MARCÓWKI 2010 :-)

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez diora86 » N sie 26 2012, 09:48

Majeczka czekamy na zdjecia pokoju :D
26 lipiec 2006/ godz-14:10 /waga-3150 wzrost-56
Obrazek
29 marzec 2010/ godz-18:05 /waga-4080 wzrost-58
Obrazek
Avatar użytkownika
diora86
 
Posty: 841
Dołączył(a): Wt kwi 25 2006, 14:43
Lokalizacja: Gdzie dobrze nam jest

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Pt sie 31 2012, 09:49

hej hej
co taka cisza?
U nas szpital,Filip od dwóch tygodni byl moze dwa dni w żłobku,najpierw gorączka bez innych objawów a od wczoraj gile do pasa.. Teraz ja sie rozłożyłam i chorujemy sobie tak wspólnie. A dziś byłby ostatni dzień w żłobku. W poniedziałek idziemy do przedszkola. Mam nadzieję, że do tego czasu się wykuruje..
Ja cały czas pracuje (tyle co byłam tydzien na opiece jak był Fifulec chory), grafik w pracy coraz gorszy,praktycznie mało co w domu jestem. Budowa na całego, w poniedziałek przychodzi facio do układania płytek w łazienkach,kuchni i wiatrołapie. Cieszy nas to przeogromnie. Jak dobrze pójdzie i kasy wystarczy ( a z tym krucho) to może może przed sylwestrem się wprowadzimy:)
Filip juz bez pampera chodzi,zdarzają się czasem jakieś wpadki oczywiście. Gaduła straszna:) trzeba uważać co sie mówi bo wszystko wklepie:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez majeczka7777 » Wt wrz 04 2012, 15:01

Witajcie :)

u nas juz prawie urzadzony pokoik ... jeszcze czekam na komode jak przywioza ... panele polozone ... lozko tez super sie prezentuje ... Majunia przespala noc bezstresowo ... a i siku i kupke chodzi robic do kibelka ... kupilam jej nasadke na ubikacje i robi ... i karze nie wchodzic jak tam siedzi ... zamyka dzwi i sobie radzi ... jedynie do kupki to wola o wytarcie pupy ... szok ... nocnik tylko na noc bo po ciemku boi sie isc do ubikacji ... a w tygodniu 2 noce nie chciala spac bo sie bala ciemnosci nie wiem co jej sie ubzduralo ... ogolnie rozwija sie dobrze ale jest uparta i nie slucha ... ostatnio jak odkurzalam wycieraczke to zamknela drzwi od srodka i nie moglam wejsc do domu ... cale szczescie ze maz mogl wziazc zapasowe klucze w piwnicy akurat byl na zakupach ... kosztowalo mnie troche zdrowia bo balam sie ze w tym czasie ona cos w domu zrobi ... na szczescie ogladala bajke w pokoju ... maz mnie uspokajal ze ona nie byla swiadoma tego co robi ale juz wiemy co potrafi i trzeba byc czujnym ... ale kto by pomyslal ze to zrobi ... ach

a jak u was ... wakacje sie skonczyly ... jak tam dzieciaki???

piszcie bo watek zamiera ... ginie smiercia tragiczna ... tesknota
Obrazek
majeczka7777
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt lut 03 2012, 18:59

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Wt wrz 04 2012, 19:35

Witam
My od dwóch dni chodzimy do przedszkola. Wziełam 2 dni wolnego,w razie czego, ale Filip bez problemu poszedł,zero płaczu i marudzenia. Duzym plusem było to, że do tego samego przedszkola poszedł kolega ze żłobka.
No i nie żaluje,że posłałam Filipa prawie rok temu do żłobka...patrząc na zapłakane dzieci (i mamy!) w szatni cieszę się, że wprowadziłam Fifulca w świat dzieci i żłobka tak wcześnie. Teraz rozumie że idzie bawić się z dziećmi i że mama albo tata po niego przyjadą. Wczoraj wieczorem zrobił scene w domu że on chce do przedszkola. I na nic były tłumaczenia, że jutro rano jak wstanie to pojedziemy,on chciał JUŻ!
Niestety nie może być aż tak pięknie...Na dwa dni- dwa razy przynosiłam posikane rzeczy Filipa-raz dziennie sika i to w majtki. Nie wiem czemu ale nie woła. I teraz nie wiem,czy faktycznie nie woła bo się wstydzi nowych "cioć" czy owe "ciocie" nie pilnują tego... Niby w pierwszy dzień twierdziły że pare razy wołał, ale jak szły z nim to siadał i wstawał nie sikając w ogóle,a potem nasikał w majty.
Fakt że Filip w domu jak jest zły i płacze długo to potrafi się zsikać w majty,ale normalnie,nawet w nocy woła że chce siku. Nawet na nocnik nie chce tylko na kibelek.
I nie wiem co z tym zrobić...przeczekać...czy ponownie z nimi w przedszkolu pogadać...

