Chemia zachodnia - co sądzicie?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Chemia zachodnia - co sądzicie?

Postprzez dreamal1972 » Pn sty 16 2017, 12:19

jak w temacie. Jakie są wasze opinie/doświadczenia/wrażenia? czy faktycznie jest lepsza? Rozpoczynam temat, ponieważ sama mam ostatnio z nią dużo wspólnego. Czytając artykuły na necie można znaleźć przeróżne opinie - że to nieprawda, albo że faktycznie - proszki niemieckie dopierają lepiej. Ja ze swojego doświadczenia nie do końca mogę się wypowiedzieć - bo rzadko mam z tym styczność, a problem mnie dosyć nurtuje. Fakt faktem, że te drobinki piorące w proszku takie jakby większe... ale czy ma to znaczenie? Kiedyś chyba Bosacka robiła w TV test porównawczy - i nie było większej różnicy.
dreamal1972
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn sty 16 2017, 12:14
Lokalizacja: Albuquerque

Re: Chemia zachodnia - co sądzicie?

Postprzez organek » Pn lut 12 2018, 10:20

Przez długi czas kupowaliśmy do domu chemię z Niemiec ale od niedawna kupujemy polskie produkty. Głównie za sprawą tego że w pracy zacząłem zamawiać od polskiego producenta chemię przemysłową https://organika.com.pl/produkty/chemia-przemyslowa/ i jeżeli chodzi o jakość byłem bardzo pozytywnie zaskoczony co skłoniło mnie do kupowania krajowej chemii również do domu. Szczerze mówiąc nie widzę żadnej różnicy jeżeli chodzi o jakość a cena mniejsza więc zawsze zostaje coś w portfelu.
organek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn lut 12 2018, 10:13

Re: Chemia zachodnia - co sądzicie?

Postprzez Adamek000 » Pn wrz 24 2018, 14:38

Ja to słyszałem, że świetnej jakości chemię samochodową ma sklep Motochemia. Co prawda kupowałem tam tylko taki Breloczek VW, ale dowiadywałem się, że to naprawdę dobry sklep.
Adamek000
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 16:53


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

cron