Sierpień 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » So sty 14 2012, 12:43

Witam sobotnio.
Odrobiłam się już prawie ze wszystkim i zbieram się powoli do Ikea.Chcę kupić półki bo brakuje mi miejsca na książki.
Miłego dnia!

Annulka dziękuję.Dziadek miał ciężka niewydolność sercowo-krążeniową,słabł z każdym dniem,cały miniony rok szpitale i szpitale.Ech naprawdę ciężko było bardzo z nim.Spodziewaliśmy się najgorszego a jak już nastąpił ten moment to nie można się pozbierać.Najbardziej żal babci :( No i ja cholernie za nim tęsknie :(
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » So sty 14 2012, 17:00

Witajcie!
Ostatnio wywaliło mnie z sieci. :? Coś nam sieć szwankuje.
Anabel bardzo mi przykro :( i pisz, nie ma nic lepszego, niż psychoterapia na N. Serio!
Annulka, jeśli chodzi o te czarownice to jakoś tak sierpniowo mamy wszystkie? (Pamiętacie żyrafy wychodzą z szafy, czy jak to było?)
U nas biały jest sufit, śniegu brak. Ale ja mówię, że zimy u nas nie będzie z pewnego powodu, którego nie mogę napisać. Może gdzieś tu jest opcja ukrytych wiadomości?
Darma witaj! Wrzuć zdjęcia Zuzanny!
Nika ależ Ala duża dziewczynka! Śliczna Panienka!
Mała_mamo, czego się uczycie?
Moje dziecko zostało wybrane do konkursu pierwszej pomocy przedmedycznej. Musimy się edukować. Wiem, że dzieci wchodzą do zadymionego namiotu i ratuj się kto może! :) My mamy ferie i zamierzamy uczyć się jeździć na łyżwach. W tamtym roku nam nie szło. Poza ty, przy odrobinie odwagi pojedziemy na narty. Julcia pewnie nie pamięta, jak się jeździ na nartach. :?
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » So sty 14 2012, 18:53

Dudlinko tak to było - żyrafy wychodzą z szafy :mrgreen: Dobrze pamiętasz :)
Cholercia też mi brakuje prywatności na forum,nie lubię tak pisać wiedząc że wszyscy mogą to czytać :eusa_eh:
Może jest jakaś opcja ukrytej wiadomości tylko jej jeszcze nie odkryłyśmy ;)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » So sty 14 2012, 19:49

Anabel tu chyba wcale nie ma urytych wiadomości, ale za to PW można wysłac do kilku osób na raz.

Dudli pewnie u nas biało za oknem, bo sufit już biały nie jest . Ale nadzieja się niewielka pojawiła na remont. Początek 13.02, aż się boję w to uwierzyć :shock:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » So sty 14 2012, 21:47

Annulka faktycznie nie ma tej opcji.Trudno.

Miłego wieczoru i do sklikania jutro.
Na mnie już pora.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » So sty 14 2012, 22:55

Witajcie

Dzisiaj jak na czarownicę przystało, latałam na odkurzaczu. Sprzątnęłam też choinkę, trochę smutno, ale w końcu niedługo Wielkanoc.

Anabel może w takim razie pomyśl o tym PW jeśli masz ochotę i przykro mi z powodu Twego dziadka, dla mnie dziadek był wyjątkową osobą w moim życiu, niestety odszedł jak miałam 11 lat.

Wracając jeszcze do stanu uzębienia naszych dzieci, to Paweł wczoraj stracił lewe dwójki.

A ja korzystam że dzieci poszły w miarę szybko spać dziabnę drineczka pogapię się w migoczące pudełko i zmykam spać
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez mala_mama » So sty 14 2012, 23:13

witam
Anabel przykro mi z powodu Twojego dziadka :( my tez mamy za sobą pogrzeb.Nagle zmarła mojego P siostra w wieku 46 lat :sad: pisz koniecznie jak masz ochote sie wygadac
dziewczyny nic powaznego sie nie uczymy,a raczej nadrabiamy zaległosci :oops:
szkoda,że nie ma sekretnych wiadomosci :x
ja dzisiaj tez jak to wiedzma latałam :mrgreen: ale po miescie ,padam na pyszczek
my ferie w domu ,musimy cwiczyc z Nati głoskowanie, jej role do przedstawienia, nazwy miesiecy i przygotowac sie do powrotu do szkoły ,bo przed chorowaniem były sceny typu wymioty,płacz itd :neutral: nie wiem czy to było związane z rozwijajacym sie zapaleniem oskrzeli czy stres czy jak to nazwała pani pedagog szkolna "fobia szkolna" zobaczymy po feriach :sad:
u nas zimnica brrrrr i zero śniegu
Avatar użytkownika
mala_mama
 
Posty: 1982
Dołączył(a): N sty 30 2005, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » N sty 15 2012, 10:22

Dzień dobry :)
Ja wczoraj nadrabiałam zaległości w prasowaniu i gotowałam na zapas. Zazwyczaj tak właśnie spędzam wolne weekendy :mrgreen:.

Dziewczyny pomagacie tym ruszającym się ząbkom, czy czekacie aż same wypadną?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez mala_mama » N sty 15 2012, 11:22

witam :D
Annulka u nas to wygląda tak,że gdy ząbek mocno się ruszał Natula troszkę go pomęczyła i sama wyrywała.
Avatar użytkownika
mala_mama
 
Posty: 1982
Dołączył(a): N sty 30 2005, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » N sty 15 2012, 12:46

annulka Paweł zazwyczaj "zjada" zęby, podczas jedzenia mu wypadają, dobrze że nie połyka. Ostatni, który mu wypadł, wisiał "na włosku" i Pawełek sam poprosił mnie o pomoc, więc mu go tylko popchnęłam i po zębie.

Miłej niedzieli, zajrzę wieczorem.

pozdrawiam
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » N sty 15 2012, 19:31

Hejo!!
Dziewczyny brak opcji ukrytych wiadomości nie przeszkadza mi żeby z Wami otwarcie pisać.I dziękuje że mam taką możliwość,zawsze byłyście lekiem na wszelkie zło :*
Jak już wspomniałam cierpię z powodu śmierci dziadka.Byłam z nim bardzo blisko,uwielbiał moje dzieci (zwłaszcza Bartusia).Odkąd zaczął chorować ja więcej czasu spędzałam z nim,pomagałam,jeździłam do szpitala,nocowałam u babci.Zbliżyliśmy się jeszcze bardziej.Najgorsze jest to że pod koniec życia dziadek się już bardzo męczył.Nie dość że fizycznie był słabiutki to dochodziły kłopoty z pamięcią,stany takiego otępienia,zawieszania się.To było chyba dla mnie najgorsze.Nie umiałam sobie dać rady z tym.Po prostu nie mogłam przywyknąć do tego że dziadek zawsze silny energiczny i zadowolony z życia tak nagle zgasł w oczach.Ja to w ogóle jestem mega wrażliwiec i przeżywałam to wszystko bardzo.No i niestety w Sylwestra dziadek zmarł.W domu :( To też był dla wszystkim niezły szok.Ech....Ciężkie to dla mnie naprawdę.Teraz babcia została sama.Jest kolejny problem bo nie dość że jest podłamana to nie może mieszkać sama.Ma 2 pokoje i już był plan że siostra się do niej wprowadzi i jakoś to będzie no ale jak to u mnie w rodzinie bywa pojawiło się następne zmartwienie-mieszkanie w którym mieszkali dziadkowie nie jest ich.To lokum mojej ciotki która nie bardzo jest zachwycona tym że babcia chce tam nadal mieszkać.Historia mojej ciotki i tego mieszkania to kolejna dłuższa opowieść......
Może na dziś wystarczy zwierzeń ;)
Nie chcę was zanudzać drogie sierpniówki.Dziękuję za uwagę :* :* :* (ulżyło mi)

Nika ja też rozebrałam choinkę.Nie miałam absolutnie nastroju na to żeby nadal w domy były jakiekolwiek ozdoby świąteczne

MM dziękuję

Annulka jak Bartkowi kiwały się ząbki pomagałam mu pozbyć się ich z buziaka
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » N sty 15 2012, 23:59

Helou!
Annulka, Julcia nie pozwala/ła absolutnie dotykać zęba. Teraz zaczyna się jej ruszać dwójka na dole i już panika, że zje, połknie, udławi się (skąd takie pomysły? :shock: )
Jak wygląda obecnie leczenie oczka? Czy na dzisiaj koniec leczenia?
U nas nastrój świąteczny, choinka stoi zwykle do 2 lutego. Zresztą ostatnio mam mega bałagan w domu i z niczym nie mogę nadążyć. Co skończę jedno, to zaczyna się drugie :roll:
Anabel, cieszę się, że Ci ulżyło. Po to jesteśmy. :) Masz to szczęście, że byłaś blisko zżyta z dziadkiem, mogłaś być z nim w ciężkich chwilach i wspierać w starości. Ja dziadków od strony mamy nie znałam w ogóle (zmarli, jak Mama miała 9 lat), drugiego dziadka pamiętam z wyjazdów wakacyjnych, była taki sam jak mój Tata, gawędziarz pierwszej wody. :)
Dziewczyny, czy Wasze dzieci korzystają z komputerów? Jak długo? (zakładam, że korzystają :? ) Julka najchętniej czas dzieliłaby między tv, komputer i od niedawna PSP3 (Buzz :? ) Jedynie wieczorem coś czytamy...
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez annam-r » Pn sty 16 2012, 00:09

Stawiam się do raportu :)
pracuję na pełen etat (druga umowa do końca lipca, a potem liczę na czas nieokreslony)
Jasio jest w drugiej gimnazjum (14 lat i wzrostu 1,83) ostatnio nieco się "ogarnął" i sporo mogę na niego liczyć, niestety nadal ma na pieńku z Bogiem, za śmier taty trudno z nim sie rozmawia na te tematy
Gabi (6 lat i brak 2 dolnych jedynek) poszła do pierwszej klasy, a wczoraj wyjechała pierwszy raz bez mamusi, na obóz narciarski
Zuzia (3,5 roku) chodzi od przedszkola i tak ładnie mówi, że z logopedką przedszkolną zdecydowałyśmy oddać połowę należnych jej, z racji orzeczenia godzin, dla bardziej potrzebujących dzieci
To w skróci najnowsze wieści
foty beda ale innym razem
całuję Was i szalenie się ciesze reaktywacją wątku
Avatar użytkownika
annam-r
 
Posty: 2614
Dołączył(a): Pn lis 21 2005, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Pn sty 16 2012, 00:25

Aniu, nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś. zresztą w ogóle się cieszę, że jesteście! :)
Dobranoc. Jutro do pracy. :)
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 11:24

Dudlina napisał(a):zresztą w ogóle się cieszę, że jesteście! :)

Ja też się bardzo cieszę :mrgreen:

Annam witaj! Dzieciaki Ci rosną jak na drożdżach,Jasiek zwłaszcza wow! :)
Gdzie Aniu pracujesz?

Dudlina Bartek od jakiegoś miesiąca oswaja się z kompem,trochę gra na PSP.Wszystko za sprawką Darka bo wiadomo jak jest.Starszy gra to młody tak samo chce.Ogólnie Bartek mało korzysta z kompa.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Pn sty 16 2012, 15:08

Dzień dobry :)

Annam dobrze, że jesteś. Podziwiam Cię, troje dzieci i pełen etat. Pewnie jesteś mistrzynią logistyki domowej.

Anabel, wierzę dla Was było to bardzo trudne doświadczenie ale to, że Dziadek mógł być do końca z rodziną jest bezcenne. Szczególnie dla niego.

Dudli z Tomka okiem już nic nie robimy, bo się nie da :( . Efekt mizerny...

Zaraz pewnie wyjdę na nawiedzoną mamuśkę :lol:
Tomek nie używa komputera. Ze 3 razy grał w coś na minimini.pl
Telewizję ogląda wtedy kiedy nie chodzi do przedszkola: w weekend albo kiedy jest chory. No i u babci, jeśli go odbierają z przedszkola. Ma nawet w swoim pokoju telewizor, ale nie mamy kablówki. Zdecydowanie woli słuchanie audiobooków. To potrafi robić przez kilka godzin bez przerwy.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 15:24

Annulka e tam nawiedzona ;) Tak ja napisałam wyżej-Bartek korzysta z kompa mało.Gdyby nie brat to pewnie w ogóle by go do tego nie ciągnęło.Ale jak już poznał smak grania na kompie czy konsoli to czasem się dopomina.

Zimno mi :neutral:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Pn sty 16 2012, 18:36

Anabel u mnie ogrzewanie odkręcone na max. Może przyjedziesz? :D
Ale też miała okazję zmarznąć, do domu wracałam 4 autobusami :roll: (moja auto zepsuło się 23.12 i jeszcze nie jest na chodzie). Do pracy mam 23 km. I już zupełnie dość komunikacji miejskiej i pociągów. Bez śniegu jeszcze jakoś dawałam radę. Teraz już marzę o feriach .
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 18:55

Annulka jak dasz mi ciepłe kapcie i kubek kakao przyjeżdżam!! :mrgreen:
A propo aut i przemieszczania się to 3 miesiące temu zdałam egzamin na prawo jazdy.Lalalala cieszę się jak nie wiem! No i jestem na etapie szukania samochodu.Cena max 3000zł.Jakieś rady? ;) Czy są w ogóle do kupienia takie auta?? Tzn w miare tanie i nadające się do jazdy?
Aniu cholercia masz kawałek do pracy :eusa_eh:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Pn sty 16 2012, 19:04

Anabel GRATULACJE!!!
Wiem, co to za rodość, bo sama mam prawo jazdy dopiero od roku :wink: .
Myślę, że da się takie autko nie za duże kupić. Masz kogoś kto Ci doradzi?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 20:16

Annulka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie było ciężko zdać.Udało mi się dopiero za 5 razem :roll:
Mam kogoś kto mi doradzi w temacie auta ale narazie sami nie wiemy czego szukać?
Ania w jakich godzinach pracujesz? Tak patrzę kiedy mniej więcej jesteś/jesteście na forum :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 20:33

Kobietki mam prośbę-możecie wstawić zdjęcia w awatary? Miło by było móc was widzieć.Dziękuje :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez annulka » Pn sty 16 2012, 20:52

Anabel ja chętnie wstawię, jesli mi powiesz jak to zrobić :)
Nawet jak zmniejszam zdjęcie do odpowiednich wymiarów
to mówi, że za duże

edit
jednak dałam radę, jutro wymyślę jakiś lepszy
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annulka
 
Posty: 1908
Dołączył(a): Pt gru 03 2004, 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 21:25

Annulka dzięki.Fajnie wyglądasz :D
Zmykam zerkać na M jak miłość.Po serialu zaglądnę na chwilę.Buziaki
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pn sty 16 2012, 23:16

Spadam już.Ja tak późno na kompku nie siedzę bo zasypiam :oops:
Dobranoc dziewczyny i do jutra.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Wt sty 17 2012, 00:52

hej ho

a ja nadal prowadzę nocne życie, niestety Alicja jest nocny marek i zasypia pięknie i bez problemów ale o 23 i śpi do 9 w porywach do 10 więc generalnie niby mi to nie przeszkadza poza tymi małymi wyjątkami kiedy mam ochotę na wcześniejsze położenie się.

Mój małżonek jak zwykle w pracy i do tego w rozjazdach właśnie był wczoraj i dziś do wieczora w Krakowie i w dodatku popsuł mu się samochód, który jest prawie nowy (firmowy) i na gwarancji więc o tyle dobrze, że dzięki temu salon się postarał i szybciutko mu naprawili, no i właśnie jest w drodze do Warszawy, więc usiłowałam wszystko logistycznie w pojedynkę opanować i nawet mi się udało, prócz tego że siedziałam z dzieciakami z 20 min na schodach pod drzwiami bo zgubiłam klucze od mieszkania. Rodzice mieli zapasowy komplet to mi dowieźli, ale klucze się nie znalazły ehhh
Co do prawa jazdy to ja też dopiero rok je posiadam dokładnie 21 listopada 2011 minął rok, a pamiętam to tak dokładnie, bo akurat dzień przed odbiorem dokumentu wiozłam Grześka ze złamanym palcem u stopy, a podobno sport to zdrowie gorzej jak się ma najbardziej rozwinięte mięśnie palców i przedramion jak na informatyka przystało, a tu się zachciało piłkę pokopać. Tak więc stresa miałam okropnego, a potem chrzest bojowy w zimę, bo G na miesiąc uziemiony był i nie mógł prowadzić.
Z graniem na komputerze testujemy różne warianty najchętniej zabroniłabym całkowicie ale nie da się, zwłaszcza, że rodzice czyli my, w tej kwestii najlepszego przykładu nie dajemy. Paweł uwielbia komputer i wszelkiego rodzaju gry, kontrolujemy w co i jak długo gra, nie mamy jednak jakiegoś konkretnego schematu ile i kiedy, raczej to jest jak z premią - uznaniowo ;)

Ależ litanię walnęłam, już nie zanudzam, zmykam, jutro pobudka 5:50, a tak by się pospało do 9 albo dłuuuużej

Avatar postaram się wstawić w najbliższym czasie

Pozdrawiam
Nika
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Wt sty 17 2012, 11:11

Nika kiedy Ty posta piszesz ja już smacznie śpię ;)
Czemu tak wcześnie musiałaś wstać?
Ja zdałam prawko dokładnie 28 wrześnie 2011.Mało jeżdżę bo nie mam auta :( I np nie mam pojęcia jak się jeździ w zimie :eusa_eh: Ale chyba kiedyś nadrobię wszystko nie ;)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Wt sty 17 2012, 15:46

anabel musialam tak wcześnie wstać, bo potrzebuję godziny by wszystko z rana ogarnąć, dzieci, siebie, o 6:55 muszę wyjść z domu żeby na 8 dojechać do pracy, bo w trójmieście to jest tak że jak wyjadę 6:55 to jestem w pracy 7:25-35, a jak wyjadę 5 minut później o 7:00 lub kilka minut po to jestem w pracy o 8, a na 8 pierwsi pacjenci, a jeszcze od listopada zrobili nam pod ośrodkiem strefę płatnego parkowania, więc wolę wyjechać wcześniej, różnica jest dosłownie 5 minut, a wtedy spokojnie sobie zaparkuję troszkę dalej, dojdę i wypiję kawę, tak więc poświęcając 5 min, zyskuję 30 :mrgreen: Generalnie ja mam dwa dni na rano i dwa dni na popołudnie, na pół etatu jestem po 5 godzin dziennie i piątki mam wolne :D
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Wt sty 17 2012, 19:04

Ja wstaje o 6.30.Potrzebuje około godziny żeby wyprawić towarzystwo szkoła-przedszkole.Staramy się ok 7.30 wychodzić z domu i na spokojnie dochodzimy na 8.Jak za późno wstanę i braknie 10-15 minut to potem wszystko na wariata.Dlatego wieczorem kładę się wcześniej spać,nie siedzę długo na kompku żeby rano nie mieć problemów jak zadzwoni budzik ;)
Ja chodzę do pracy od pon do pt mniej więcej od 11 do 15.Takie dorywcze zajęcie.

Annam a Ty czym się aktualnie zajmujesz?
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Wt sty 17 2012, 19:09

chyba w końcu udało mi się avatar wstawić, niestety bardziej aktualnego zdjęcia na komp nie mam, w ogóle jestem do tyłu ze zdjęciami, wstyd się przyznać ale Alicja ma wywołanych tylko kilka zdjęć z Chrztu
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości