Plama na jeansach

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Plama na jeansach

Postprzez werpvan1973 » Pn sty 09 2017, 16:44

Na moich całkiem nowych spodniach ? marmurkach pojawiły się plamy. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy je zauważyłam, ponieważ prasowałam je na lewej stronie, a tu żółte (seledynowe wręcz smile ) przebarwienia, co wskazywałoby na przypalenie żelazkiem... :/ chociaż wcale nie jestem pewna czy to żelazko spowodowało te plamy, ponieważ nigdy dotąd coś takiego się nie zdarzyło. Z drugiej strony nie wiem co innego mogło pobrudzić moje spodnie. próbowałam już wody utlenionej, sypałam też solą i suszyłam na silnym słońcu i nic/ macie jakąś inną poradę? Czy w pralni chemicznej mogłoby się udać to usunąć? A może znacie jakieś inne, domowe metody na usunięcie uciążliwych plam? Bardzo by mi było szkoda tych spodni... Ledwo je kupiłam i jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć. Nie były też na tyle tanie żeby bez żalu je wyrzucić do kosza. Proszę doradźcie coś.
werpvan1973
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn sty 09 2017, 16:41
Lokalizacja: Overland Park

Re: Plama na jeansach

Postprzez Polanka » Pt gru 18 2020, 11:57

Gdyby jednak plama się do doprała i potrzebowałabyś nowych spodni polecam zajrzeć tutaj: https://youneedit.pl/ Mają duży wybór firmowych spodni w atrakcyjnych cenach
Polanka
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości