Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Agava » Pn cze 29 2009, 18:19

Hej
mam pytanko: Czy będąc w ciąży mogę to wdychać? Macie ulotkę? Synek jakimś cudem ściągnął mi to z wysokiej pułki i całą butelkę wylał mi na łóżko w sypialni, czy mogę tam spać???
Byłabym wdzięczna za info przed nocą.
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez EwaiMati » Pn cze 29 2009, 18:28

Ewa i Mateusz 11.o4.2oo4 godz. 11:25
Obrazek
Obrazek
[*]Braciszku- 02.08.10r[*]
Avatar użytkownika
EwaiMati
 
Posty: 10017
Dołączył(a): Wt maja 31 2005, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Agava » Pn cze 29 2009, 18:47

dzięki za info.
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Emilia1988 » Pn cze 29 2009, 19:00

Niezaleca sie stosowania tego typu leku w okresie ciąży oraz karmienia piersia.
:)
Emilia1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 28 2007, 13:47

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Agava » Pn cze 29 2009, 19:26

dziękuję!!! Wietrzę sypialnię dość intensywnie, mam nadzieję, że to szybko wywietrzeje.
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Ewisko » Pn cze 29 2009, 20:32

Agava sorrki ze to napiszę ,ale co ty robisz w domu z synem?? Ja mam 2 dzieci i nigdy nie maiałam problemu typu zwalony kwiatek czy wylane leki..nadmienie ze mam dzieci rok po roku i starsza miała nie całe dwa lata jak sie urodził młody niewyobrażam sobie co z Jasiem się stanie jak urodzisz drugą dzidzię jak Ty teraz nie masz czasu zobaczyc co dziecko robi...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewisko
 
Posty: 4309
Dołączył(a): Śr kwi 18 2007, 22:19
Lokalizacja: Stolica Polskich Łużyc ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Kata » Pn cze 29 2009, 21:09

Ewisko sorry ale nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź...

Agava ja bym nie ryzykowała snu w oparach
Obrazek***Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kata
 
Posty: 18451
Dołączył(a): Pn lut 09 2004, 01:00
Lokalizacja: ...my name is KATA...PROWOKATA - z ławeczki lubelsko-warszawskiej ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Ewisko » Pn cze 29 2009, 21:26

Kata napisał(a):Ewisko sorry ale nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź...

Agava ja bym nie ryzykowała snu w oparach

Kata porostu jak czytam co jej dziecko robi to mam wrażenie ze ona wogule nie intersuje się dzieckiem przykład teraz tego inhakolu jak trzy letnie dziecko może sięgnąc lek z wysokiej pólki musiał wejśc na jakiś stołek albo mebel i napewno nie zrobiło tego w 3 sekundy.albo niedawny przykład ze dziecko połknęło kuleczki pochłaniające wilgoć w butach, zwalony kwiatek ze ściany mogłabym dalej wymieciac ale czy jest sens i tak wyjdę na tą brzydką...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewisko
 
Posty: 4309
Dołączył(a): Śr kwi 18 2007, 22:19
Lokalizacja: Stolica Polskich Łużyc ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez annaj21 » Pn cze 29 2009, 21:38

Ewisko o wypadki takiego typu nie trudno wiem cos o tym ja dla mojego synka musze miec oczy w kolo glowy a i tak nieraz cos przeskrobie bo taki urwis z niego i to nie jest kwestia ze dziacka sie nie pilnuje wystarczy moment tym bardziej jak wiem co mozna siepo moim spodziewac dlatego wychodzac do wc jak jestem sama musze mlodego brac ze soba bo jak bym go zostawial na moment to nie wiem co by sie stalo bo probuje wykorzystac kazda okazje kazde dziecko jest inne uwierz mi widocznie twoje to mniejsze rozrabiaki lub wcale nie rozrabiaja
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój Aniołek [*] 14.11.2008 11tc
Avatar użytkownika
annaj21
 
Posty: 1389
Dołączył(a): Cz wrz 28 2006, 11:30
Lokalizacja: wągrowiec/gniezno

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Ewisko » Pn cze 29 2009, 21:52

annaj21 napisał(a):Ewisko o wypadki takiego typu nie trudno wiem cos o tym ja dla mojego synka musze miec oczy w kolo glowy a i tak nieraz cos przeskrobie bo taki urwis z niego i to nie jest kwestia ze dziacka sie nie pilnuje wystarczy moment tym bardziej jak wiem co mozna siepo moim spodziewac dlatego wychodzac do wc jak jestem sama musze mlodego brac ze soba bo jak bym go zostawial na moment to nie wiem co by sie stalo bo probuje wykorzystac kazda okazje kazde dziecko jest inne uwierz mi widocznie twoje to mniejsze rozrabiaki lub wcale nie rozrabiaja
Rozrabiają jak każde inne dziecko tylko ja poprostu jakbyły mniejsze i bawiły sie w pokoiku zaglądałam co chwile szczgólnie jak sie cicho robiło ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewisko
 
Posty: 4309
Dołączył(a): Śr kwi 18 2007, 22:19
Lokalizacja: Stolica Polskich Łużyc ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Kata » Pn cze 29 2009, 21:56

no jasne a Agavie powinni prawa rodzicielskie odebrać bo ją już okrzyknęłaś wyrodną matką,a tu o zgrozo drugie w drodze,niechybnie J. skończy pod mostem albo na śmietniku

wybacz ale twój punkt widzenia wydaje mi się mocno ograniczony i bardzo niesprawiedliwy :roll:
Obrazek***Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kata
 
Posty: 18451
Dołączył(a): Pn lut 09 2004, 01:00
Lokalizacja: ...my name is KATA...PROWOKATA - z ławeczki lubelsko-warszawskiej ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez annaj21 » Pn cze 29 2009, 21:57

Ewisko uwierz mi u mnie nawet nie moge spuscic na chwile z oczu mlodego bo zaraz cos kombinuje dzieci sa rozne ;) i to moze byc moment np samo wyhscie dio kuchni by np podlaC MIESKO BY SIE NIE PRZYPALILO I JUZ TAKI 2-3 LATEK COS KOMBINUJE BO MU POMYSL WPADNEI DO GLOWY ojej sorki za capsa nie chcaco wdusilam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój Aniołek [*] 14.11.2008 11tc
Avatar użytkownika
annaj21
 
Posty: 1389
Dołączył(a): Cz wrz 28 2006, 11:30
Lokalizacja: wągrowiec/gniezno

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Ewisko » Pn cze 29 2009, 22:04

Kata napisał(a):no jasne a Agavie powinni prawa rodzicielskie odebrać bo ją już okrzyknęłaś wyrodną matką,a tu o zgrozo drugie w drodze,niechybnie J. skończy pod mostem albo na śmietniku

wybacz ale twój punkt widzenia wydaje mi się mocno ograniczony i bardzo niesprawiedliwy :roll:
Nie mówię ze jest wyrodną matką tylko nie mogę pojac tego co jej dziecko wyrabia.Koncze temat bo już wychodze na wredną jędzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewisko
 
Posty: 4309
Dołączył(a): Śr kwi 18 2007, 22:19
Lokalizacja: Stolica Polskich Łużyc ;)

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez Emilia1988 » Pn cze 29 2009, 22:24

Popieram to co napisała kata i annaj. Kazde dziecko jest inne. Dzieci czekaja tylko na moment kiedy moga cos zbroic. I nie uwierze w mowienie, ze moje dziecko nie zrobilo tego czy tamtego. Zadno dziecko nie jest swiete. A przeciez Agava nie bedzie J. nosila caly czas na rekach czy tez uwiazanego za przeproszeniem na smyczy bo on moze zbroic to czy owo.
Czasami wystarczy mala chwila zeby dziecko cos zbroilo.
:)
Emilia1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 28 2007, 13:47

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez gulgusia24 » Pn cze 29 2009, 23:09

Agava widzę,że Jasiu bardzo obrotny chłopak. Ja to mojego A nie moge spuścić z oka nawet na 1 min, wszędzie go pełno,a ja taka przewrażliwiona mama jestem.Jak wychodzę do WC to wołam babcię aby go popilnowała.A jednak raz nam się zdarzyło kiedy zabrał zapałki podpalił na dworzu ,poparzyl paluszka draską. Zdarza się ,ale trzeba mieć na takie tajfuny oczy dookoła głowy .Mnie nauczył bardzo ten incydent i wiem ,że nie powinien się wydarzyć :twisted:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez madik » Wt cze 30 2009, 07:51

a mnie lek internista ostatnio kazał robić inhalacje tym... bo miałam taki straszny zielony katar który zatykał mnie na amen...
tylko ja powdychałam chwilkę, a w twojej sypialni to się unosi cały czas, więc ja bym wietrzyła i narazie tam nie spała

co do dzieci: - już takie są, trzeba cały czas czuwać a one i tak coś zmajstrują... moja Madzia to akurat grzeczna że szok :D a koleżanki córka też ostatnio zjadła te kulki do pochłaniania wilgoci z pudełka po butach...

