Łóżko wodne co sądzicie?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez prosgo1981 » Cz sty 12 2017, 11:20

Od kiedy pamiętam marzyłam o łóżku wodnym. Niedawno wróciłam z Anglii gdzie pracowałam w wakacje i wreszcie udało mi się zaoszczędzić trochę kaski. Mogę zacząć rozglądać się za łóżkiem. JUPI !!! Wyczaiłam sobie takie cudeńko spam Tak mi się spodobało, ze jestem gotowa je kupic nawet zaraz, ale mam troszkę wątpliwości. Znalazłam w necie info że łóżka wodne powodują bóle kręgosłupa. Pytanko do dziewczyn, które mają takie łóżka ? prawda z tym kręgosłupem? Kurdeee strasznie się nastawiłam na to wodne, a tu taka lipa z tymi bólami kręgosłupa
prosgo1981
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 12 2017, 11:16
Lokalizacja: Des Moines

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez merlina » Pt sty 13 2017, 13:50

Mi ten typ łóżka nie odpowiada zbytnio i raczej bym się nie zdecydowała na takie.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez Thelo » Wt cze 20 2017, 13:00

Łóżko wodne chyba tylko na filmach nadaje się do spania. Do conocnego odpoczynku bardziej nadadzą się inne łózka, najlepiej z materacem lateksowym albo spręzynowym. Polecam https://heveamaterace.pl/ ze względu na antyalergiczne materiały
Thelo
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt cze 20 2017, 12:36

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez kufffi » Cz cze 22 2017, 14:55

Bardzo fajnie byłby chociaż raz przetestować takie łóżko niestety nigdy nie było mi dane
kufffi
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz cze 22 2017, 14:42

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez marysienka » Cz wrz 27 2018, 08:37

Hmm raz miałam w jakimś hotelu okazję spać :D ale w domu mam swoje łóżko, z dobrym, porządnym materacem który sobie na http://materacyk.pl zamówiłam i nie narzekam. Jak się ma wygodny materac to naprawdę człowiek się wyśpi, nic go nie boli i nie ma na co narzekać
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez Borycina5 » Pt kwi 12 2019, 14:44

Wow, łóżko wodne brzmi fajnie, ale trochę strach, że się rozerwie i woda się wyleje, a potem będzie straszny bałagan. Ja mam łóżko robione na wymiar w Krakowie, mogę wszystkim polecić takie rozwiązanie
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez majkelina » Cz kwi 18 2019, 09:07

zamiast wodnego to zastanowilabym sie nad kontynentalnym! ja mam to https://www.agatameble.pl/meble/lozka-i ... ana-w-karo Trzy rodzaje materaca pozwolą na relaksujący i spokojny sen, co naprawde jest odczuwalne po przebudzeniu. Dodatkowym atutem łóżka są dwie szuflady do przechowywania poscieli - bez problemu mozna wszystko zmiescic
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: Łóżko wodne co sądzicie?

Postprzez Antyloppka » Śr maja 22 2019, 10:18

Mnie się wydaje, że takie łożka to już wyszły z mody. Osobiście wolałabym stelaż tapicerowany, a do tego wygodny materac. Szukam nawet czegoś takiego w tym sklepie z meblami na wymiar z Oświęcima.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości