Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez effin1981 » Cz sty 05 2017, 13:50

Za pare miesiecy moj pierworodny skonczy osiemnascie lat i szukam rozwiazania gzie to zorganizowac.W domu miejsce by sie znalazlo ale tylko do siedzenia przy stole,na tance nie ma szans.Mlodzi beda chcieli potanczyc,my zreszta tez.Macie kobietki jakies pomysly ,tak wiecie zebym tez nie zbankrutowala,...
effin1981
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 05 2017, 13:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez Polanka » Pt paź 12 2018, 09:26

A może organizację wydarzenia powierzyć takiej firmie jak https://www.twojevent.com/ ? Z tego co widziałam w internecie, mają bardzo dobrą opinię.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez merlina » Wt paź 16 2018, 08:13

Ja nawet własnej osiemnastki nie miałam robionej :P A skoro syn wchodzi dorosłość to może sam zadecyduje jak chce spędzić ten dzień?
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Gdzie zrobic dziecku osiemnastke?

Postprzez House » Cz gru 20 2018, 10:22

A o jaką dokładnie lokalizację chodzi? Od siebie polecić mogę w razie czego Zajazd Jurajski, który znajduje się dość niedaleko Częstochowy (dokładnie w Zawierciu). Organizowane są tam przeróżne przyjęcia. Można liczyć na smaczne jedzenie, ładnie urządzoną salę dla gości, niezliczoną ilość atrakcji. W razie czego więcej informacji znajdziesz na https://zajazdjurajski.pl/oferta/imprezy-okolicznosciowe/.

:)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości