usg3d

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

usg3d

Postprzez bogmat » Śr mar 19 2008, 20:30

jestem w 17tc, wczoraj miałam robione usg3d poniewaz przechodziłam kilka infekcji wirusowych, lekarz stwierdził w czasie badania : sploty naczyniówkowe niejednorodne, w obu splotach drobne wakuole o śr. do 5mm, powiedział że jest to nieprawidłowość, która może się sama wchłonąć lub nie i jeśli nie wchłonie się owocuje zmianą genetyczną, nie wytłumaczył mi jednak (mimo że pytałam) czym konkretnie to grozi, do lekarza idę dopiero za 2 dni a stres związany z tą diagnozą zdecydowanie mi nie służy, może któraś z Was też tak miała a wie więcej, bardzo proszę o pomoc :cry:
Avatar użytkownika
bogmat
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt mar 18 2008, 14:50

Postprzez stokrotka22 » Cz mar 20 2008, 09:23

jeju, nie znam sie,ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze!!!
tulam !!!
Avatar użytkownika
stokrotka22
 
Posty: 341
Dołączył(a): Śr mar 30 2005, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez koala3 » Cz mar 20 2008, 09:30

skąd jesteś ?? u kogo byłaś na usg ? często takie daignozy sie zupełnie nie potwierdzają jak zrobi jest specjalista ultrasonografista na super dobrym sprzęcie, może warto sie wybrac w inne miejsce i to sprawdzic ?wierze że następne badanie wykluczy wadę, kciuki !
koala3
Avatar użytkownika
koala3
 
Posty: 86
Dołączył(a): So lis 25 2006, 00:49

Postprzez bogmat » Cz mar 20 2008, 10:22

bylam na usg w łodzi u prof.dr doc. hab. Szaflika, dzięki za duchowe wsparcie
Avatar użytkownika
bogmat
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt mar 18 2008, 14:50

Re: usg3d

Postprzez mamaMai » Pt cze 28 2019, 22:54

USG 3d też trzeba wiedzieć gdzie wykonać, najlepiej udać się do takiego gabinetu gdzie dysponują naprawdę bardzo dobrym sprzętem ginekologicznym. Osobiście z własnego doświadczenia polecam usg wołomin, a dokładniej poradnię ginekologiczną tiliamed posiadającą najlepszy i najnowszy sprzęt do usg w Wołomin. Poradnia ginekologiczna i dr Andrzej Lipa mają na swoim koncie mnóstwo udanych porodów w tym również i 2 moje. Jestem i ogromnie wdzięczna za opekę jaką mnie obdarzyli oraz doświadczenie i bardzo dobra jakość sprzętu, którą dysponują. Jeśli nadal zastanawiasz się gdzie najlepiej wykonać USG to zdecydowanie odwiedź usg wołomin nie pożałujesz
mamaMai
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt mar 23 2018, 17:54

Re: usg3d

Postprzez Antyloppka » Cz lip 25 2019, 13:57

Ja niedługo wybieram się na usg ślinianek w Warszawie tutaj. Zapytam czy mają też opcję usg w 3d.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości