ciepłe buty dla dziecka

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

ciepłe buty dla dziecka

Postprzez kokiam » Wt sty 22 2013, 14:54

Dziewczyny,
Jak zawsze licząc na pomoc mam takie oto do Was pytanie.
Mojej córce (5 lat) bardzo marzną stopy w czasie spaceru w mroźny dzień. Ma dobre buty - skórzane, z futrem, kilka cm ponad kostkę. Ale najwraźniej dla niej to za mało. Nawet gdy jej włożę dodatkową, wełnianą skarpetę to nic się nie zmienia. Ja dobrze znam temat, bo sama tak mam - pewnie to kwestia krążenia. Mlodsza córka ma takie same buty jak starsza, a nóżki sa jak piecyki po spacerze.
Czy kojarzycie temat? Wiecie jakie buty warto kupić? Wczoraj w Bartku pani polecała buty z goratexu, ale nie jestem pewna czy to faktycznie zadziała. A wydać 180 zł (po przecenie) bez efektu mi się nie uśmeicha. Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za odpowiedź :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hania 14.03.2006r. (*21 t.c.)
kokiam
 
Posty: 926
Dołączył(a): Wt sie 04 2009, 10:26

Re: ciepłe buty dla dziecka

Postprzez violkaa » Wt sty 22 2013, 20:04

Miałam ten sam problem. Też mi marzły strasznie nogi. Kupiłam w tym roku buty firmy Kamik i w końcu jest mi ciepło. Sprawdzałam na allegro jest sporo i dziecięcych. Może spróbuj takie. Najtańsze nie są, ale naprawdę rewelacyjne :)
Mój syn nosi buty firmy SOREL i też są super, szczególnie te które mają taka wyciąganą wkładkę.
U nas temperatury spadły teraz do -25 stopni, a w nogi nam ciepło :D

Nie wiem jaki rozmiar nosi Twoja córka, ale np tutaj są Sorele w dobrej cenie http://allegro.pl/sorel-sniegowce-snow- ... 54659.html
Musisz popatrzeć, można kupić niedrogo super buty
Obrazek
Avatar użytkownika
violkaa
 
Posty: 913
Dołączył(a): Wt wrz 06 2005, 00:00
Lokalizacja: Lublin/ Norwegia

Re: ciepłe buty dla dziecka

Postprzez kokiam » Cz sty 24 2013, 10:04

Violu - dziekuje Ci bardzo :) Sprawdze czy takie buty sa dostepne w Poznaniu, bo Marysi musze zmierzyc - ma wysoka nozke w podbiciu i w ciemno wole nie kupowac (raz czy 2 sprobowalam i okazalo sie, ze nie pasuja). I dla siebie tez poszukam takich jak Twoje. Jak jedziemy na pomiary w teren to umieram, wiec z pewnoscia sie przydadza :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hania 14.03.2006r. (*21 t.c.)
kokiam
 
Posty: 926
Dołączył(a): Wt sie 04 2009, 10:26


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kasia777 i 42 gości