mamy tegorocznych pierwszoklasistów

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez mautka » N maja 05 2019, 18:49

Moje dziecko też w tym roku wybiera się do szkoły :) wiadomo, że delikatny stresik jest ale z drugiej strony mam świadomość, że wybrałam dla dziecka najlepszą z możliwych placowek. Bylismy już na dniu otwatym w Te Vizji na warszawskiej Ochocie. Bardzo ciekawa oferta edukacyjna, wysoki poziom, rozsądne czesne. Dzieci mają możliwość udziału w licznych zajęciach dodatkowych np sportowych czy naukowych.
mautka
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pn cze 11 2018, 08:06

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez kate44 » So lip 20 2019, 23:12

Trzeba się rozejrzeć za dobrą szkołą dla swojego dziecka i też prywatne placówki przekonały wiele osób. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest niedaleko nas i tu chodzą nasze dzieci, ale nie to nas do niej przekonało. Dzieci mają tu sporo zajęć dodatkowych, więc też nie ma problemu, by później je odebrać po pracy.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez andziala » So maja 29 2021, 07:00

Jeden wielki chaos to jest z podręcznikami do szkół. Gdyby nie strona https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip to nie wiem czy by mi się udało skompletować wszystkie podręczniki dla córki. Uważam e szkoły powinny jednak więcej dawać ze swojej strony i zapewniać dostęp do książek
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez weronika259 » N cze 13 2021, 23:08

Oprócz plecaka potrzebny jest przecież jeszcze piórnik coocazoo. Najbardziej podoba mi się piórnik, który jest porządnie wykonany i który dużo pomieści, więc chyba właśnie na taki się zdecyduję. Myślę, że piórniki są najlepszej jakości, jeśli kupcie je w odpowiednich ofertach, np. online.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez ligol » Pt lip 30 2021, 09:22

Ja już mam wyprawkę szkolną dla synka praktycznie całą gotową. W zeszłym tygodniu zamawiałam jeszcze podręczniki do religii dla pierwszej klasy na https://www.swietywojciech.pl/Podreczniki a tak poza tym to mam już wszystko.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: mamy tegorocznych pierwszoklasistów

Postprzez marika89 » N mar 26 2023, 01:03

Wyprawka szkolna to jest jednak nie lada wyzwanie dla rodzica. Ilość rzeczy do kupienia jest zatrważająca o czym przekonałam się i ja :D. Aktualnie jestem już na finiszu i do kupienia zostały mi jeszcze akcesoria plastyczne - wiecie może gdzie dostanę takie artykuły w rozsądnej cenie?
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości