Proszę o opinie Szpitala Dziecięcego w Gdańsku na polankach

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Proszę o opinie Szpitala Dziecięcego w Gdańsku na polankach

Postprzez chuda26 » Wt mar 13 2012, 15:07

Witam :)

Bardzo proszę was kochane mamy o opinie tego szpitala a w szczególności oddiału V moja miesięczna córeczka leży tam z zapaleniem płóc:( może któraś z was była na tym oddziale ze swoim maleństwem, chodzi mi o to jaka jest obsługa pielęgniarek na tym oddziale i ogólnie. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
chuda26
 
Posty: 2240
Dołączył(a): Cz paź 12 2006, 16:55
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: Proszę o opinie Szpitala Dziecięcego w Gdańsku na polankach

Postprzez ***ewelina*** » Cz mar 15 2012, 18:33

http://forum.trojmiasto.pl/Rodzina-i-dziecko-c1,16.html tutaj uzyskasz odpowiedz,to nasze trójmiejskie forum,byłam tam z 4 miesięczną córką,z zapaleniem płuc i oskrzeli odesłali nas do domu!!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
***ewelina***
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt cze 06 2006, 13:42
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Proszę o opinie Szpitala Dziecięcego w Gdańsku na polankach

Postprzez katarzynka83 » So kwi 21 2012, 22:29

chuda26 Jak Twoja córeczka? Zdrowa już?

Ja na święta byłam ze swoja córcią w tym szpitalu, z tym, że na oddziale VIII Obserwacyjno-zakaźny i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona personelem i lekarzami. Głownie personelem, panie pielęgniarki bardzo miłe, pomocne. Zawsze mogłam do nich przyjść z jakimś pytaniem, albo żeby przyszły do dziecka, bo coś mnie niepokoiło. Także ja mogę polecić ten szpital.
Mam porównanie ze szpitalem Miejskim w Gdyni, gdzie w zeszłym roku leżał mój syn (5lat wtedy miał) na zapalenie płuc i nie jestem zadowolona. Poszłam z pytaniami do pań pielęgniarek i co? Oczywiście panie z łaską coś tam odpowiedziały mi, żebym się odczepiła :? A i tak odpowiedź mnie nie satysfakcjonowała, eh.
I mam jeszcze porównanie ze szpitalem w Wejherowie, tam z kolei syn miał wycinany trzeci migdał jak miał 4,5 roku i było całkiem dobrze. Byłam z synem tylko jeden dzień tam, więc zbyt krótko by cos więcej napisać i ocenić.
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 84 gości

cron