Budowa c.d. jedna łazienka,a dokładnie WC prawie cała skończona w układanie płytek.
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez majeczka7777 » N wrz 23 2012, 22:25

Witajcie

ale cisza ... dziewczyny zagladajcie bo lubie jak piszecie

Majeczka zaskakuje nas z dnia na dzien coraz bardziej ... ciesze sie ze jest zdrowa i rozwija sie prawidlowo ...
ja ostatnio zle sie czuje ... jakos mi ciezko na ciele ... ale moze to przesilenie na jesien ... nie lubie tej pory roku ...

piszcie co u Was
Obrazek
majeczka7777
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt lut 03 2012, 18:59

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Cz wrz 27 2012, 14:11

Witam:)
A u nas duże zmiany przedszkolne.
Pisałam Wam że Filip chętnie chodzi do przedszkola,że sika w majty i że nawet wieczorami chce JUŻ do przedszkola.
Po tygodniu wszystko zmieniło sie o 360 stopni. Wyjść nie mogę z przedszkola, wiesza się na mnie,płacze,nie chce zostać...nawet mniej w majty sika, w domu w cale. Ale niepokoi mnie ten jego płacz. Niby jak po niego przychodze to jest radosny i opowiada co było. W sumie jeśli nie wina przedszkola to ja widzę tylko jedną przyczynę-Filip ostatnio sporo choruje,od dwóch tygodni był tylko w poniedziałki,potem od wtorku chory- i może znowu przebywa za mna 24h na dobę i się przyzwyczaił że "mama jest cały czas". Ostatnio moja mama została z nim na chwilkę, jak poszłam na budowe (a Filip uwielbia babcię) i zaraz dzwoni do mnie że Filip wpadł w ryk "gdzie mama gdzie mama,ja chce do mamy" co się mu nigdy nie zdarzało.

Teraz też siedzimy w domu od wtorku-zapalenie oskrzeli-mnie pomału też rozkłada... W pracy to chyba mnie na muszą nieźle przeklinać, że kolejną opiekę wzięłam...A najgorsze jest to że córka mojej siostry (którzy mieszkają w tym samym domu co my) ma ospę! CZekam,obserwuję..kiedy i Filipa dopadnie. Jest szansa że dziecko przechodzi ospę bezobjawowo?
Bo w żłobku już dwa razy mieli i się nie zaraził,albo zaraził a nawet tego nie zauważyłam...
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez majeczka7777 » Pt paź 19 2012, 10:47

witajcie

ale cisza ... u nas bez zmian ... wszyscy domownicy zrdowi ... Majeczka troche nas niepokoi bo chodzi dosc czesto na paluszkach ... niby tak ma byc bo wyrabia sobie rownowage ale nie wiem ... w chodziku nie chodzila ... czy wasze pociechy tez tak maja ???

pozdrawiam ... co u was??? czyba watek zanikl ... nie pozwolmy na to ... piszcie
Obrazek
majeczka7777
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt lut 03 2012, 18:59

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez majeczka7777 » Pt gru 21 2012, 20:50

Zdrowych i wesołych świąt bogatego Gwiazdora i Szczęśliwego Nowego Roku 2013
Obrazek
majeczka7777
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt lut 03 2012, 18:59

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Wt sty 22 2013, 14:16

Witam mamuśki!!
Co tam u Was słychac??
Powiększyła się u którejś rodzinka?:)

My mieszkamy jeszcze tam gdzie mieszkaliśmy,myslę że za jakieś 1-2 miesiące uda nam się wprowadzić do nowego domku. Narazie walczymy z porządkami i liczymy kase..:/
Filippo chodzi do przedszkola,raz lepiej zostaje raz gorzej ale ogólnie jestem zadowolona bo dużo się nauczył. W poniedziałek mają jakieś zaległe przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pewnie się zbuntuje i nie będzie nic śpiewał ani tańczył (tak jak ostatnio na zebraniu dla rodziców):)
A ja niestety pracuję nadal w swojej starej pracy...szukanie pracy od półtora roku nie przyniosło efektu..

Pozdrawiam !!
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Śr kwi 03 2013, 15:32

Hop Hop Mamuśki!
Odzywać się
i to już!
:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Wt lis 05 2013, 11:47

Hop Hop
znowu podbijam
i przywołuję do tablicy!!
odzywajcie się mamunie:)

Lileczkę gdzieś tutaj niedawno widziałam:)
Buziaki
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez lileczka » Pt gru 27 2013, 12:18

Sabiniorka, jestem, jestem. Czasami zaglądam. Ale nasz wątek chyba już umarł :( Ściskam i pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
21.XII.06r.[*]
lileczka
 
Posty: 4274
Dołączył(a): Śr wrz 22 2004, 00:00

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Pn gru 30 2013, 14:23

Lileczka witaj:)

To trzeba reaktywować nasz wątek:)
Co słychać u Was?Jak dzieciaczki?
U nas same zmiany:)

W sierpniu Filipek będzie miał rodzeństwo:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez lileczka » Cz sty 02 2014, 22:44

O jak pięknie Sabiniorka!! Staraliście się czy tak wyszło?? GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

A moi chłopcy rosną jak na drożdzach. Nadal starszy spokojny, wrażliwy, uległy i chyba dzięki temu jakoś się dogadują, bo Nikodem to :twisted: Uparty, głośny, władczy - całkiem inny niż Mikołaj. No cóż, jak to mówią, jedno takie, drugie inne. Może wyrośnie :roll: Wiesz, on z jednej strony taki łobuz, a z drugiej ukochaniec - wycałuje ci całą twarz i będzie się zachwycał jak pięknie pachniesz. Taki ukochaniec. A z Mikołaja już fajny chłopiec do pogadania, do pomocy, do porady nawet. Jest kandydatem na ministranta, bardzo oddanym, choć księdzem być nie chce. W 2014 komunia święta. Charakter mój, choć po Arku ma to, że się nie przejmuje pierdołami, na co ja choruję do dziś :roll: No i tak sobie żyjemy :)
Obrazek
Obrazek
21.XII.06r.[*]
lileczka
 
Posty: 4274
Dołączył(a): Śr wrz 22 2004, 00:00

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Pt sty 03 2014, 15:53

Lileczka jakoś tak spontanicznie podjęliśmy decyzje i udalo się. Wcześniej myślałam nad rodzeństwem dla Filipka,tylko obawialismy się czy damy radę z kredytem na dom i dwójką dzieciaków.

Rosną te nasze dzieciaki. Filip chodzi ładnie do p-kola.Zaczyna pokazywać charakterek,czasami nawet odpyskuje. Mamy lekką astmę,wczoraj byliśmy u okulisty bo od miesiąca cały czas mruga.Okazało się że ma podrażnione spojówki (dwa razy w przeciagu miesiąca miał zapalenie spojówek).
Ale z rodzeństwa bardzo się cieszy i ciągle pyta kiedy będzie dzidziuś. Nawet już wybrał imię (i płeć) i personalnie już mówimy do brzucha Jasio:) Mimo że oczywiscie płci jeszcze nie znamy:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez lileczka » Wt sty 07 2014, 23:12

Ale fajnie, super :) Mój za to dziwnie z boku patrzy na tv. Byliśmy u okulisty wsio oki, jeszcze do laryngologa się wybieram, ale z tego co widzę to słyszy super więc nie wiem. Albo nie ma podzielnej uwagi i chce tu i tu i wszędzie, bo taki charakterek, albo się tam przyzwyczaił :roll: :wink: Buziaki!
Obrazek
Obrazek
21.XII.06r.[*]
lileczka
 
Posty: 4274
Dołączył(a): Śr wrz 22 2004, 00:00

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Pn wrz 29 2014, 13:37

Hop Hop! Czy ktoś tu jeszcze zagląda??
:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabiniorka » Śr lis 25 2015, 14:29

Halo Halo!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: MARCÓWKI 2010 :-)

Postprzez sabanek5 » Pn gru 13 2021, 09:44

Jeśli lubicie podróżować to może zainteresuje was oferta na przyczepy kempingowe pomorskie ta firma oferuje nowe dobre przyczepy kampingowe najlepszych firm. Zobaczcie bo można u nich taką przyczepę wynająć i zacząć ciekawą przygodę w podnóży.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

cron