Prezenty ręcznie robione

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Prezenty ręcznie robione

Postprzez protcat1985 » Wt sty 10 2017, 10:41

Dziewczyny potrzebuje pomocy, szukam kogoś kto robi piękne oryginalne prezenty okolicznosciowe, ale ręcznie Macie jakieś namiary na kogoś? albo może linki? Nie mam pojęcia już jak szukać hmm a może któraś z was robi coś takiego ?
protcat1985
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sty 10 2017, 10:35
Lokalizacja: Clarksville

Re: Prezenty ręcznie robione

Postprzez lelli » Pn sty 23 2017, 07:52

protcat1985 napisał(a):Dziewczyny potrzebuje pomocy, szukam kogoś kto robi piękne oryginalne prezenty okolicznosciowe, ale ręcznie Macie jakieś namiary na kogoś? albo może linki? Nie mam pojęcia już jak szukać hmm a może któraś z was robi coś takiego ?


Wszystko zależy od tego jak ktoś się czuje na siłach w robieniu takich rzeczy. Sama nie mam niestety talentu plastycznego, tak wiec nie zabieram się za dyi ( na blogach jest wiele pomysłów, ale jednak trzeba coś umieć).
Zerknij sobie do Openwear:
http://www.openwear.pl/

jest to spora hurtownia internetowa odzieży. Jest tam również możliwość zaprojektowania koszulki.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Prezenty ręcznie robione

Postprzez merlina » Wt lut 14 2017, 08:46

Ja niestety nie znam, choć może w sieci powinno się coś takiego znaleźć, ewentualnie jakieś tutoriale do samodzielnej pracy
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości