Czerwiec 2010 ;)

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez pieczareczka1981 » Wt cze 11 2013, 21:38

Hejka. Zaglądam ale starasznie tu cicho. :) :) :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
pieczareczka1981
 
Posty: 373
Dołączył(a): Pt sty 26 2007, 13:37

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Śr cze 12 2013, 13:34

Cześć Pieczareczko!!!
Co tam u was? Pisz! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » N cze 01 2014, 22:34

Podbijam!!!! :mrgreen:


Alex dziś świętował 4 urodzinki,więc odświeżam nasze czerwcówki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Śr sty 07 2015, 12:13

hajoooooooooooo :D :D :D Dziewczynki :)

Czy Czasem Któraś tu podczytuje? ;)

Tęskno mi za Wami :sad:

Ja co jakiś czas zaglądam czy może nasz wątek się zreaktywował, ale cisza buuuuuuuuu :cry:

Ściskam Was moooooocno i Wasze Dzieciaczki :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Śr sty 07 2015, 14:50

Witam :)

Cześć Marcepanku!!!!! :mrgreen:
Ja tu zaglądam od czasu do czasu ale pustki :(
Co tam u was słychać???

ciekawe czy jeszcze ktoś tu zagląda.... :roll: :roll: :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Śr sty 07 2015, 15:29

Hej Kochana :mrgreen:

To jesteśmy już we dwie hihihihihhh

Nie mogę uwierzyć, że nasze Dzieciaki już takie duże ;) Ostatnio troszkę poczytałam nasz wątek i normalnie wzruszenie za gardło mnie chwyciło ;)

U nas wszystko dobrze :))) Po ogromnych kłopotach nie zostało śladu :) Wszystko udało się poskładać i jest świetnie :)

Nataniel to kawał chłopa hahahhahahaha, gaduła niesamowita hihihihi ;a tak się martwiłam, bo za nic nie chciał mówić, zaczął pomalutku po skończeniu trzech lat :shock: Jest mega energiczny i mega pozytywny, dzień zaczyna od uśmiechu zawsze :D Choć może ostatnio troszkę gorzej z jego nastrojami, bo teraz zaliczamy jego mały buncik ;) Pocieszam się tylko, że ponoć to oznaka dobrego rozwijania się hehhehehhe

Alanko, cieszę się przeogromnie, że się odezwałaś :) Może reszta Dziewczyn też dołączy :D

Przytulkam Cię mocnoooooo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Śr sty 07 2015, 20:30

A to Nasz Natanielek ;))))
Załączniki
Natanielek.jpg
Natanielek.jpg (49.96 KiB) Przeglądane 11652 razy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Cz sty 08 2015, 10:00

Ale fajnie zobaczyć te nasze dzieciaki po takiej przerwie :D
Uroczy chłopak z twojego synka :)

Cieszę się że twoje problemy się rozwiązały i jest ok :D

U nas leci dzień za dniem i nie wiem nawet kiedy to zleciało i te moje maluchy tak urosły, a starszak już zdążył mnie przerosnąć! :shock:
Z Alexa też kawał chłopa, prawie już dorósł starszego o 3 lata brata...wagę tą samą mają, rozmiar buta i ubrań też,jest tylko niższy o kilka cm, i już nie raz zdarzyło mi się że ludzie pytają czy to bliźniaki choć są zupełnie różni bo Alan ma blond włosy i niebieskie oczy a Alex ciemne włosy i brązowe oczy :lol: :lol: :lol:
Żywiołowy,głośny,nie dający sobie w kaszę dmuchać osobnik...już się boję jak od września do zerówki pójdzie....

Ja też kiedyś zajrzałam na początki naszego wątku i wspomnienia wróciły...wydaję się że to było tak niedawno...

Fajnie by było gdyby jeszcze inne dziewczyny z wątku też zajrzały. :)

Buziaki ślemy ogromne!!! :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Cz sty 08 2015, 10:11

A to nasz Alex :mrgreen:
Załączniki
1013868_10203328220822444_1312212241157465760_n.jpg
1013868_10203328220822444_1312212241157465760_n.jpg (99.68 KiB) Przeglądane 11628 razy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Cz sty 08 2015, 11:26

hajoooooo :D

Alanko ;) ależ Fistaszek urósł :mrgreen: ojjjjjj będzie łamał Kobiece serducha :wink:

No to okazuje się, że chłopaki rocznik 2010 to mężczyźni jak się patrzy :mrgreen:

A ja tylko czekam aż mnie Marcel przerośnie :shock: To taka abstrakcja jak dla mnie hihihiihiihih Przecież to małe okruszki :lol: Mają być więksi od nas???nieeeeeeeeeee, to niemożliwe :lol:

Alanko może zaczniemy czarować, co???????? Wtedy Dziewczyny usłyszą, że my tu na nie czekamy :wink:

To ja zaczynam :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~////////~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ czary mary Kobitki wracajcie!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

miłego dnia :D

:kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Cz sty 08 2015, 16:37

Ano rosną nam chłopiska jak się patrzy! :mrgreen:
Mój Adam lat 14 z hakiem a już ma ponad 175 cm i rozmiar buta 43! Większy ode mnie ale i od ojca swego już hahahahaha :lol: :lol:
Boję się pomyśleć jak tak za 10 lat będę między nimi wyglądała... :roll: :shock:

Co do czarowania to zaczarowałam fejsbookowo do Mab bo mam z nią kontakt,może się odezwie... :P
A ty Marcepanku nie masz czasem konta na FB?
Tam zawsze na bieżąco się jest :wink: :mrgreen:

:eusa_dance:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez mab » Cz sty 08 2015, 17:43

Się odzywam :D
teraz tylko tak, później mam nadzieje, ze uda mi się napisać więcej.
Caluje Kochane :D :D :D
:*
mab
 
Posty: 4271
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Cz sty 08 2015, 19:03

hajooooooooo :mrgreen:

Maaaaaab :lol: :lol: :lol:

Alanko nie mam konta na FB ani na innych portalach społecznościowych hehehehee Ja jako Stara Dusza, która "dotarła" jakoś do tych czasów, niespecjalnie przepadam za tego typu "stronami" :roll: :wink: :lol: hmmmmm
Co do naszych Chłopaków to moi na bank będą mega wielcy, bo to już widać :wink: ode mnie na pewno(170 cm), od Małża zobaczymy - Małż ma 190 cm i stopa 47 :shock:

:kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Pt sty 09 2015, 14:19

Noooo się Madzia odezwała! :D Jak pięknie :D :mrgreen:

Marcepanku ale masz małża wysokiego! :eusa_whistle:
Mnie to by się tak przydał a zawsze na kurdupli trafiałam :/ Serce nie sługa jak to mówią...mąż mój mojego wzrostu! :aiwebs_018: No może ze 2 cm wyższy ale jak już buty na szpilce założę to huuuuuhuuuu.... :badgrin:

Co do konta na FB przydatne czasem...o na ten przykład jak bym Mab odzyskała jakby nie fb! :eusa_boohoo:

Miłego weekendu! :eusa_dance:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pt sty 09 2015, 20:17

hajoooooooooooo :D

Alanko super, że zaczarowałaś :wink: hihihhiihiihh

No ja raczej się nie skuszę na konto na FB :wink: :eusa_whistle:

Małż wysoki się trafił heehheheehehe mogę nosić obcasy 20 cm a nie noszę :wink: bo lubię buty na płaskim obcasie, szpilki od święta :wink:

Musimy zorganizować coś fajnego chłopakom w weekend coby się Dziecięta nie nudziły :lol: na razie nie mam pomysła hmmmmm

miłego weekendu Dziewczynki :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez mab » N sty 11 2015, 09:43

Wreszcie Kochane udało mi się znaleźć chwilkę czasu :).
Już wiem na czym polega przewaga fb. Tam zdecydowanie jakoś szybciej się dzieje ;). ale tu jest bardziej kameralnie :D i to na pewno jest duży plus :)

Oj ja też bym chciała wysokiego męża.... A tu podobnie jak u Ciebie Alanko :( ;) .
Zazdroszczę Marcepanku tej możliwości wyboru czy buty na płaskim czy na wysokim obcasie :D
Nie wiem jak u Was, ale u nas noc dziś przez ten wiatr tragiczna...
Do tego zapomnialam wjechać autem do garażu i o mało zawału rano nie dostałam bo wyglądało jakby miało wybita szybę...
Całe szczęście tylko tak dziwnie zaparowalo...

Calusy i spokojnego dnia :*
mab
 
Posty: 4271
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » N sty 11 2015, 19:57

Mab a ja jakoś miałam wyobrażenie że twój małż wysoki...w sumie nie wiem czemu :roll: :lol:
Jeeeeej dobrze że samochód cały!
I u nas taka wichura no ale mieszkamy w sumie blisko siebie więc to nie dziwne ;)


Marcepanku i jak tam weekend? Udało się coś chłopakom zorganizować żeby się nie nudzili?
Moje chłopy domatorzy okrutni ( podobnie jaki i ja ) więc najchętniej by z domu nie wychodzili, a zimą to już w ogóle :eusa_whistle:

Ja na co dzień też latam w płaskim obuwiu, ale ja jakaś impreza i szpilki chcę założyć bo wadomo że inaczej wygląda się w butach na obcasie to wyglądamy ciut śmiesznie :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: Ale nie odmawiam sobie chadzania w szpilkach bo niby czemu! :wink: 8)


Jeeeeeeej i jutro znów poniedziałek... :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » N sty 11 2015, 21:18

hajoooooo :D

Mab super, że dałaś radę się odezwać :mrgreen:
Co do męża, to ja tak jak Alanka myślałam, że Twoje Małżysko wysooookie :wink:

U nas dziś w nocy tak wiało, że myślałam, że nasz blok odleci :roll: Ja pierdykam, normalnie stracha miałam :oops:

Mab dobrze, że auto całe :D co prawda to tylko rzecz nabyta, ale jednak szkoda by było :wink:

Alanko weekend oki :mrgreen: aquapark zaliczony, kulki zaliczone, wizyta u dziadka zaliczona :lol: :lol: :lol: a w międzyczasie powtarzałam z Marcelem matmę i polski, bo teraz we wtorek ma sprawdzian semestralny z polaka, a w czwartek z matmy :roll: Sporo tego :roll: do tego w tym roku mamy komunię więc wieczne wędrówki do kościoła, nauka różnych modlitw itp. :lol: :lol: :lol:

Moja siorka ma też niskiego Ukochanego i absolutnie się tym nie przejmuje :lol: Buty na obcasie uwielbia, i ma w nosie jak razem wyglądają, gdy ona pomyka w szpilach :lol: :lol: :lol:

Kochane miłego wieczorka :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:

Przesyłam Wam kawał ciacha :wink: zrobiłam dziś z jabłkami i budyniem waniliowym :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez pieczareczka1981 » N sty 11 2015, 23:54

Hejo kobietki melduje sie i ja. Jak znajde odrobine czasu to napisze wiecej. Pozdrawiam buziaki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
pieczareczka1981
 
Posty: 373
Dołączył(a): Pt sty 26 2007, 13:37

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Pn sty 12 2015, 12:41

Poniedziałkowo witam! :mrgreen:

Co za pogoda okropna...niezdecydowana! Raz zaświeci słońce, raz pada deszcz ze śniegiem i wieje przy tym niefajnie...zdecydowałaby się! Albo zima jak prawdziwa, albo wiosnę już poproszę! ( to drugie bardziej mi odpowiada :D )

Pieczareczko!!!! Jak pięknie że i ty jesteś!!! :P
Czyżby moja prywatna wiadomość cię przywołała ? :wink:
Pisz koniecznie co tam u Ciebie!~


Marcepanku widze że weekend aktywny :)
Powodzenia na sprawdzianach życzymy,teraz tego tyle przed zakończeniem półrocza...
Oj współczuję kościelnej bieganiny...mój najstarszy syn przygotowuje się za to do bierzmowania i też lata do kościoła co chwilę,na szczęście to już nie ten wiek i ja nie muszę z nim chadzać :eusa_whistle: :eusa_whistle:

Ciacho pyyyyyyyszne! :kiss_of_love:

Stawiam kawkę :kawa: i uciekam do obowiązków

Udanego tygodnia :aiwebs_011:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pn sty 12 2015, 18:23

Cześć Dziewczynki :D

Pieczareczko czeeeeeeeeeeeść :mrgreen:

Alanko mój Marcel sam lata do Kościoła, ale ostatnio ksiądz mocno przeginał i straszył nasze dzieci :evil: Dzieciaki przed katechezą płacze, bóle brzucha, no masakra jakaś.My rodzice się leciuchno :twisted: wkurzylismy , i zaczęliśmy na te katechezy chodzić, bo wcześniej mieliśmy zakaz uczestniczenia w zajęciach, hmmm dziwne nie? Ksiądz skumał, że przegiął, bo dostał takie zrąby, że mu w pięty poszło i zgrzeczniał :eusa_whistle: Beznadzieja normalnie... A week faktycznie aktywny :lol: Ja to też domator jestem; w ogóle najlepiej pod kocyk, kawka, ciacho i dobra książka :wink: Ale moje Trzy Chłopaki to na tyłkach nie usiedzą 8) :lol: :lol:

U nas dziś pogoda typowo barowo - szaro, buro i ponuro bleeeeeeeeeeeee Nic mi się nie chce, a do zrobienia ciągle coś :lol:
Marcel ma stresa przed jutrzejszym sprawdzianem więc go nastrajam optymistycznie hehehehhe A Natulek jak zwykle zadowolony, jego nastrajać nie trzeba :wink: Dziś tylko załapał "jazdę", że koniecznie na rower chce iść i musiałam go jakoś przekonać, że pogoda raczej nie sprzyja wycieczkom rowerowym hihihih ten Nasz Diabełek tak pomyka na rowerze, że aż strach się bać :lol: Jak skończył trzy lata to już pomykał na dwóch kołach jak pirat drogowy :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziewczynki miłego wieczorku :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Śr sty 14 2015, 12:50

Cześć Dziewczynki :D

Wpadłam tylko na chwileczkę żeby się przywitać :wink:

Koszmarnie zalatana dzisiaj jestem :roll: ale czas na dzień dobry zawsze znajdę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miłego dnia Kochane Babolki :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Śr sty 14 2015, 15:36

Dobry!

Marcepanku o jak fajnie że twój synek śmiga na dwóch kółkach na rowerze! :D
Moi to takie boidupy i ani jeden ani drugi się nie kwapi... :roll: :eusa_whistle:
Jak poszedł sprawdzian???
U nas rodzicom też nie wolno było chodzić na te spotkania co dzieci miały z księdzem przed komunią...w sumie nie wiem czemu... :roll: No czasem trzeba interweniować jak ktoś sobie za dużo pozwala. :twisted:

U mnie dziś też dzień zalatany,a teraz przysiadłam i zasypiam... :rolleyes:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Cz sty 15 2015, 12:20

heeeeeej :D

Alanko sprawdzian semestralny z polaka dobrze :D Marcel dostał 4; jestem zadowolona, bo Babka z polaka powiedziała, że był trudny.Marcel nieszczególnie szczęśliwy z tej oceny :wink: Dzisiaj ma z matmy semestralny i miał rano mega stresa, bo on to raczej umysł humanistyczny :wink: i z matmą to różnie u niego bywa :lol: Poza tym on ma jakąś fobię, że nie zdąży i nie doczytuje poleceń, bo musi przecież szybko :roll: :wink: :lol:

A ja się dzisiaj obudziłam ze spuchniętym i mega załzawionym okiem :roll:

Co do jazdy na rowerze to można się było spodziewać, że koniecznie szybko będzie chciał na tych dwóch kołach skoro starszy brat jeździ :wink: Poza tym Nataniel ma stwierdzoną nadpobudliwość psycho- ruchową i on po prostu musi, chce i ma wielką ochotę :lol: :lol: :lol: Rower, hulajnoga a nawet próbuje na deskorolce(to mu absolutnie nie wychodzi) a w tym roku uczylismy się na rolkach i nawet mu szło :shock:
Jednak każde dziecko ma swoje tempo i swój czas :D Alanko Twoi jak zaczną to skończyć nie bedą chcieli :lol:

Za to Nataniel przez te wszystkie operacje i narkozy zaczął wszystko bardzo późno robić :( Raczkować zaczął jak miał roczek, chodzić zaczął jak miał 16,5 miesiąca, mówić jak skończył 3 latka, także teraz nadrabia :lol:

Kochane miłego dnia :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pn sty 19 2015, 12:12

heeeej :D

Dzień dobry Kochane :D

Chyba Dziewczyny nie macie weny na pisanie :wink:

Oko mi ozdrowiało :wink: za pomocą kropli; Marcel sparwdzian semestralny z matmy zaliczył na 4+, z angola na 5 także nie jest źle :lol: :wink:

miłego dzionka Babolki i odzywajcie się :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Cz sty 22 2015, 16:37

Hej :)


U mnie strasznie zalatany tydzień a do tego jeszcze zebrania,dzień babci i dziadka itp... i czekam na weekend z utęsknieniem :roll:

Marcepanku no pięknie syniu napisał! Zdolna bestyja!!! :P :P :P
Dobrze że oczyska sprawne już masz :)

Ja teraz przysiadłam z herbatką i buszuję po necie...pogoda paskudna to co tu robić...najchętniej walłabym się spać ale jak to tak??? :eusa_think: :roll: Popołudniowa drzemka? A z czym to się je??? :roll: :eusa_whistle: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam :aiwebs_011:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pt sty 23 2015, 21:36

Dobry wieczór :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Alanko no ja też ten tydzień mega zakręcony i zalatany :roll: :wink: :lol: Cieszę się, że już piątek,choć jutro też mamy troszkę zakręcenia :lol:
Marcel zaproszony na urodziny do Edufun , do kolegi, na 14 do 16, a Nataniel zaproszony na urodziny do kolegi, do elefuna, w innej części Gdyni niż Marcel, na 13 do 15 :lol: :lol: :lol: :lol: Także Małż zapitala z Marcelem, a ja zapitalam z Natanielem :lol: :lol: :lol: :lol:
W poniedziałek Marcel zaproszony do koleżanki :wink: na urodziny do U7 na 17, więc po szkole szybko coś zjeść, w biegu tak naprawdę, i znowu jeżdżenie :wink: No ale dla dzieci wszystko :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

W środę mieliśmy kolędę, Marcel się zestresował heheheehe bo przybył ksiądz, który go przygotowywuje do Pierwszej Komunii :wink: Przeżył jakoś(Marcel oczywiście :wink: ) :lol: :lol: i odetchnął z ulgą już po :lol: :lol: :lol: :lol:

miłego wieczorku i weekendu :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pn sty 26 2015, 11:21

hej hooooo :lol:

miłego dzionka Kochane :kiss_of_love: :kiss_of_love:

Dziewczyny odzywajcie się :D

Maaaab, Pieczareczkoooooo :lol: Pojawiłyście się na raz i co teraz???? Szybciutko się tu odzywać :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez alanka28 » Pn sty 26 2015, 12:26

Dobry! :D

No właśnie dziewczyny kochane???
Zameldowały się i fajrant... :cry:

Marcepanku a to urodzinują się twoje chłopaki pięknie! :) Udanej imprezy życzę :)

U nas kolęda była jakieś dwa tygodnie temu...ja się zawsze modlę tylko żeby moje maluchy z jakąś swoją mądrością albo słówkiem nie wyskoczyły :eusa_whistle: :lol: ale na szczęście było ok. :mrgreen:


Mój Alex chory :evil:
Alan przywlókł jakieś badziewie ze szkoły i go zaraził...wydaje mi się że to angina bo mówi jakby kluchy miał w buzi i gardło nieładne ,a wieczorami wyskakuje mu tempka ...na razie leczymy się domowo.Oby się udało beż poważniejszych leków.


Buziaki! :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwiec 2010 ;)

Postprzez marcepanek » Pn sty 26 2015, 13:36

hej :D

Alanko ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :( :( :( zdróweczka życzę!!!!!!! Oby udało się domowym sposobem! Ja też nie lubię pakować ani w siebie, ani w dzieci chemii :roll: Co prawda nie mogę narzekać, bo chorujemy baaaaaaardzo rzadko, ale nawet jak jest katarek czy kaszel to albo babcine sposoby :lol: :lol: :lol: a jak syrop to patrzę żeby naturalne składniki były :wink:

Co do tekstów na kolędzie.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te same modły odstawiam co Ty Kochana hahahahahahhahha :wink:

No chłopaki sie urodzinują :lol: :lol: :lol: u nas właśnie zaczął sie okres imprez :wink: :lol: :lol: :lol: a mi zaraz pomysłów zabraknie na prezenty :lol: :lol: :lol:

papapapappaaaa :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcepanek
 
Posty: 112
Dołączył(a): Cz paź 08 2009, 09:01
Lokalizacja: Gdynia Moje Miasto :))))))))))))))))))

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości

cron