pokój pierwszoklasistki

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

pokój pierwszoklasistki

Postprzez ewula144 » N sie 15 2010, 20:42

witam
chcemy zmienic meble w pokoju córki, myslelismy o mebliku, ale nie wiem czy nie jest juz za duza na nie, podoba nam sie seria z koniem www.meblik.pl

jakiej firmy wy macie meble, moze jakies fotki podeslecie, prosze o rade

mieszkamy w blokach, pokój córki nie jest za duzy 4,5 x 2,20, z oknem na waskiej scianie i wejsciem na długiej

prosze o propozycie
dziekuje
Obrazek
Avatar użytkownika
ewula144
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Ewisko » N sie 15 2010, 21:00

Moja córka idzie do 1 klasy syn do zerówy i maja w pokoju klasyczne meble z bodzia Nie patrzyłąm zęby były ładne tylko funkcjonalne
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewisko
 
Posty: 4309
Dołączył(a): Śr kwi 18 2007, 22:19
Lokalizacja: Stolica Polskich Łużyc ;)

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Gaba_S » N sie 15 2010, 21:09

Ewula bardzoladny zestaw wybralas, ale musisz sie liczyc z tym,ze za 3-4 lata bedziesz musiala calkowicie wszystko w pokoju corci zmienic, a koszt takich mebli nie jest tani...
Ja kupilam corce kilka mebli z BRW seria Sevilla,jestem zadowolona, tym bardziej,ze cena nie wygorowana i jakosc nie najgorsza,w tym roku dokupujemy lozko i kladziemy tapete. Tapeta wlasnie damy akcent dziecinnosci pokoju, bo jak mloda wyrosnie i nie bedzie chciala "wszystko na rozowo" to jej sie tapete zmieni a meble (jak sie nie rozleca :mrgreen: ) pozostana...
Moja bratanica ma meble z podobnej serii, ale cale w bieli... Kupili jej meble jak szla do pierwszej klasy wlasnie. Za 2 komodki,szfe i sekretarzyk zabulili prawie 7 tys zlotych. W tej chwili idzie mala do 4 kalsy a ja od roku slysze,ze Zuzia wyrosla,ze szafa za mala,ze biurko za niskie etc... Pytala,czy nie chce kupic-nie chce, bo pokoj mam 5x mniejszy Wiktorii no i nie stacmnie na takie meble, wole taka kase na co innego spozytkowac ;)
Ale, jesli Ci sie takie meble podobaja i corci tez, a masz mozliwosc szybkiej wymiany, to czemu nie zaryzykowac. Jesli szafa jest rozmiarami normalna a nie dziecinnego typu, to jakies 10 lat by posluzyly-wtedy moga sie rozleciec, a nastolatka juz po swojemu pokoj urzadzi ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez kiszka » N sie 15 2010, 21:23

ewula144 my tez mamy z BRW, ale właśnie patrzyłam żeby biurko było duże wysokie, żeby właśnie zaraz nie było że za niskie. Polecam komplet mambo my mamy ten bo sa rózne bez zielonego lub niebieski

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kiszka
 
Posty: 5600
Dołączył(a): Cz cze 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Sanok

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Gaba_S » N sie 15 2010, 21:28

Ja mam to, tyle ze szafe mam 1 slupek a biurko dopiero kupie z lozkiem z tej samej serii... Pokoj Wika ma jeszcze mniejszy, jakies 2x3.5m...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez gingers » Pn sie 16 2010, 08:18

tak jak pisze gaba wydaje mi sie ze fajne sa wlasnie meble systemowe. zawsze mozna cos dokupic wymienic z wiekiem a nie trzeba wszystkiego zmieniac. my na razie mamy dziecieca ikee ale malej mazy sie lozko antresola i kombinuje zeby jej dokupic... choc za dwa lata pojdzie do szkoly i wtedy bedzie trzeba jej caly pokoj zmienic. wtedy marzy mi sie seria z brw capslook choc na zywo nie wyglda juz tak ladnie jak na zdjeciach. ale wydaje mi sie bardzo funkcjonalna i kolorki sa git :D
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
gingers
 
Posty: 2467
Dołączył(a): Pt mar 25 2005, 01:00
Lokalizacja: Rybnik

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez admisia » Śr sie 18 2010, 19:26

Moja córa również ma meble firmy BRW Vis a vie, można sobie dowolnie wybrać elementy a pokoik ma też taki mały jak Twoja córcia.
UBRANKA 56-134 DZIEWCZYNKA/CHŁOPIEC --- http://allegro.pl/koszulki-bluzeczki-ro ... 90283.html

ZABAWKI --------- viewtopic.php?f=41&t=72542

Obrazek
Obrazek
Obrazek
admisia
 
Posty: 2907
Dołączył(a): So cze 24 2006, 23:50
Lokalizacja: Opole

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez ania_trojaczki » Śr sie 18 2010, 21:07

my też się szykujemy do 1 klasy :) tylko że u nas problem polega na tym ze w niedużym pokoju muszą się zmieścić 3 łóżka i 3 biurka ;)
dodatkowy każdy ma jeszcze regał i szafe
BRW Tip Top (oczywiscie ze wzgledu na cene)

Obrazek
Obrazek

postanowilismy przerobić ich łózka na antresolki pod którymi będzie długi blat/biurko
Małe przedszkolaki "Krasnalki" - Zuzia, Tomek, Maja (11.06.2003)
Obrazek
* * * Moje aukcje na Allegro - zapraszam :)
Avatar użytkownika
ania_trojaczki
 
Posty: 8641
Dołączył(a): Cz lip 28 2005, 00:00
Lokalizacja: * Wrocław * - * Moje dzieci to moje największe skarby ..... co tam brylanty *

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez ania_trojaczki » Śr sie 18 2010, 21:10

ewula144 napisał(a):witam
chcemy zmienic meble w pokoju córki, myslelismy o mebliku, ale nie wiem czy nie jest juz za duza na nie, podoba nam sie seria z koniem http://www.meblik.pl

jakiej firmy wy macie meble, moze jakies fotki podeslecie, prosze o rade

mieszkamy w blokach, pokój córki nie jest za duzy 4,5 x 2,20, z oknem na waskiej scianie i wejsciem na długiej

prosze o propozycie
dziekuje


bardzo ładne te mebelki :)
Małe przedszkolaki "Krasnalki" - Zuzia, Tomek, Maja (11.06.2003)
Obrazek
* * * Moje aukcje na Allegro - zapraszam :)
Avatar użytkownika
ania_trojaczki
 
Posty: 8641
Dołączył(a): Cz lip 28 2005, 00:00
Lokalizacja: * Wrocław * - * Moje dzieci to moje największe skarby ..... co tam brylanty *

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez ewula144 » Śr sie 18 2010, 21:21

dziekuje za odpowiedzi, na meble zdecydowalismy sie na meblika, tylko ciagle nie mozemy podjac decyzji czy komplet z różą czy z koniem, patka wybrala oczywiscie konia, ja troche sie obawiam róży ze na bialych frontach beda ciagle ślady palcy i ze bedzie jakos tak za bialo, natomiast konie - wzór nie jest taki zupelnie dziecinny, bo to nie koniki typu pony tylko piekne mustangi, jak zywe
juz mi sie sni to wszystko po nocach, do koni to nasze obecne łóżko pasuje i nie trzeba wymieniac

jesli chodzi o brw to mamy meble w duzym pokoju, sa tam juz z 8 lat, ale to jakies nieporozumienie według mnie, szuflady ciagle sie otwieraja, dykta z tyłu odpada, uchwyty polamaly sie dosc szybko, po skreceniu drzwiczki sa krzywe, myslalam ze moze troche poprawila sie jakosc tych mebli, ale niestety tesciowa teraz kupila jakas kolekcje, i z daleka jest ok, natomiast z bliska wszystko krzywe

pozdrawiam, i czekam na jakies fotki pokoi waszych dzieci
Obrazek
Avatar użytkownika
ewula144
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez ania_trojaczki » Śr sie 18 2010, 21:43

Ewula serria Carmel jest tez dosc łądna, ten mustang tez ale jak dla mnie za duze wzory, w carmelu sa delikatne :)

ja mam BRW w duzym pokoju ponad rok i jestem zadowolona ale musze byc bo na drozsze mnie nie stac
a tu jest jeszcze ta mozliwosc ze stol z krzeslami dokupie sobie za rok :)
Małe przedszkolaki "Krasnalki" - Zuzia, Tomek, Maja (11.06.2003)
Obrazek
* * * Moje aukcje na Allegro - zapraszam :)
Avatar użytkownika
ania_trojaczki
 
Posty: 8641
Dołączył(a): Cz lip 28 2005, 00:00
Lokalizacja: * Wrocław * - * Moje dzieci to moje największe skarby ..... co tam brylanty *

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Martyncia » Pt gru 07 2018, 12:30

A ja myślę o zakupie dla córki biurka i komody na https://meblowa1.pl/ . Jak myślicie? Warto zainteresować się tymi meblami? Zależy mi na tym, by były bezpieczne i trwałe.
Martyncia
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Frozen » N gru 16 2018, 12:48

Dosyc sceptycznie podchodze do zamawiania mebli online z firm, ktorych nie znam. Co innego jak w przypadku salonów agata, gdzie korzystam z ich mebli od lat. Znam jakosc wiec bez obaw moge zamowic. A co myslisz o takiej kombinacji stylu https://www.agatameble.pl/kolekcja-lilo ... dziezowego oczywiscie jest i rozowo i na tyle uniwersalnie, abym i w wieku 15 lat pokoj mogl nadal spelniac oczekiwania dziewczynki
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez Antyloppka » Pn sty 21 2019, 10:31

W pokoju dziecka, oprócz oczywiście mebli, bardzo ważna jest odpowiednia kolorystyka, która sprzyja wyciszeniu i koncentracji. Koncentracji sprzyja biel przełamana intensywnym akcentem bądź pastelowy żółty czy pomarańczowy. Kolory te pomagają się skutecznie skoncentrować a zarazem pobudzają do nauki. Zatem myślę, że śmiało można pomalować pokój dziecka właśnie na takie kolory.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez GOSIA009 » So maja 30 2020, 16:32

Duży efekt robi tapeta na ścianie :) Ostatnio zaglądam do sporej ilości sklepów z tapetami, bo zamierzam zamówić. Trafiłam na tapetę dżunglę: https://lajkastudio.pl/produkt/na-skraju-dzungli/ Zakochałam się w tej kolorystyce! Co myślicie? Pozdrawiam.
GOSIA009
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pn mar 05 2018, 15:32

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez doratka » So kwi 17 2021, 13:38

Odpowiednia aranżacja pokoju dziecka to rzeczywiście nie jest prosta sprawa ;) Jeśli potrzebujecie przykładowo zakupić tapety lub plakaty edukacyjne to na stronie: https://nilami.pl/pl znajdziecie wiele propozycji z tych kategorii w dodatku w przystępnych cenach. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów, które u nich zrobiłam.
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez sabanek5 » Wt paź 05 2021, 11:33

Może skorzystajcie z pomocy architekci wnętrz kraków oni tworzą funkcjonalne, niepowtarzalne i ponadczasowe wnętrza. Ja myślę że to właśnie oni mogliby zaprojektować idealny pokoik dla dziecka. Pomyślcie o tym i sprawdźcie na stronę na ich oferty.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez weronika259 » Śr lis 24 2021, 15:58

W takim pokoju mojej córki chcę wymienić teraz kanapę na nową, ale tutaj http://budowanie-domu.pl/kanapa-wersalk ... co-wybrac/ czytam też o narożnikach czy wersalkach. Co będzie tutaj lepszą opcją według was? Chyba jednak coś mniejszego bo pokój nie jest za wielki jednak.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: pokój pierwszoklasistki

Postprzez kasia777 » Cz sie 18 2022, 06:27

Idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczenia będzie zastosowanie wysokiej jakości produktów. Jednym z sklepów oferujących wykładziny renomowanych Europejskich firm jest https://www.sklepwykladziny.pl/wykladzi ... k_128.html. Ich asortyment jest bardzo bogaty co z pewnością pozwoli na dobór odpowiedniego produktu. Dodatkowo otrzymacie od nich darmowy pomiar i wycenę. Szczerze polecam.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

cron