''' Majowe mamusie 2010 '''

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Pt mar 16 2012, 11:10

ja sie przymierzam do kupna takiego plastikowego domku do ogradu, tylko szykam jakiejs promocji bo to tu strasznie drogie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Jonna » Pt mar 16 2012, 21:58

My raczej sklaniamy sie ku drobnostce. Nie myslimy dawac Viktorii czegos wypasionego.
Justys - te domki byly teraz u nas w Hoferze (odpowiednik niemieckiego Aldi) w promocji po 90 EUR, naprawde drogie

Dziewczyny, trzymajcie kciuki, U mnie juz rozwarcie. W kazdej chwili moze sie cos zaczac. Mam nadzieje, ze wytrzymam do czwartku do planowanej cesarki
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » So mar 17 2012, 07:20

no to kciukasy zacisniete!!!! oby poszlo szybko i gladko!!!

ja wlasnie widzialam w toys r us za 60euro, my nie chcemy dawac jej czegos wypasionego (choc on i tak narazie nie rozumie), mamy sie zamiar zlozyc z tesciowa i matka chrzestna na ten domek ;) wiesz zawsze chcialam do ogrodu jakies zabawki jej kupic zwlaszcza teraz jak jestem w cizy to sie przyda bo nie bedzie musiala tak meczyc zeby sie z nia bawic tylko sama sie zajmie
no ale zobaczymy to narazie projekt
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Jonna » So mar 17 2012, 10:59

Justys - my sie w tym roku przeprowadzamy i bedziemy musieli urzadzic jej nowy pokoj, wtedy to dostanie wiele nowych rzeczy, jestesmy z mezem zdania, ze to w tym roku jej powinno wystarczyc :)
ale ten domek to super pomysl i na pewno spokoju bedzie Ci w najblizszych miesiacach potrzeba :) wiem cos o tym :) ale wszystko mozna przezyc
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » So mar 17 2012, 13:41

no tak jak czeka was przeprowadzka to i tak nie ma sensu kupowac duzych rzeczy przed ;)
wiesz mysle ze Olivia i tak w tym wieku nie bedzie wiedziala ze to prezent urodzinowy, zobaczymy w przyszlym miesiacu na co sie zdecydujemy!
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Pn mar 19 2012, 10:51

Zabawka do ogrodu to jest pomysł, muszę czegoś poszukać...
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Pn mar 19 2012, 10:58

ja napewno w tym roku bede siedziec duzo w ogrodku na lezaku z wielkim bambolem, wiec mala musi miec sie czym zajac jeszcze musimy jej zrobic piaskownice, plastikowy basenik juz jest ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Cz mar 22 2012, 09:01

Dzięki za podpowiedź o tym domku ogrodowym, dziadkowie się dołożą i będzie coś większego :))) I już z głowy :)
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Cz mar 22 2012, 09:24

my wlasnie tak chcemy zrobic, zeby kto chce sie dolozyl i cos bedzie konkretnego bo bez sensu kolejna lalke kupowac....
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Cz mar 22 2012, 10:02

Dokładnie tak, w pokoju już miejsca brakuje...
Mikołaj na 3 urodziny dostał taki małpi gaj ze zjeżdżalnią i do tej pory lubi się na tym bawić. Dobruśka też, domek powinien się jej podobać :)
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Cz mar 22 2012, 10:45

dokladnie mam ten sam problem z miejscem w pokoju ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Śr kwi 04 2012, 08:32

no ale cisza na noworodku....
Joasiu urodzilas juz twoje szczescie? my spodziewamy sie na 100% chlopka
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Śr kwi 04 2012, 11:41

Z suwaczka widać, że urodziła 21 marca :)))) Gratulujemy!!! Pewnie teraz nie ma czasu tu zaglądać :)))
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Śr kwi 04 2012, 12:27

nie zwrocilam uwagi :oops: gratulacje!
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Cz maja 31 2012, 22:38

27 maja dostałam maila, że jest nowy wpis na noworodku na naszym wątku.... To wpis z 4 kwietnia... ;-))) Niezłe tempo... :)
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Pt cze 01 2012, 06:14

czesc,
byla jakis mail po angielsku dlugi jak cholera, spam jakis wiec go pewnie wykasowali!
co u was dziewczyny?
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » So cze 02 2012, 10:06

Hej, wysyłam Dobruśkę od sierpnia do przedszkola, Mikołaj od września idzie do szkoły... Ale czas szybko płynie...
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » So cze 02 2012, 11:16

leci, leci!
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Pt cze 15 2012, 08:33

Nie da się zrobić czegoś z tym spamem?
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Jonna » Śr cze 27 2012, 21:48

Hallo! Witajcie!

Ten czas bardzo szybko leci...
Justys - Ty juz niedlugo bedziesz tulic w ramionach swojego synka, wybraliscie juz dla niego imie?
Yataya - zagladalam do Twojego klubu, bizuteria bardzo mi sie podobala ale na razie sie nie zalogowalam, wysylacie tez za granice?

Jak tam Wasze dziewczynki?
U nas dobrze. Viktoria bardzo dobrze przyjela brata. Jest dla niego mila, caluje go, glaszcze i mowi pieszczotliwie. Odkad podpatrzyla, ze karmie piersia, zaczela tez karmic swoje lalki. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie rozbierala sie przy tym do naga. Wystarczy, ze sie odwroce, a ona juz nagusienka siedzi i przyciska lalke do piersi.
Ostatnio czesto choruje. Ciagle jej cieknie z nosa i kaszle. Odrywa jej sie flegma ale niestety jeszcze nie potrafi jej wypluc tylko polyka. Dwa tygodnie temu bylam z nia w szpitalu bo nagle zaczela okropnie plakac i nie uspokajala sie przez dwie godziny. Normalnie to potrafi juz pokazac gdzie ja boli ale wtedy nie chciala wydusic z siebie ani slowa. Zapakowalam moja dwojke i pojechalam. Zrobili jej badania krwi, moczu i usg brzucha. Miala duzo powietrza w jelicie i bardzo czerwone gardlo, wiec lekarze podejrzewali, ze przez przynajmniej jedna z tych rzeczy tak plakala.

Pozdrawiam!
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Śr cze 27 2012, 22:03

witam Joasiu!!!
no juz niedlugo, ale jednoczesnie dlugo...
maly chyba bedzie mial na imie Ryan, niestety tydzien temu nie byl obrucony w dobrym kierunku, byl wysoko i szyjka dluga, twarda i zamknieta...wiec wyglada na to ze bedzie sie twardo trzymal do konca jak Olivia, co zupelnie mi w tej ciazy nie odpowiada bo moj lekarz od 16stego jest na urlopie, tak jak i moj maz i niestety nie moze tego przesunac, tesciowa miala przyjechac nam pomoc ale moj tesciu chyba ma przezut raka wiec jak beda mu musieli zrobic naswietlania albo chemie to on nie bedzie mogla nam pomoc, wiec mam nadzieje ze maly sie namysli i przyjdzie na swiat silami naturalnymi kolo 16stego...
Olivia zdrowa, dobrze rosnie, krotko spi rano ale jakos sie trzymam, oczywiscie mam obawy jak Olivia zareaguje....

fajnie ze u was wszystko dobrze sie ukalda!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Cz cze 28 2012, 07:58

Hej, hej :))

Jonna - Viktoria niesamowita - w tym wieku nasze dziewczynki bardzo uważnie obserwują i zaraz naśladują, ale to karmienie mnie rozbroiło :))))
Wysyłamy za granicę, ale koszt jest większy, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno powyżej 100 pln.

Justine - początki z dwójeczką i to tak małą są ciężkie, może uda się przyjechać teściowej... Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie :)))
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez justine » Wt lip 03 2012, 06:43

hej,
maly wkoncu sie obrocil glowka w dol ale tak jak i przy Olivii twardo sie trzyma i szyjka zamknieta na 4 spusty...
do tego niestety tesciu ma przezuty na pluca i kosci klatki piersiowej, wiec najprawdopodobniej czeka go chemia, wiec tesciowa raczej nie przyjedzie...
bedziemy wiedziec cos wiecej w tym tygodniu, kiedy i jaka kuracje zaczyna...
Obrazek
Avatar użytkownika
justine
 
Posty: 2667
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: Francja

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Jonna » Śr lip 04 2012, 21:40

Justys - tak mi przykro z powodu choroby tescia, pamietam jak pisalas o poczatku choroby,w tym samym czasie zachorowal tez moj tesc ..., zycze Wam sily, okropna jest ta choroba
mam nadzieje, ze znajdziesz pomoc na te pierwsze tygodnie po porodzie, moje kciuki za szczesliwe rozwiazanie juz zacisniete

Yataya - podczytalam, ze Dobrusia juz od sierpnia idzie do przedszkola, a Mikolaj od wrzesnia do szkoly, fajnie, ze juz dzieci coraz bardziej samodzielne i takze wiecej czasu dla Ciebie w ciagu dnia
ja jestem tuz przed zapisaniem Viktorii do przedszkola na wrzesien 2013, blisko nas, po drugiej stronie bundesstraße jest ewangelickie przedszkole, ale nie moge Viktorii tam zapisac bo ... to juz inna gmina, przedszkole, ktore jest dla naszej gminy jest odlegle o ok 4 km; teoretycznie moge ja w tym ewangelickim zapisac ale jesli bedzie zgloszonych duzo dzieci z tej wlasciwej gminy to Viktoria nie dostanie miejsca i ...obudze sie z reka w nocniku
od wrzesnia idziemy do tzw. los lassen gruppe (jest to grupa zabawowa), przygotowujacej dzieci do rozstania z mama i do przedszkola, to tez juz cos
Obrazek

Obrazek
Jonna
 
Posty: 411
Dołączył(a): Wt sie 11 2009, 13:43

Re: ''' Majowe mamusie 2010 '''

Postprzez Yataya » Pt sie 17 2012, 08:23

Dobruśka świetnie zaaklimatyzowała się w przedszkolu :)) Była samodzielna, ale teraz nic nie pozwala mi zrobić, wszystko "siama" :))
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 83 gości