Agava - dobrze że maluch tego nie wypił, o to byłby większy problem... Będzie dobrze... wietrz i w końcu zniknie
Mateusz
Obrazek

Madzia
Obrazek
Avatar użytkownika
madik
 
Posty: 312
Dołączył(a): N sie 07 2005, 00:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez magda109 » Wt cze 30 2009, 10:01

Zgadzam sie Kata i Annaj :) MOja corka jest taka szybka, ze za nia nikt nie nadaza. Jeszcze Bogu dzieki nie zdazylo jej sie zrobic czegos bardzo niebezpiecznego, ale kilka razy byla juz o wlos (otworzyla mi szafke w kuchni i do pokoju przyniosla noz za ostrze!!!). Spadanie z krzesel to norma, wiec mam jej nie pozwolic na nich siadac? Nic niebezpiecznego co moglaby zjesc nie lezy niby w zasiegu jej raczek, ale jest coraz sprytniejasza i podstawia sobie krzeslo by siegnac. To gdzie jaj mam chowac rzeczy - w piwnicy? Kiedy ide do toalety rowniez musze ja unieruchomoc (wkladam do fotelika, zapinam szelki i wlaczam bajke - i tak juz umie zdjac szelki bez ich odpinania). Jest po prostu pomyslowa i bardzo, bardzo szybka. Wciaz sie kreci, nie usiedzi 1 minuty.
Ewisko - moze TWoje dzieci faktycznie sa grzeczniejsze niz inne. Nie wiesz czy tak jest, bo innych nie masz :D Ale niektore sa po prostu absolutnym zywiolem, zupelnie nie do opanowania. Choc ostatecznie zawsze mozna przywiazac takie do kaloryfera.....
Avatar użytkownika
magda109
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt kwi 27 2007, 21:50

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez gulgusia24 » Wt cze 30 2009, 10:19

MI ostatnio znajoma mówiła ,że jej 2 dzieci w wieku 6 i 8 lat całkiem inaczej sie zachowywali niz ich 2 letni braciszek.Ta starsza 2 była o wiele grzeczniejsza,a maluch ciągle coś kombinuje.
Wyciągam wnioski ,że dzieci z roku na rok są coraz bardziej rozbrykane ,oczywiście są wyjątki :lol: :lol:
Agava mam nadzieję,że ten inhalol dało się wywietrzyć?Daj znać :e_wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez violka » Wt cze 30 2009, 10:23

Droga Ewisko widocznie Twoje dzieci są ruchliwe ale nie widziałaś chyba dzieci żywych...
Nie rozumiem dlaczego próbujesz obrazić Agavę -mam nadzieję,że nie wzięła tego do siebie...
Moje dziecko ma już 4,5 roku a nie mogę spuścić na chwilę z oka. Jej pomysły są nieziemskie,zdążyła już spaść ze schodów z 1 piętra na parter,na działce u znajomych gdy ja stałam na wyciągnięcie dłoni, w Carrefourze spadła i prawie wkręciło ją pod karuzelę w obecności obojga rodziców stojących obok,dokładnie tydzień zmierzyła z głową głębokość fontanny w środku miasta...

Wspinającą się po krzesłach,stołach,ławeczkach ,biurkach,przyciągającą sobie krzesełko aby otworzyć drzwi nie potrafiłabym zliczyć tych sytuacji na palcach i nie tylko ręki....

Teoretycznie można uznać mnie za nieodpowiedzialną matkę a dziecku wbić w kartę -ADHD :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez gulgusia24 » Wt cze 30 2009, 10:26

Violka wiem o czym mówisz,a myslałam ,ze tylko mój taki nadpobudliwy :lol: :lol:
Ja mam tylko chwilę kiedy ogląda bajki,a tak to nawet pomaga babci w kuchni. Ja to czasami mysle ,że zawału serca dostanę takie ma pomysły.On mi skacze z piętrowego łóżka,albo mysli ,że kołdra to lina i spuszcza się po niej. Wspina się po drzewach ,a to tylko 3 latem.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Inhalol w ciąży - PILNE!!!!

Postprzez annaj21 » Wt cze 30 2009, 13:29

jejku violka normalnie jakbym czytalao swoim bąblu :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój Aniołek [*] 14.11.2008 11tc
Avatar użytkownika
annaj21
 
Posty: 1389
Dołączył(a): Cz wrz 28 2006, 11:30
Lokalizacja: wągrowiec/gniezno


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 151 gości