Jak zadbać o grób?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak zadbać o grób?

Postprzez leisa1972 » Cz sty 12 2017, 13:52

Czy możecie mi podpowiedzieć jak dekorować,czym okryć (by nie było widać piachu) grób zanim zrobię nagrobek? Pomnik będzie zrobiony wiosną a teraz jest bardzo brzydko,śnieg stopniał i zrobiło się bardzo brzydko
leisa1972
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 12 2017, 13:47
Lokalizacja: Billings

Re: Jak zadbać o grób?

Postprzez merlina » Pn sty 16 2017, 09:02

Mówiąc szczerze nie wiem. Ja nic nie robiłam przy grobach i tyko czekałam na odpowiedni moment, by postawić nagrobek.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jak zadbać o grób?

Postprzez Alienora » Wt mar 05 2019, 20:02

Osobiście uważam, że dbanie o grób dobrze jest zlecić zewnętrznej firmie- w szczególności wtedy, kiedy sami nie jesteśmy w stanie zadbać o nagrobki naszych bliskich. Ja mieszkam bardzo daleko od rodzinnego cmentarza, więc kiedy nie mogę zadbać o groby, to korzystam z usług https://cmentarium.pl/podstrona/sprzata ... w-gdyni-94 :) Moim zdaniem to idealne wyjście, żeby grób był zadbany i czysty cały czas.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Jak zadbać o grób?

Postprzez weronika259 » N maja 28 2023, 15:11

Pożegnanie najbliższej osoby, to zawsze trudny dla nas moment. W tym trudnym dla nas czasie trzeba jednak zmierzyć się z wieloma formalnościami, które trzeba wypełnić. Dlatego dobrze jest wybrać profesjonalną firmę pogrzebową, która pomoże nam załatwić wszystko i odciąży nas. Tutaj możecie sprawdzić ofertę jednej z nich https://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy ... a-ursynow/
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Jak zadbać o grób?

Postprzez sabanek5 » Pt sie 11 2023, 09:45

Zakład kamieniarski Graniteks z Poznania zajmuje się m.in. sprzedażą nowoczesne nagrobki z wysokiej klasy granitu sprowadzanego z różnych części świata. Osobom, które są zainteresowane ich ofertą polecam sprawdzić informacje na stronie.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości