kaszel pokatarny?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

kaszel pokatarny?

Postprzez bryzia » Pn lis 19 2007, 08:44

bylam z moja wiki u lekarza tydzien po tym jak wyzdrowiala ale pokasływala lekarka osluchala i stwierdzila ze jest ok gardelko nie czerwone a kaszel jest pokatarny i dala syrop prawoslazmowy...i skierowanie na badaia (tyle ze to wymazy z nosa i gardla i wyniki pod koniec tygodnia) moje pytanie brzmi czy jesli tylko kaszle(mokry kaszel- nie czesty) czy moge jej cos jeszcze padac poniewaz teraz mam tydzien urlopu i wole ja teraz podkurowac niz gdy mi sie rozlozy w nastepnym tygod niu kiedy o wolnym bede mogla zapomniec;-(
bryzia
 

Postprzez asiaczek » Pn lis 19 2007, 09:11

Jeśli to faktycznie kaszel po katarku to w ciągu tygodnia powinien przejść :D Ja osobiście uważam syropek prawoslazowy za bardzo dobry lek na taki kaszelek i nam zawsze pomaga :D Tzn ja bym jeszcze zrobiła inhalacje z soli fizjologicznej , ale my mamy inhalatorek w domu :wink:
Avatar użytkownika
asiaczek
 
Posty: 6236
Dołączył(a): Śr mar 10 2004, 01:00

Postprzez bryzia » Pn lis 19 2007, 09:30

no niestety onchalatorka nie mamy czyli syropek narazie...?
bryzia
 

Postprzez asiaczek » Pn lis 19 2007, 12:37

Nom...tylko syropek....
możesz do tego dać wapno w syropku , wit C w kropelkach....czy co tam używacie na przeziębienie....a tak pozatym to nic innego na kaszelek się nie wymyśli :wink: A koniecznie nawilżanie powietrza , wietrzenie i nie zawysoka temp. w pomieszczeniu...
Wiem ,ze to niby wszyscy wiedzą , ale czasem zpominają a to ważne przy kaszelku :wink:
Avatar użytkownika
asiaczek
 
Posty: 6236
Dołączył(a): Śr mar 10 2004, 01:00


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 43 gości