Rozwód

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Rozwód

Postprzez MamaMisia » Wt cze 02 2009, 15:22

malutka_8 czesem naprawde lepiej odejść niż zostać. Szkoda żeby dzieci widziały kłótnie rodziców i dorastały w takiej atmosferze. Ja długo za wszelka cenę chciałam ratować ale teraz bardzo się cieszę że jest jak jest. Od kiedy jestem sama to mam całkiem inne życie :D Jest momentami ciężko ale ogólnie nie żałuje że tak się wszystko ułożyło. Niestety u mnie narazie bez zmian tzn pozew w sądzie tylko terminu rozprawy jeszcze nie ma :roll: Strasznie te sadu obłożone :roll: Mój były [pokazał za to prawdziwą twarz i utrodnia mi wszystko co tylko może :?

ewa26 jak czasami gdzieś trafiam na Twoje posty to taka radość z nich bije że odrazu widać że też się cieszysz ze tak się wszystko ułożyło. Dziwne to że najpierw człowiek strasznie się martwi jak to będzie po rozwodzie a potem okazuje się że odejście to była dobra decyzja bo w końcu można naprawde żyć i być szczęśliwym :D

rita0102 a co u Ciebie słychać? Już po?
--------------- MICHAŁ ---------------
:D Michał 9.07.05 , 3060g , 50cm

Obrazek
--------------- PATRYK ---------------
:D Patryk 7.01.08 , 3200g , 55cm

Obrazek
Avatar użytkownika
MamaMisia
 
Posty: 1971
Dołączył(a): N wrz 25 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozwód

Postprzez ewa26 » Pt cze 05 2009, 15:12

MamaMisia bo jestem mega szczęśliwa i Olek też :D
ObrazekObrazek

************************************************************************************************************************
[*] 12 maj 2009 Aniołku zawsze będziesz w Naszym sercu
Już Cię kochałam zanim poczułam tchnięcie motylich skrzydeł...... Obrazek
Avatar użytkownika
ewa26
 
Posty: 4983
Dołączył(a): Pt wrz 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Lesko

Re: Rozwód

Postprzez sylka » N cze 07 2009, 21:24

MamaMisia napisał(a):malutka_8 czesem naprawde lepiej odejść niż zostać. Szkoda żeby dzieci widziały kłótnie rodziców i dorastały w takiej atmosferze.

popieram w całej rozciagłości
Obrazek
sylka
 
Posty: 2565
Dołączył(a): Pn kwi 25 2005, 00:00
Lokalizacja: Gniezno

Re: Rozwód

Postprzez malutka_8 » Wt cze 09 2009, 18:21

sylka napisał(a):
MamaMisia napisał(a):malutka_8 czesem naprawde lepiej odejść niż zostać. Szkoda żeby dzieci widziały kłótnie rodziców i dorastały w takiej atmosferze.

popieram w całej rozciagłości


Ja tez tak uwazam - dlatego staram sie nie klocic w obecnosci malej - no i zamierzam odejsc...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
malutka_8
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz kwi 13 2006, 13:10

Re: Rozwód

Postprzez ewa26 » Cz cze 25 2009, 21:51

JESTEM JUŻ WOLNA

Muszę przyznać że już mój były mąż okazał się człowiekiem. Czeka nas sąd rodzinny jeszcze o ustalenie wizyt Olka.

Lece

PAPA
ObrazekObrazek

************************************************************************************************************************
[*] 12 maj 2009 Aniołku zawsze będziesz w Naszym sercu
Już Cię kochałam zanim poczułam tchnięcie motylich skrzydeł...... Obrazek
Avatar użytkownika
ewa26
 
Posty: 4983
Dołączył(a): Pt wrz 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Lesko

Re: Rozwód

Postprzez justyna812 » Pt cze 26 2009, 06:58

Ewa super wiesci :cmok21:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
Avatar użytkownika
justyna812
 
Posty: 0
Dołączył(a): Wt lut 28 2006, 20:43

Re: Rozwód

Postprzez NNisiaa » N cze 28 2009, 11:49

Ewa naprawde ta radosc i szczescie az bije z Twoich postow..super ze Ci sie udalo...i ze jestes przeszczesliwa..

Rita jaktam??

MamaMisia powodzenia oby date szybko ustalili i poszlo gladko..

Malutka najgrzej zrobic ten 1 krok i zlozyc pozew..pozniej juz jakos sie sil anbiera ponoc i jakos to idzie..eh..tylko wlasnie odwagi brak...
Avatar użytkownika
NNisiaa
 
Posty: 3758
Dołączył(a): N lip 02 2006, 13:20
Lokalizacja: Miasto Cudów

Re: Rozwód

Postprzez ewa26 » N cze 28 2009, 23:50

Oj jestem przeszczęśliwa :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: :hid_sun: Jak milion słoneczek na jednym niebie :lol: :lol:
ObrazekObrazek

************************************************************************************************************************
[*] 12 maj 2009 Aniołku zawsze będziesz w Naszym sercu
Już Cię kochałam zanim poczułam tchnięcie motylich skrzydeł...... Obrazek
Avatar użytkownika
ewa26
 
Posty: 4983
Dołączył(a): Pt wrz 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Lesko

Re: Rozwód

Postprzez NNisiaa » Pn cze 29 2009, 06:08

to super...w tym wszystkim wlasnier to szczescie i poczucie wolnosci a nie uwiezienia..jest nawazniejsze:)
Avatar użytkownika
NNisiaa
 
Posty: 3758
Dołączył(a): N lip 02 2006, 13:20
Lokalizacja: Miasto Cudów

Re: Rozwód

Postprzez justyna812 » Pn cze 29 2009, 08:09

Ewka super :cmok21: :cmok21: :cmok21:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
Avatar użytkownika
justyna812
 
Posty: 0
Dołączył(a): Wt lut 28 2006, 20:43

Re: Rozwód

Postprzez rita0102 » So lip 04 2009, 19:13

A u mnie dalej wszystko stoi w miejscu:((
Narazie zadnego wezwania do sądu:((
Tak wam wszystkim zazdroszczę :D macie juz to za soba:)))
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
rita0102
 
Posty: 3229
Dołączył(a): Pn sty 31 2005, 01:00
Lokalizacja: Krynica Górska

Re: Rozwód

Postprzez ewa26 » Pn lip 06 2009, 10:29

Ja z utęsknieniem czekam na wezwanie do Sądu Rodzinnego :D
ObrazekObrazek

************************************************************************************************************************
[*] 12 maj 2009 Aniołku zawsze będziesz w Naszym sercu
Już Cię kochałam zanim poczułam tchnięcie motylich skrzydeł...... Obrazek
Avatar użytkownika
ewa26
 
Posty: 4983
Dołączył(a): Pt wrz 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Lesko

Re: Rozwód

Postprzez ewa26 » Pn lip 06 2009, 10:42

Wiem, że mój były czyta forum...... :frown: więc zachowam resztę dla siebie :eusa_whistle:
ObrazekObrazek

************************************************************************************************************************
[*] 12 maj 2009 Aniołku zawsze będziesz w Naszym sercu
Już Cię kochałam zanim poczułam tchnięcie motylich skrzydeł...... Obrazek
Avatar użytkownika
ewa26
 
Posty: 4983
Dołączył(a): Pt wrz 24 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa/Lesko

Re: Rozwód

Postprzez miolka » Śr maja 23 2018, 12:02

Silne dziewczyny! Ja chyba nie dałabym rady bez pomocy http://www.adwokat-deptuch.pl Dobrze, kiedy na sali obok nas jest ktoś kto jest obiektywny
miolka
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:49

Re: Rozwód

Postprzez Sabrina » Wt paź 30 2018, 14:34

Rozwody Poznań nigdy nie są piękne, rozpada się małżeństwo i zaczyna się walka o podział majątku i opiekę nad dziećmi. Zawsze w takim przypadku pomocne jest wsparcie prawnika. Mi bardzo pomogła Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski, oferują również dosyć spory zakres usług poza prawem rodzinnym.
Sabrina
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz cze 07 2018, 14:31

