Tv

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Tv

Postprzez gulgusia24 » Pn maja 25 2009, 13:50

Myslę nad zalożeniem Cyfrowego polsatu,chodzi mi głównie o kanały z bajkami.Ma go któraś z Was?Jesteście zadowolone?Proszę powiedzcie jakie tam są kanały dla dzieci i oczywiście ceny za takie pakiety.
A może macie inne tv?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
gulgusia24
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr mar 18 2009, 16:53

Re: Tv

Postprzez Liliana83 » Pn maja 25 2009, 15:03

my mamy od 5 lat polsat cyfrowy i niestety nie jestesmy do konca z niego zadowoleni
co chwile albo znikaja jakies kanaly,albo wyskakuje na ekranie ''brak sygnalu'' mimo,ze sygnal mam bdb...bardzo czesto musze dzwonic na ich infolinie i pytac co znowu
kiedys przez pol roku nie mielismy dwoch Discovery,myslelismy,ze moze wylaczyli,bo przelozyli do drozszego pakietu,a sie okazalo,ze poprostu z ich winy nie mielismy
moja siostra miala wykupione dodatkowe pakiety z muzyka i co miesiac musiala do nich dzwonic,zeby jej uruchamiali ten pakiet...byla tak wsciekla,ze w koncu kupila Cyfre +

my teraz kupilismy telewizje N i jestesmy bardzo zadowoleni,nic sie nie dzieje,sygnal jest,nic nie znika-jest ok
wybierasz sobie tematycznie pakiety jakie cie interesuja,jak sie wybierze bajki to jest duzo kanalow,az nie pamietam,bo mojej corci pozwalam ogladac tylko dwa

za polsat place 38zl/mies.
za tv N placimy podobnie (nie pamietam juz dokladnie,bo kupilismy i zaplacilismy od razu z gory za pol roku,ale z tego co pamietam to po 16 zl sa pakiety tematyczne, czyli: informacja,sport,muzyka,bajki,nauka -wybierasz sobie,ktore cie interesuja i za jeden placi sie 16zl,informacja 8zl tylko kosztuje
czyli np. jak wybierzesz sobie informacje,nauke i bajki to miesiecznie placisz 40zl :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Liliana83
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Pn lis 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Ormåsen

Re: Tv

Postprzez zubelek » Pn maja 25 2009, 15:23

Ja znów nie jestem z N zadowolona mam to samo co Liliana z polsatem :roll: do tego oszukali Nas na promocji, źle wyliczają rachunki a do tego już nie ma blankietów wpłat tylko samemu trzeba kontrolować i druczki wypełniać :roll:
Na N jest fajny kanał bajkowy "baby tv" dla malutkich dzieci ale znów Polast ma "ceebebibes" który jeszcze bardziej mi sie podoba bo Rozalka podpatruje go u teści :D

tu masz pakiet bajek w N http://n.pl/oferta/kanaly/pakiety/dzieci.html
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Tv

Postprzez mysiak » Pn maja 25 2009, 15:47

My mamy Polsat od 3 lat.

Pojawiający sie napis brak sygnału to poprostu chwilunia bo zmieniają kodowanie :)

Ja tak jak Lila nie miałam 2 Discowery i sie okazało ze na głownej liscie były a na mojej (stworzonej przeze mnie w dekoderze) nie odbierały. Poprostu zmienił sie sposób kodowania a aktualizacje wchodza na ich głowną liste :)

Ja ejstem bardzo zadowolona:)

Dla dzieci jest Disney, Carton Net, C.bebbies (moja asia go uwielnbnia) a za dodatkowa opłatą mozna miec pakiet bajeczka...ale nie pamietam co tam wchodzi bo nie mam tego pakietu. Te kanały z bajeczkami mi wystarczą...
JEst tez jetix, ale u mnei sie go nie oglada... za duzo przemocy w bajkach

Nie polecam Cyfry bo jzu dwa razy byłam przez nich oszukana.
Na N ludzie narzekają ogólnie
Obrazek
http://www.fertilityfriend.com/home/1b6f2b

15.06.2012 [*] 9tydz
i moje dwa malutkie aniołeczki 2003-2005
Avatar użytkownika
mysiak
 
Posty: 4201
Dołączył(a): Śr sty 12 2005, 01:00
Lokalizacja: zielona góra

Re: Tv

Postprzez Liliana83 » Pn maja 25 2009, 15:55

no to zubelek w szoku troszke jestem,ze tak z N masz nei ciekawie :eusa_think:
ja mam wszystko ok,moi znajomi kupili po nas i rowniez sa zadowoleni,aczkolwiek jak kupili N=ke okazalo sie,ze dekoder byl posuty i musieli isc wymienic,ale pozatym wszystko jest ok

szczerze powiedziawszy czytajac wasze opinie dochodzi sie do wniosku,ze nie ma idealnej telewizji satelitarnej :mrgreen:
ja znam duzo osob przeklinajacych polsat cyfrowy jak i cyfre +
telewizja N jest tak krotko na naszym rynku,ze nie sugeropwalam sie opiniami ludzi,ze jest do kitu niby :e_biggring: mam i jestem zadowolona
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Liliana83
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Pn lis 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Ormåsen

Re: Tv

Postprzez alanka28 » Pn maja 25 2009, 16:36

Zubelku ja też mam N-kę i dostałam blankiety w które trzeba tylko wpisać kwotę do zapłaty. :D
Baby tv godny polecenia. :D
Gulgusiu ja nie narzekam na tę telewizje ale płacimy stanowczo za dużo bo cały pakiet razem z HBO wychodzi 145zł :e_confused: Chyba trza będzie z czegoś zrezygnować...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
alanka28
 
Posty: 2481
Dołączył(a): Wt lip 08 2008, 11:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Tv

Postprzez malutka_8 » Pn maja 25 2009, 18:26

My mamy juz od 2 lat cyfrowy polsat i jestesmy super zadowoleni.Chyba przez 2 lata tylko raz nie bylo sygnalu - wtedy zadzwonilismy na infolinie i od razu problem byl zalatwiony.(trzeba dobrze zamontowac i ustawic czaszę anteny zeby sygnal byl caly czas - czasem instalator to spartaczy i wtedy są problemy wiec Liliana - wydaje mi sie ze u Was to w tym byl problem)
Dla dzieci jest swietny program cbeebies - jest naprawdę extra!! Moja corcia go uwielbia.Bajki sa bez przemocy - jest tez bardzo edukacyjny.Sama lubie razem z Natalką patrzec na te bajki.
Do tego jest Cartoon Network,Disney Channel (tez super program) i Jetix.
W dodatku za 38 zł miesięcznie mamy własciwie wszystkie programy z kablowki za ktora moja mama placi 55 zl :roll:
Nie zamienilabym absolutnie polsatu cyfrowego na zadną N-kę czy zwlaszcza cyfrę +.
ZDECYDOWANIE polecam Polsat Cyfrowy :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
malutka_8
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 13:10

Re: Tv

Postprzez Emilia1988 » Pn maja 25 2009, 18:59

Ja mam telewizję N :) Co prawda za duza jestem na ogladanie bajek, ale czasami cos tam podgladne jak nic ciekawego nie ma :oops:
Z bajkowych programow jest BABY TV, DISNEY CHANEL, JETIX i jakies chyba jeszcze 2 :)
Poki co jestesmy zadowoleni z tej telewizji :)
:)
Emilia1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 28 2007, 13:47

Re: Tv

Postprzez Liliana83 » Pn maja 25 2009, 19:09

malutka u nas wszystko bylo ok,mieszkam na gorze,wiec tym bardziej mam super sygnal,zawsze brak sygnalu wynikal z ich winy,bo ja mialam paski niebieskieponad 60 %,tak zreszta mam zawsze
ogolnie przyjeli wersje,ze z moim dekoderem jest cos nie tak,ale w to mi sie wierzyc nie chce :e_confused:
teraz mam tv N i polsat,po wieluuuu dzwonieniach do polsatu od jakiegos miesiaca jeszcze ani razu sygnal nam nie zanikl :) a w razie czego jest N-ka :e_biggring:

u mnie corki ogladaja Disney Chanel i Cbeebies,kanaly swietne dla najmlodszych dzieci :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Liliana83
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Pn lis 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Ormåsen

Re: Tv

Postprzez ktosik » Pn maja 25 2009, 22:23

My mamy Cyfrowy Polsat i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że się dość często zawiesza dekoder (czy cokolwiek innego). Leżę sobie w łózku, oglądam, przełaczam kanał i bach - muszę wstawać z łozka i resetować dekoder. Poza tym w czasie burzy są czesto przerwy spowodowane zła pogodą. Nie polecam
Avatar użytkownika
ktosik
 
Posty: 268
Dołączył(a): Śr gru 14 2005, 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tv

Postprzez malutka_8 » Wt maja 26 2009, 10:58

Ciekawe od czego to zalezy ze u jednych jest wszysto ok a u innych nie? :eusa_think:
Przeciez to ten sam sygnal biegnie do kazdej z anten.Więc mi sie wydaje ze to jednak albo wina dekodera albo zle ustawionej anteny - bo jak to moze byc ze u jednych sa jakies przerwy a u innych nie?? :roll:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
malutka_8
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 13:10

Re: Tv

Postprzez yovita1 » Wt maja 26 2009, 19:54

Ja mam cyfrowy polsat juz wiele lat i jestem mega zadowolona!!!

Programy dla dzieci :
CBEEBIES
DISNEY chanel
JETIX

Na dwoch pierwszych leca swietne, edukacyjne programy i bajki.

Jak najbardziej polecam POLSAT!
Kartki , albumy , notesy itp http://yovimessingaround.blogspot.com/
Zuzia 26.09.2006r godz.7:10, 3400g i 56cm PN
Obrazek
Cezarek 17.11.2010 godz.1:35, 3700g i 58cm PN
Obrazek
Avatar użytkownika
yovita1
 
Posty: 7015
Dołączył(a): Pn sie 29 2005, 00:00

Re: Tv

Postprzez agula00 » Wt maja 26 2009, 20:08

alanka28 napisał(a):Zubelku
Gulgusiu ja nie narzekam na tę telewizje N ale płacimy stanowczo za dużo bo cały pakiet razem z HBO wychodzi 145zł :e_confused: Chyba trza będzie z czegoś zrezygnować...


Alanka ja jak się skończyła promocja to co miesiąc z czegoś rezygnuje :lol: może dobije do 100zł :lol:

polecam N nie jest tania ani droga i jest 5 lub 7 kanałow dla dzieci dla maluszków i dla starszaków
Avatar użytkownika
agula00
 
Posty: 702
Dołączył(a): Wt lip 10 2007, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Tv

Postprzez spartusia » Wt maja 26 2009, 21:01

Ja też przyłączam się do zadowolonych z polsatu :) mamy go od 3 lat ...
w tej chwili mamy pełny pakiet ... tzn wszystko i płacimy 84 zeta ...

podstawowe kanały dla dzieci już są w pakiecie familijnym za 37,90 ... jest wtedy Disney channel i Cbebies czy jakoś tak :)

nie mam żadnych problemów z sygnałem i znikającymi kanałami ... chyba że mi sie gołąb na antenie rozsiądzie :lol:

i co dla mnie najwazniejsze mam i polsat i TVN ... oglądam dużo kanałów na polsacie ... a niestety aani N ani cyfra polsatu nie mają :P

i jeszcze oddam że mieszkam na 1 pietrze dookoła wysokie bloki i drzewa ... antenę mam zamontowaną na balkonie ...
i tak jak pisałam ... żadnych kłopotów z sygnałem nie mam :e_biggring:
Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie :D
Avatar użytkownika
spartusia
 
Posty: 13691
Dołączył(a): Pn sie 01 2005, 00:00
Lokalizacja: Wroclove

Re: Tv

Postprzez zołzik » Śr maja 27 2009, 12:27

napoczatku mielismy cyfre i tej nie polecam poł roku temu wzielismy N ( patrzylismy tez na polsat ) i jestem zadowolona nie mam problemow z antena, dzieciaki ogladaja przedewszystkim Dysneya ja czasami tez popatrze na cos...a płacimy niecale 50 zl. Jedyny mankamet ze przestali przesylac rachunki i trzeba wszystko spisywac z dekodera....podobno to ma byc ulatwienie ale nie dla mnie
Moje dwa szczescia Macius i Adas
Obrazek
Obrazek

moje Aniołki (*) 30.11.2004, 7.11.2006
Avatar użytkownika
zołzik
 
Posty: 4799
Dołączył(a): Pt sty 27 2006, 14:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 137 gości

cron