Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez krokodylek » Pn wrz 21 2009, 09:45

witam :D
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Pn wrz 21 2009, 11:12

tO SIE KROKODYL ROZPISAŁ :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 12:51

Aniu no właśnie pogoda dziwna dzisiaj.U nas wczoraj też bardzo cieplutko,a dzisiaj bardzo pochmurno i zimno. Super ma K ,a jakie atrakcje, na pewno w miejscu nie posiedzi i będzie jej cieplutko. Fajnie,że taki dzień zorganizowali :D
Co do kosmetyków to pomyślałam,że nie można ich używać jednocześnie bo spełniają inne role.Ja trochę więcej dałam tych kropelek jedwiabiu chyba za dużo i dzisiaj czekam mnie mycie ich,ale nie wyglądaja żle tylko w dotyku dziwne. 8)
Kroko co u Was? :mrgreen:
Kalina Ty w pracy jesteś?Widziałaś moje zaproszenie na NK? :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 12:54

K. juz w domu a pogoda iście słoneczna :D pięknie jest !!!
z atrakcji zadowolona :D więc dzień można zaliczyć do udanych :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 13:08

To fajnie macie,że u Was słoneczko. Bo do nas nadciągaja ciemne chmury i ma padac. Zmieniłam pościel A i na dworzu jest,ale zaraz po nia pójdę bo będzie taka wilgotna.Młody zajada gotowane skrzydełko,od piątku daje mu Kidabion i ma wilczy apetyt,aż miło popatrzeć.
Jak mnie łeb boli to pewnie od pogody,musze jakąś kawe łyknąc
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Pn wrz 21 2009, 13:45

gulgusia jestem w pracy ale mam jakis dziwny internet bo wszystkie forum mi wchodzą i wszystkie strony normalnie a NK wcale :roll: tzn cos sie pojawia takie rózowe i niebieskie litery tak jakby w wordzie napisał ktos ta strone. nie wiem co to :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 14:41

gulgusiu fajnie, ze witaminki pomogły na apetyt - możesz napisac jakie to dokładnie żelki ? :eusa_think: moja Weronika to straszny niejadek :( aż przykro się robi jak śniadanie je do 12 ( a i tak w końcu zostawia :/) i na każdym kroku trzeba prosić zeby zjadła :roll:

na kawę to i ja sie pisze ale po obiadku ;)
własnie się gotuje :eusa_whistle:

Kalinka a po odświeżeniu strony jest tak samo ? :eusa_think: może twoja przeglądarka nie obsługuje czegoś czego wymaga strona NK ? :eusa_think: nie wiem co poradzić ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 15:37

Aniu to się nazywa KIDABION kapsułki do żucia. Bardzo dobre w smaku, takie kuleczki ,a w środku mają sok i to się żuje.Jesli Weronika lubi syropy to też są takie z Kidabionu.Mój mąż w takie rzeczy nie wierzył bo mówi,że przereklamowane g......o,ale jak wczoraj zobaczył ile synek zjadł na obiad to zmienił zdanie.One zawieraja też kwasy Omega -3 i witaminy A,C,D,E
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 15:39

gulgusiu dzięki za informacje :wink: popatrzę w aptece i moze kupie :eusa_think:

nooo a teraz moje panie - przydałaby sie kawusia :mrgreen: mmm...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 15:40

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 15:41

:kawa: Aniu to stawiam kawkę
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 16:14

gulgusia24 napisał(a):Aniu mamy dokładnie to
link: http://www.apteka.senior.pl/66234,kidab ... .html#vote


:wink:

gulgusia24 napisał(a)::kawa: Aniu to stawiam kawkę


o taaak! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Xenia » Pn wrz 21 2009, 16:45

Buziaki...
Dawno nie widziana Gulgusie i Aneczke sciskam szczegolnie mooocno******
Historia stresujacych dni ostatnich na watku testowym...Czemu po nocach nie spie :?
Jutro, jakos o 5 rano (pomysl Paszczaka :twisted: ) jedziemy w gory.........uuuuuuuu...juz jestem zmeczona na sama mysl, ze trzeba wstac przed 4 :lol:
Obrazek
Benjamin 05.12.2004 * 29 tc
Kruszynka 15.12.2005 * 10 tc
Aniolinek 15.09.2007 * 8 tc




Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Xenia
 
Posty: 13328
Dołączył(a): Śr cze 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Jakarta

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 16:46

Aniu ,a i jeszcze częstuj się piernikiem z paczki,bo piekliśmy.Zgapiłam po Kroko
Zapraszam tez reszte dziewczynek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez gulgusia24 » Pn wrz 21 2009, 16:50

Wittaj Xeniu moja droga. Czytałam,czytałam wąteczek i łzy w oczach mi się szkliły.Jednak postapiłabym tak samo ja Wy. Wiem ,że to dzieciątko nie jest niczemu winne,ale trzeba mieć dużo siły aby wychować je.Mam nadzieję i trzymam kciuki aby szpital wkońcu dał Wam upragnione dzieciątko,które jest Wam tam gdzies na Górze przeznaczone.Jedź kochana odpocznij w górach,spojrzysz na to inaczej, odspaniesz podreperujesz nerwy .Po Twoim poście odczuwam ,że masz wyrzuty sumienia,ale nie potrzebnie ,powinna miec je mama tego chłopczyka.
Xeniu trzymaj się i trzymam mooooooocno kciuki :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 17:06

gulgusiu dziękuje !!! ja czasem jak mam chęc na jakieś ciacho do kawki to robie te ciasto w 5 minut 8) :lol:

Xeniu witaj, witaj... poszłam za wskazówkami i przeczytałam tę historie :( przykro mi, ze taka sytuacja Cię spotkała! nie miej wyrzutów i nie smuć sie... szczerze - ja pewnie też bym postąpiła tak samo :( jednak każda mama chce mieć zdrowe dziecko...
trzymam kciuki za jak najszybsze spotkanie z (jak napisała Aga) Przeznaczonym dla Was Maluszkiem :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Xenia » Pn wrz 21 2009, 17:47

Ja juz znikam do podusi...Zbieram sie bynajmniej :wink: Dzieki kochane za dobre slowo***
Gulgusiu, Aneczko - no bo czuje sie winna :( I to jeszcze jak...Czytam tu w necie blogi o bohaterskich kobietach, biora do domu dzieci uposledzone, z wadami, z chorobami smiertelnymi a ja nie moge :? :( A przeciez tyle czekam na maluszka...I nie moge :(
Nic na to nie moge poradzic, to dla mnie za wysoki prog po prostu...Wystarczyla mi choroba mojego synusia, odwiedzalismy wtedy wszystkie oddzialy neurologiczne, zeby w razie czego wiedziec, co nas czeka... :? I moze dlatego tak strasznie dziala na mnie wizja uposledzenia...

W kazdym razie jutro skoro swit wyruszamy, bede o Was cieplutko myslala, nie zapominajcie o mnie, odezwe sie po powrocie - mam nadzieje, ze z nowa energia i porcja fotek**********

Buziaczki*********
Obrazek
Benjamin 05.12.2004 * 29 tc
Kruszynka 15.12.2005 * 10 tc
Aniolinek 15.09.2007 * 8 tc




Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Xenia
 
Posty: 13328
Dołączył(a): Śr cze 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Jakarta

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 18:03

Xeniu odpoczywaj, nabieraj sił i duuuużo pozytywnych myśli ! :kiss_of_love:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez krokodylek » Pn wrz 21 2009, 19:11

Xeniuska Ty moja Ty znasz moje zdanie bedzie dobrze :kiss_of_love: milego pobutyu w gorach,odprez sie i zrelaskuj :wink:

u Nas Ok Maja miala infekcje gardla razem z 3 dnowika wiec miala 2 w 1 :? :? :?

jutro ma zebranie w przedszolu na 16:30 i nie dam sie wrobic e 3 klasowa :eusa_whistle: :eusa_whistle: :lol: :wink:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Pn wrz 21 2009, 21:03

krokodylku dobrze, ze z Mają lepiej... co do 3 klasowej - zapieraj sie rękami i nogami :lol:

ja już mam wolny wieczór :eusa_whistle: oglądne co trzeba i złoże główkę na podusie... :eusa_boohoo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Wt wrz 22 2009, 07:51

Dziewczyny poniewaz Hania to moje pierwsze dziecko powiedzcie czego sie zapieracie przed tym zeby byc w 3 klasowej?

Xeniu nie znam Twojej historii bo żadko bywałam na forum ale widzę że jesteś bardzo dobrym człowiekiem, na pewno lepszym ode mnie i za to cie kocham. Bóg Ci to wszystko na pewno wynagrodzi a ty na pewno niedługo będziesz Wspaniałą MAMĄ!!!!!!! Wielkie buziaki i uściski dla Ciebie :kiss_of_love: :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Wt wrz 22 2009, 08:00

witam :D

Kalinka88 napisał(a):Dziewczyny poniewaz Hania to moje pierwsze dziecko powiedzcie czego sie zapieracie przed tym zeby byc w 3 klasowej?


:lol: :lol: :lol:

Kalinko kochana - ja sie tak zapierałam, ze przez 2 lata w przedszkolu byłam w owej trójce, potem w zerówce i teraz znowu 8) chyba nie potrafie odmówić :aiwebs_014:
chodzi szczególnie o odpowiedzialność w różnych kwestiach :eusa_think: i organizacja różnych spraw...
a wiesz co jest najgorsze, co niestety przeszłam na własnej skórze, ze ty (jako rodzic z 3 klasowej) starasz sie zeby dzieciakom sprawić frajde np. podczas choinki zorganizować poczęstunek, wybór prezentu "od Mikołaja", jakiś wyjazd - a znajdą sie "życzliwi" rodzice, którzy to wszystko skrytykują, ze źle i beznadziejnie :evil: a sami palcem nie tkną - choć czasem bywa, ze sie prosi o pomoc.... tak miałam raz w przedszkolu :roll:
no ale moze to tylko moje doświadczenia :eusa_think:
aaa i w zerówce byli fajni rodzicie i nie było takiego problemu - współpraca była superowa - moze dlatego dałam sie wrobić raz jeszcze :aiwebs_017: :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Wt wrz 22 2009, 08:10

Aneczka nie strzasz bo ja własnie jestem w 3 :shock: A rodzice w grupie Hani to typowi przewrazliwieni rodzice, wiec nie zdziwie sie jak sobie zażycza zeby mikoła nie było bo dzieci wystraszy :roll: Ale ja baba co to se rade da z marudami i to szybko :lol: mam taka nadzieje :eusa_whistle:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Wt wrz 22 2009, 08:11

Kalinka88 napisał(a):Aneczka nie strzasz bo ja własnie jestem w 3 :shock: A rodzice w grupie Hani to typowi przewrazliwieni rodzice, wiec nie zdziwie sie jak sobie zażycza zeby mikoła nie było bo dzieci wystraszy :roll: Ale ja baba co to se rade da z marudami i to szybko :lol: mam taka nadzieje :eusa_whistle:


dasz rade! trzeba być dobrej mysli :D pierwszy raz jest cięzko a potem juz z górki - mówię Ci 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Wt wrz 22 2009, 08:15

Dzieki Aniu :D Tak na prawde to juz nie mam wyjscia wiec bede walczyc, bede trarda nie mietka :lol: A rodziców to nawet własnych sie nie boje wiec jakos to bedzie :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Wt wrz 22 2009, 08:18

a najważniejsze to nie dać sie zwariować - jak się coś nie podoba innym rodzicom, zawsze można zasugerować, ze odstąpi się miejsce w 3 klasowej :lol: 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez Kalinka88 » Wt wrz 22 2009, 08:24

Dobry ten tekst z odstapieniem miejsca :eusa_whistle: Wtedy na pewno siada na pupach :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kalinka88
 
Posty: 377
Dołączył(a): Pt lut 16 2007, 17:37

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Wt wrz 22 2009, 08:25

Kalinka88 napisał(a):Dobry ten tekst z odstapieniem miejsca :eusa_whistle: Wtedy na pewno siada na pupach :twisted:


:mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez krokodylek » Wt wrz 22 2009, 10:12

aneczka24 napisał(a):a znajdą sie "życzliwi" rodzice, którzy to wszystko skrytykują, ze źle i beznadziejnie :evil: a sami palcem nie tkną - choć czasem bywa, ze sie prosi o pomoc.
tego sie obawiam najbardziej ale pewno bede w 3 klasowej bo dzis wychowawczyni mi sie pytala czy bede dzis na zebraniu :roll: :roll: :eusa_whistle: :eusa_whistle:


witam w sloneczny wtorek :wink:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: Plotki o wszystkim przy kawce...na każdy temat :)

Postprzez aneczka24 » Wt wrz 22 2009, 11:25

krokodylku może wychowawczyni chciała tylko sie upewnić, ze bedziesz ;) zresztą do tej 3 to przecież "kto chce" ;)

ja już obiad mam zrobiony... :eusa_whistle: potem musze wstawić pranie i odkurzyć...
słońce u nas niby jest ale jak na lekarstwo ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aneczka24
 
Posty: 561
Dołączył(a): N mar 26 2006, 13:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości