Jaki płaski telewizor wybrać ?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez prosgo1981 » Cz sty 12 2017, 11:24

Witam ! Chciałbym prosić Was o opinię , oraz doradzenie - jaki telewizor mógłbym wybrać i zakupić. Dodam że tv nie dla mnie ,tylko dla mojej cioci . Jest już samotna i wchodzi w wiek podeszły. Wiadomo że na nowoczesnym sprzęcie nie zna się wcale. Telewizor chciałaby 32 cale . Najlepiej za około 1000zł i wiadomo nieawaryjny , z możliwością odbioru naziemnej tv cyfrowej itd. Oprócz szperania na fachowych stronach netu , wolałbym przeczytać odczucia autentycznych użytkowniczek i użytkowników telewizji. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
prosgo1981
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 12 2017, 11:16
Lokalizacja: Des Moines

Re: Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez merlina » Pn sty 16 2017, 09:02

Dobrze jest poszukać w necie oraz popytać sprzedawców, z pewnością coś doradzą.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez smelka » Wt gru 24 2019, 00:26

:)
Ostatnio edytowano Śr maja 25 2022, 20:48 przez smelka, łącznie edytowano 1 raz
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez weronika259 » Pn lip 27 2020, 12:14

Wreszcie jesteśmy po remoncie i można zabrać się za kupno mebli i sprzętu. Przydałby się jakiś nowy telewizor do salonu i myślę, czy nie wybrać z tej strony https://eltkom.pl/telewizory-bluetooth Na tej stronie zawsze można znaleźć korzystne oferty, więc raczej się zdecydujemy tu kupić. A co Wy sądzicie o takich telewizorach? Też uważacie, że są bardzo dobrej jakości?
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez merlina » Pt kwi 09 2021, 11:50

A często w ogóle oglądacie telewizję? Przyznam się, że ja nie bardzo, choć oczywiście ekran u mnie stoi. W telewizji nie brakuje różnych programów, zwłaszcza informacyjnych, zobacz tu, które z nich cieszą się największą popularnością. Szczerze mówiąc, obecnie nie jestem zbytnio na czasie, ale warto czasem o takich rzeczach dla ciekawości poczytać.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jaki płaski telewizor wybrać ?

Postprzez smelka » Śr maja 25 2022, 21:46

Tu masz podane propozycje modeli godnych uwagi https://www.nslowo.pl/jaki-telewizor-oled-kupic/ . Jak się przeprowadzałam w zeszłym roku to też szukałam dla siebie fajnego telewizora. Zależało mi na wysokiej jakości obrazie ale i nie chciałam aby pobierał dużo prądu. Zwłaszcza, że chciałam duży ekran, moje dzieci wieczorami oglądają bajkę a ja potem często filmy do późna. Bez telewizora ani rusz.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Martyncia, Polanka i 34 gości