Kwiaty w ogrodzie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kwiaty w ogrodzie

Postprzez majka34 » Wt sty 03 2017, 12:15

Czy macie ogrody wokół domu? Jak tak to co w nich sadzicie? Ja mam krzewy, drzewka i kilka kwiatów. Teraz myślę nad kwiatami cebulkowatymi. Widziałam wiele ciekawych okazów na: https://florexpol.eu/311-kwiaty-cebulowe . Co o nich sądzicie? Sprawdzą się w ogrodzie? Jakie wybrać, bo spory jest ich wybór.
majka34

Re: Kwiaty w ogrodzie

Postprzez miral89 » Cz wrz 07 2017, 22:40

Moim zdaniem takie kwiaty na pewno będą fajnym pomysłem na dekoracje estetyki ogrodu. Ja często szukam takich rozwiązań, aby było pięknie i tanio.
miral89

Postprzez michalmazur » Pt wrz 08 2017, 10:47

ja lubię iglaki

learn this here now
michalmazur

Postprzez malik » Cz maja 17 2018, 18:35

Szukam ładnych kwiatów do ogrodu. Chodzi o kwiaty wieloletnie. Jakie kwiaty polecacie? Czy macie może w ogrodzie takie róże- https://www.rozeogrodowe.pl ?
malik

Postprzez Asija30 » Wt maja 22 2018, 14:26

To na prawdę świetny pomysł. Sama jestem na etapie organizacji mojego ogródka.
Asija30

Postprzez Macadamia » Cz maja 24 2018, 21:39

Kwiaty w ogrodzie to podstawa :) ja u siebie mam nie tylko kwiaty ale także kilka pięknych liściastych krzewów ozdobnych, które wybrałam w szkółce krzewów firmy ogrodniczej Markflor. Mają naprawdę wiele ciekawych roślin w ofercie. U nich można kupić zdrowe i ładne sztuki, które na 100% się przyjmują. Rośliny szczepione są w specjalnych pojemnikach co gwarantuje ich zaaklimatyzowanie się w nowym terenie.
Macadamia

Postprzez kazimierz » Pn wrz 03 2018, 21:24

Nie wyobrazam sobie zycia bez pieknego ogrodu. W tym roku udalo mi sie kupic w okazyjnej cenie dzialke z drewnianym domkiem .. do ktorej bedziemy razem z zona uczeszczac juz niebawem. Trzeba przygotowac odpowiednio wszystko do posadzenia wlasnie krzewow oraz kwiatow. Jak uslyszalem ile sobie zyczy firma zajmujaca sie tym profesjonalnie to dalem sobie spokoj. Praktycznie wszystkie informacje na ten temat mozna znalezc za darmo w sieci .. juz nie wspominajac o poradnikach video. Najwazniejsza kwestia bedzie tutaj przygotowanie odpowiednio gleby .. jakich preperatow uzywacie? Wybor jest naprawde duzy - https://www.sklepogrodniczy.pl/uprawa-i ... o-kwiatow/ a mi zalezy na zakupie wiekszej ilosci jakiegos specyfiku wiec tutaj najwazniejsze beda dla mnie wasze opinie. Napiszcie jakim firmom mozna naprawde zaufac w tej materii. Pozdrawiam
kazimierz

Powrót do Forum ogólne