SZANTAŻ PRZYCHODNI!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

SZANTAŻ PRZYCHODNI!!

Postprzez kasia_zgo » So mar 24 2012, 14:27

hey! Proszę o pomoc!
W naszym mieście znalazłąm super pediatrę. Byłam u niej na "nieoficjalnej" wizycie - umówiłam się że przeniosę dziecko do przychodni w której pracuje. Wziełam dokumenty i ide do rejestracji a tam "baba: mówi że mają WEWNĘTRZNY przepis, że aby zapisać dziecko musi być wpisany conajmniej jeden z opiekunów u nich!! Nawet ta pani dr ich wyśmiała że nie mogą tak robić. Ja swojego internisty nie chce zmienić - w jaki sposób i gdzie mogę wymusić na nich zapisanie samego dziecka w przychodni???????
Obrazek
kasia_zgo
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Cz lip 23 2009, 10:21

Re: SZANTAŻ PRZYCHODNI!!

Postprzez GosiaSew » So mar 24 2012, 17:38

Witam, ja też ostatnio przenosiłam swojego dzieciaka do innej przychodni w której nie jestem ani ja ani nikt z rodziny zarejestrowana i nikt mi nie robił problemów. Musiałabyś sprawdzić jakieś oficjalne przepisy ale nie wiem czy oni sobie tak mogą sami ustalać.
GosiaSew
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn gru 19 2011, 16:30

Re: SZANTAŻ PRZYCHODNI!!

Postprzez Anjaa » So kwi 28 2012, 23:57

Bez przesady!!!

Nigdzie nie ma takiego przepisu, który nakazywałby zapisanie opiekuna razem z dzieckiem do danej przychodni.
Jakieś dziwne wymysły pan rejestratorek :/
Przejdz się bezpośrednio do dyrektora owej przychodni i porozmawiaj a jak to nie pomoże to pozostaje NFZ :)
Natalia i Szymon ur. 28.08.2006 r.
Obrazek
Zosia ur. 11.05.2008 r.
Obrazek
Michałek ur. 21.12.2010 r.
Obrazek
Lena ur. 22.09.2013 r.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anjaa
 
Posty: 6669
Dołączył(a): So cze 10 2006, 08:36
Lokalizacja: Postanowiliśmy się kochać, dlatego odrzuciliśmy wszelką obojętność


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości