Kabina prysznicowa i brodzik?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kabina prysznicowa i brodzik?

Postprzez kercpor1978 » Śr sty 11 2017, 10:49

Kolejne pytanie odnośnie urządzania mieszkania. Teraz przyszedł czas na łazienkę. Zastanawiam się nad rozmiarem brodzika - 80 czy 90 cm? Boją się, że 80 cm będzie za mały - jaki rozmiar brodzika/kabiny wy macie? No i oczywiście jakiej firmy kabina. A poza tym czy któraś z was może mi doradzić jaki brodzik brać - plastikowy (akrylowy) czy blaszany (stal emaliowana)?
kercpor1978
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 10:42
Lokalizacja: New Orleans

Re: Kabina prysznicowa i brodzik?

Postprzez marta3333 » Wt mar 28 2017, 12:22

kercpor1978 napisał(a):Kolejne pytanie odnośnie urządzania mieszkania. Teraz przyszedł czas na łazienkę. Zastanawiam się nad rozmiarem brodzika - 80 czy 90 cm? Boją się, że 80 cm będzie za mały - jaki rozmiar brodzika/kabiny wy macie? No i oczywiście jakiej firmy kabina. A poza tym czy któraś z was może mi doradzić jaki brodzik brać - plastikowy (akrylowy) czy blaszany (stal emaliowana)?



Powiem Ci,ze zastanawiałam się nad kabiną. Potem jednak doszłam do wniosku,ze jeśli ma sie małe dziecko to wanna jest wygodniejsza ( można w niej postawić wanienkę). Jesli ma się kabine to nie jest to już takie proste niestety..... Sugeruje zastanowić się nad jakąś niewielką wanną. Zerknij sobie na przykład na tą wannę przyścienna:
https://www.ekspercilazienek.pl/wanny-w ... 55720010-2

Daje Ci sporo miejsca w łązience, jednocześnie będzie praktyczniejsza niż brodzik,
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

cron