Szpitale w Łodzi!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Szpitale w Łodzi!

Postprzez kwiatek26 » So kwi 25 2009, 22:10

Dziewczyny czy możecie mi coś poradzić na temat łódzkich szpitali? Gdzie jest najlepiej rodzić? Czy nie ma problemu ze znieczuleniem jeżeli są wskazania do tego.

Ja chodzę do ginki z Madurowicza i leżałam tam po poronieniu i nie było źle ale nie wiem jak jest podczas porodu.

A najbardziej interesuje mnie szpital Kopernika bo słyszałam o nim same dobre opinie.

Będę wdzięczna za każdą opinię :cmok21:
kwiatek26
 

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez zubelek » N kwi 26 2009, 10:58

W Koperniku rodziłam ale ponad 11 lat temu, było w porządku, ale jak byłam tam u szwagierki 5 lat temu rozczarowało mnie, że bardzo pomniejszyli oddział, jest ciasno a i Ona miała z opieką nieciekawe doświadczenia :?

drugą córkę rodziłam w madurowiczu i bardzo miło wspominam opieke porodową i potem oddział poporodowy :D Ja akurat jak rodziłam byłam sama i miałam z mężem salke jednoosowową, bez żadnych opłat( tylko strój musiał kupić) rodził ze mną a położna była super, bardzo mi pomogła bo choć wody mi odeszły nie było akcji.

Odradzam natomiast CZMP, jeszcze nic dobrego nie słyszałam o tym szpitalu, choć mają jednak najlepszy sprzęt ratujący życie noworodkom.

Co do znieczulenie to nie wiem bo ja nie musiałam ale koleżanka bez problemu jak już wyła z bólu dostałe je w CZMP, ale co z tego jak to wydłużyło jej akcje, zostawili ją samą a potem jeszcze długo ją męczyli, znieczulenie przestało działać a na koniec po kilkunastu godzinach stwierdzili, że dziecko duże i nie da rady jego urodzić zrobili CC....a wiedzieli, że chłopak duży ma się rodzić :roll:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez kwiatek26 » N kwi 26 2009, 12:20

Zubelek dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź :D
kwiatek26
 

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez zubelek » N kwi 26 2009, 16:49

langlena napisał(a):nie rozmumiem tego ze ktos musi a ktos nie musi znieczulenia??

ja radze poszukac szpitala w ktorym znieczulenie podaja na życzenie a nie jak ktos juz z bólu wyje...co to za szpital


z tego co ja wiem z doświadczenia swojego i innych rodzących w Łodzi, nigdzie go nie daja tak na życzenie :neutral: ...my nawet chcieliśmy zapłacić za nie ale też mi nie chciano dać :roll:
A koleżanka co dostała już nie dawała rady, mdlała z bólu, wyła dlatego jej dali, choć to tylko spowolniło akcje, potem zoo przestało działać i dalej bidulka się męczyła bo lekarze olali dużą wage dziecka :sad:

Nie mam pojęcia jak jest w Rydygierze, a tutaj masz troche opini o danych szpitalach http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez zubelek » N kwi 26 2009, 17:15

To fakt :e_biggring:

mnie bolało jak diabli i choć o tym bólu szybko sie zapomina to przy trzecim chciałabym już mieć możliwość się znieczulić, bo juz przy samych partych darłam sie , że nie dam rady z bólu :oops: :lol:
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez kwiatek26 » N kwi 26 2009, 18:20

Langlena niestety tak jest w naszych szpitalach że nie ma znieczulenia na życzenie ponieważ jest jeden anestezjolog na cały szpital i przeważnie jest on tylko przy cesarkach.

Dlatego bardzo się martwię czy nie będzie z tym problemu, ponieważ mam astmę i normalnie nie dam rady urodzić :roll:

Zubelek czytałam już tamte opinie i tak mnie zaciekawił ten Kopernik.
kwiatek26
 

Re: Szpitale w Łodzi!

Postprzez zubelek » N kwi 26 2009, 18:24

kwiatku podzwoń do szpitali i dowiedz się o możliwość odwiedzenia ich, to może osobiste odwiedzenie, wypytanie Ci pomoże w wyborze :e_biggring:

Wiem, że jest taka możliwość bo znajoma tak zrobiła aby rozwiać swoje wątpliwości.

Od razu też popytasz o możliwość zoo, nie znam sie na astmie ale może właśnie przez to bez problemu Cię znieczulą, jeszcze jakbyś dostała jakieś zaświedczenie od lekarza prowadzącego :)
Karinka zwana Jagodą
Obrazek
Rozalka
Obrazek

www.edukatorek.com.pl
Avatar użytkownika
zubelek
 
Posty: 7288
Dołączył(a): Cz paź 26 2006, 16:27
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 147 gości

cron