez firmę i zutylizowany w odpowiednim miejscu. Teraz jest sporo takich usług w sieci, przykładem może być https://zamow-kontener.pl/dolnoslaskie/ ... u-wroclaw/
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

cron