Re: Rozwód

Postprzez Macadamia » N lis 25 2018, 21:00

Dla wiekszosci osob rozwod to ciezka sprawa. Moja siostra przypłaciła rozwdo depresja. Jedyne pocieszenie to takie, ze miała dobrego adwokata bo sprawe prowadził mecenas Budrewicz ktory bardzo wiele dla niej wywalczyl. Jej byly maz chcial pozbawic ja opieki do dziecka ale mecenas skuttecznie temu zapobiegl.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Rozwód

Postprzez martawwa » Pt gru 28 2018, 23:50

Patrzac na statystki odnosnie zwiazkow nie napawaja one zbyt duzym entuzjazmem. Z tego co udalo mi sie wyczytac to ponad polowa malzenstw rozpada sie po roku czy dwoch od ich zawarcia. Mnie natomiast zastanawia co raz mocniej dlaczego tak wlasciwie sie dzieje. Czy ludzie nie potrafia sie kompatybilnie dobrac w pary? Czy tez moze po jakims czasie (najczesciej po wzieciu slubu) ktoras ze stron przestaje sie starac? Powodow moze byc naprawde niezliczona ilosc .. jednym z glownych moze tez byc zdrada. W dzisiejszym swiecie opartym o technologie przeciez wystarczy pare klikniec by znalezc kogos interesujacego na portalu randkowym czy tez spolecznosciowym. Warto sama tematyka zainteresowac sie doglebnie .. tzn. poznac mechanizmy jakie nami dzialaja w takich sytuacjach. Wszystko jest szczegolowo opisane chociazby tutaj - https://www.sensity.pl/zdrada/ Zycze wyciagniecia jak najwiekszej liczby wnioskow po lekturze.
martawwa
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt lip 04 2017, 12:44

Re: Rozwód

Postprzez ligol » Śr sty 16 2019, 09:48

Niestety w takich sprawach bardzo często górę biorą emocję i nie ma się co dziwić. Dlatego też uważam, że lepiej przekazać sprawę adwokatowi bo potrafi na to spojrzeć z zewnątrz. Jak już wrzucacie namiary na adwokatów zajmujących się rozwodami to mogę dodać jeszcze http://adwokat-wroclaw.eu/ z Wrocławia.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: Rozwód

Postprzez sabanek5 » Pt mar 13 2020, 13:51

Czasem podczas rozwodu, niestety ale żeby dowieść prawdy trzeba skorzystać z usług detektywa. Na pewno dobry i doświadczony detektyw znajdzie się w tej https://www.warmix-detektyw.pl/ agencji. Ma ona 14 lat doświadczenia na rynku, a do tego na koncie współprace z wieloma wielkimi markami. Polecam wam skontaktować się w tej sprawie właśnie z nimi
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Rozwód

Postprzez mamaMai » Śr mar 18 2020, 15:41

Jeżeli chodzi o rozwód to polecam adwokata https://www.rozwody.krakow.pl/ rok temu jakoś również przechodziłam przez to samo. zdrada męża pozbawienie go praw do dzieci ponieważ groził że ich zabierze, ciężko było ale dałam radę:) Teraz jestem inną osobą pewną siebie i niezależną.
mamaMai
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt mar 23 2018, 17:54

Re: Rozwód

Postprzez weronika259 » Cz mar 26 2020, 11:40

No niestety czasem się tak zdarza, że w życiu musimy przeprowadzić zmiany, jeśli nasz związek nie jest taki, jak powinien być. Przy rozwodach bardzo często potrzebna jest też pomoc, który albo pozwoli na wyjaśnienie wszystkich kwestii osobom, które rozwodzą się za porozumieniem obydwu stron lub pomoc, która pozwoli wywalczyć w sądzie rozwód z orzekaniem o winie drugiej osoby. W obydwóch sytuacjach polecałabym szukać pomocy w radcaprawny-trojmiasto.pl - Kancelaria Rozwodowa
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Rozwód

