MARCOWE MAMY 2012

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez OlakaH » Wt maja 01 2012, 00:45

Hej,
dawno mnie tu nnie było, ale u mnie też się dzieje :) Jonna widze, ze to nie tylko moja chetnie na rekach by spala. Ja jak wloze mała do lozka to po pietnastu minutach juz sie budzi, a jak ktos ja trzyma na rekach to skubana spi nawet 4 h. Mała też miala do niedawna taka wysypke na twarzy. Nam zeszlo po przemywaniu przegotowana woda i smarowaniu emolium krem specjalny. Poza tym ciagle z mala po lekarzech ganiam. Do chirurga trafilismy z pempuszkiem- ma palstrowany, ciekawe jak dlugo? Na razie na tydzien i potem kolejna wizyta. U ortopedy ok, ale na szczepieniu nasza pani doktor wyslala nas na rehabilitacje( poniewaz mala lezala dziwnie w brzuchu i ma przekrzywiona glowke w jedna strone) Smieje sie,że spa bedzie miala. Ma zalecony masaż calego ciala i cieple oklady :)
Rodzeństwo tez dokazuje :) Jednym slowem jest co robic przy trojce pociech.
A co tam u Was dziewczyny?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OlakaH
 
Posty: 307
Dołączył(a): Cz lis 02 2006, 15:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez justynka__mar » Cz maja 17 2012, 12:28

Hej :D

Jestem kochane, ostatnio mało czasu na wszystko, same najlepiej wiecie jak to jest z maluszkami:)

U nas wszystko O.k. mała rosnie i jest ukochana (odpukac...) siostrzyczka tez jak moze to chetnie pomaga mamusi... więc nie jest najgorzej.... choc tak czasami sobie mysle jaka to wygoda miec duze i samodzielne dziecko:)
A u Was jak tam?? maluszki zdrowe??
odezwijcie sie mamuski!
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
justynka__mar
 
Posty: 3091
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 22:04
Lokalizacja: BIELAWA DOLNOSLĄSKIE

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez justynka__mar » Cz maja 17 2012, 12:29

No i bym zapomniała :oops:

Gulgusia gratulacje!!! :mylove: :mylove:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
justynka__mar
 
Posty: 3091
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 22:04
Lokalizacja: BIELAWA DOLNOSLĄSKIE

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez gulgusia24 » Cz maja 17 2012, 17:01

justynka__mar napisał(a):No i bym zapomniała :oops:

Gulgusia gratulacje!!! :mylove: :mylove:


:kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:

Dziewczyny pokazujcie swoje pociechy :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez justynka__mar » Cz maja 17 2012, 17:56

Dziewczyny pokazujcie swoje pociechy :D


ktora ma konto na fb??
Jest tam pare fotek:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
justynka__mar
 
Posty: 3091
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 22:04
Lokalizacja: BIELAWA DOLNOSLĄSKIE

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez Jonna » Cz maja 17 2012, 22:06

Ja tez sie melduje!

U nas w porzadku. Karol potrafi juz nawet przespac 8 godzin w nocy, wiec nie chodze juz taka zmeczona.
Rosnie i przybiera na wadze. Dwa tygodnie temu mial 5100g i mierzyl 56 cm.
Troche sie martwie, ze ciagle mu sie ulewa ale jak tyje to chyba wszystko ok.

Viktoria wypila dzisiaj caly flakon kropel witaminy D3. Nie wiem kiedy ona to zrobila. Na poczatku spanikowalam i zadzwonilam do centrali zatruc do Wiednia. Od razu mnie uspokojono, ze nic jej nie bedzie.
Jak pokazalam Viktorii pusta flaszke po kroplach to powiedziala, ze ona juz dziekuje bardzo, ona ich nie potrzebuje, wypila. Po chwili dodala: mama kupic. i jak tu byc zlym.

Ja nie mam fb. Jesli juz to moge przeslac cos mailem ale nie moge sie zabrac. Gabie i Krokodylkowi jeszcze nawet od urodzenia Lolka nie wyslalam. Ehhhh ... musze sie poprawic.

Sciskam!
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez gulgusia24 » Pt maja 18 2012, 10:29

justynka__mar napisał(a):
Dziewczyny pokazujcie swoje pociechy :D


ktora ma konto na fb??
Jest tam pare fotek:)

Ja mam :D Wyśle dane na PW
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez krokodylek » Cz maja 31 2012, 15:26

Jonna napisał(a):
Ja nie mam fb. Jesli juz to moge przeslac cos mailem ale nie moge sie zabrac. Gabie i Krokodylkowi jeszcze nawet od urodzenia Lolka nie wyslalam. Ehhhh ... musze sie poprawic.

Sciskam!
no wlasnie czekam i czekam i czekam :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez Jonna » Śr cze 27 2012, 21:33

Hej!

Co u Was slychac, marcowe mamy? Zagladacie tu jeszcze?

U nas wszystko w porzadku. Lolek rosnie jak na drozdzach. Usypia juz sobie nawet sam ok. 20 i budzi sie o 5 :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: (czeste wstawanie na poczatku zostalo mi wreszcie wynagrodzone)bardzo spokojny i pogodny z niego chlopczyk, smieje sie do mnie i guga tak czesto, dobrze ze jest taki pflegeleicht bo jego siostra to diabel wcielony, daje mi sie niezle we znaki

Zorganizowalam sobie juz zycie z moja dwojka i chyba niezle sobie daje rade.

Odezwijcie sie jak mozecie!
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez OlakaH » N lip 22 2012, 16:11

Hej :)
Widzę,że chyba mocno zapracowane jesteście bo prawie nikt tu się nie pojawia :)
Wiktoria zasypia ok 21 i budzi sie na jedzenie ok4-5 rano, zasypia i spi do 7-8h, więc w sumie nie ma co narzekać. Tylko niestety w dzien robi sobie dwie male drzemki po 30 min. i jedną w polowie dnia 1- 1,30h. Poza tym konczymy w tym tygodniu rehabilitację i w czwartek na kontrole, ale sama widze, ze jest super. Główke trzyma prosto, podciaga sie do siedzenia, obraca sie z pleckow na brzuszek w obie strony i potrafi sie przemieszczac w kierunku zabawki. Mysle, ze masaże cos jej daly. Ale sam masaz to jekden wielki koszmar. Wyginali ja w kazda strone i naciagali miesnie. darla sie przez cale 30 min. masazu.
A tak poza tym to u nas ok. A co słychać u Was?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OlakaH
 
Posty: 307
Dołączył(a): Cz lis 02 2006, 15:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez justynka__mar » Pt sie 31 2012, 17:18

Hej dziewczyny:)

U na o.k. mala rośnie jak na drożdżach tylko patrzeć jak będzie samodzielnie siedzieć, w łóżeczko wywija takie "fikołki" ze ho ho:) daje nam, wiele radości:) drugie macierzyństwo przezywa się całkiem inaczej, powiedziałabym ze lepiej:) Maleńka grzeczniutka, nawet grzeczniejsza niż siostra. no i czekamy na pierwsze ząbki, a jak u was? pojawiły się już u was??

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
justynka__mar
 
Posty: 3091
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 22:04
Lokalizacja: BIELAWA DOLNOSLĄSKIE

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez justynka__mar » Wt lis 13 2012, 12:16

Hop Hop zagląda to jakaś mamuśka??
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
justynka__mar
 
Posty: 3091
Dołączył(a): N kwi 29 2007, 22:04
Lokalizacja: BIELAWA DOLNOSLĄSKIE

Re: MARCOWE MAMY 2012

Postprzez basiulka » So mar 23 2013, 11:17

Witam szczęśliwych rodziców

Jestem położną, witam na świecie nowonarodzone maleństwa, pracuję na oddziale noworodkowym. Od pierwszych chwil życia staram się ułatwić Noworodkom przystosowanie się do nowych warunków.

Piszę również pracęmagisterską na temat: Oceny wczesnego rozwoju mowy i podejmowanych kontaktów społecznych noworodków urodzonych pomiędzy 38 a 42 tygodniem.

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety (http://moje-ankiety.pl/respond-38942.html ), ma ona charakter całkowicie anonimowy, a uzyskane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych.

Ankieta dotyczy dzieci do 24 miesiąca życia.

Serdecznie dziękuję za pomoc, pozdrawiam


Zobacz więcej: http://www.familie.pl/Forum-11-216/m891 ... z2OLux45se
basiulka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt mar 22 2013, 18:47

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 112 gości

cron