Życzenia na 50-tą rocznicę ślubu.

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Życzenia na 50-tą rocznicę ślubu.

Postprzez Emilia1988 » Pt kwi 17 2009, 19:02

Dziewczyny na Was zawsze można liczyć więc może i tym razem mi pomożecie :)
Poszukuję życzeń z okazji 50-tej rocznicy ślubu (złote gody). Szukałam w necie, ale coś znaleźć nie mogę :(

Pomożecie coś znaleźć??

Z góry dziękuję!!!
:)
Emilia1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 28 2007, 13:47

Re: Życzenia na 50-tą rocznicę ślubu.

Postprzez Xenia » So kwi 18 2009, 07:52

W necie wyszperane :e_wink:

To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

50 lat spędzonych razem jest dla nas -dzieci pięknym obrazem, jak przez problemy, trud codzienności pozostać nadal wiernym miłości. Z zlotych godów cieszymy się z Wami i wnet na rubinowe gody czekamy.


Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknych Zlotych Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.


Kochani - niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.


50 lat razem...Kochani....Zyczymy Wam z calego serca abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze radosni, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie i szczescie.


:e_wink:
Obrazek
Benjamin 05.12.2004 * 29 tc
Kruszynka 15.12.2005 * 10 tc
Aniolinek 15.09.2007 * 8 tc




Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Xenia
 
Posty: 13328
Dołączył(a): Śr cze 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Jakarta


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 150 gości

cron