Postprzez majka34 » N kwi 05 2020, 11:45

W rozwodzie często są nie porozumienia związane z podziałem majątku i wielu innych. Poczytasz o tym na
http://adwokat-czwakiel.pl/dla-ciebie/r ... y-majatku/ . Mają tam mnóstw ciekawych informacji, o których warto wiedzieć,
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: Rozwód

Postprzez heniutek » Cz cze 18 2020, 22:22

Najgorsze w rozwodach jest to, że często dochodzi wówczas do prania brudów publicznie. Nie jest to nic przyjemnego, dlatego też warto próbować się porozumieć. Często może pomóc adwokat, który będzie w stanie przekonać obie strony, iż naprawdę warto dojść do porozumienia. Weźmy na przykład kancelarię https://klodzinskikancelaria.pl/. Dobre podejście do klienta i do drugiej strony może skrócić okres postępowania, szybciej osiągając konsensus.
heniutek
 
Posty: 125
Dołączył(a): Śr maja 02 2018, 08:33

Re: Rozwód

Postprzez merlina » Wt sty 05 2021, 10:45

Rozwód to ciężki temat i niestety samo zabranie się za niego łatwe nie jest. Jeżeli się nad tym zastanawiasz, kliknij tutaj, by dowiedzieć się, jak złożyć pozew. Trzeba też dobrze się nad tym zastanowić, bo może rozwód to zbyt drastyczny krok i jeszcze małżeństwo da się uratować?
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Rozwód

Postprzez House » Wt sty 19 2021, 11:07

Rozwód to na pewno ciężki temat, jednak czy jest to jedyne wyjście? Może warto udać się na psychoterapię par i ratować związek? Jeśli długo się znacie, to na pewno warto.
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Rozwód

Postprzez Zuzka25 » Śr lut 17 2021, 21:56

Zawsze można terapii spróbować, ale czy będzie pomocna to gwarancji nie ma. Moja siostra i tak się rozwiodła. Nawet pomagałam jej znaleźć adwokata, ponieważ jej były mąż nie był osobą, z którą można się tak po prostu dogadać. Tym bardziej, że mają dwoje dzieci. Ze Szczecina polecono mi adwokata Łukasza Węgłowskiego i to właśnie on prowadził jej sprawę. Mimo, że rozwód do przyjemności nie należy, ale bardzo była zadowolona mając taką profesjonalną pomoc.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Rozwód

Postprzez salamandiks4 » Cz mar 04 2021, 12:19

Jeśli chodzi o porady prawne to udziela ich adwokat tczew to ekspert w dziedzinie prawa, przede wszystkim prawa cywilnego i gospodarczego oczywiście nie tylko. Sprawdźcie na specjalizacje jest dostępna na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Rozwód

Postprzez andziala » So mar 20 2021, 17:00

Polecam specjalistę rozwód warszawa , sprawy prawne są zawiłe i skomplikowane, bez profesjonalnej pomocy się nie obejdzie. Trzymam kciuki, aby wszystko się pomyślnie skończyło. W razie czego pamiętaj, że też można skorzystać z pomocy psychologicznej
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Rozwód

Postprzez Elifka » N sie 15 2021, 17:43

Podczas rozwodu bywa rożnie, grunt to mieć jasno określone stanowisko. Jeśli w grę wchodzi zdrada to dowody tez na to się przydadzą. W tym temacie pomocna może być agencja detektywistyczna - https://prywatny-detektyw-katowice.pl/ Dostarczą Wam niezbędnych dowodów.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Rozwód

Postprzez Macadamia » Śr paź 27 2021, 15:41

Co do detektywa - czasem faktycznie się przydają takie dowody, jednak wynajęcie detektywa jest bardzo drogie. Ale to nic straconego, bowiem na rynku dostępne są różne akcesoria szpiegowskie, dzięki którym szybko sprawdzicie wierność swojej drugiej połowy. Możecie kupić podsłuch lub taką kamerkę szpiegowską https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie. Kamera jest niewielka i łatwo ją ukryć. Obraz z niej będziecie mieć na swojej komórce.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

cron