coś dziwnego na skórze głowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

coś dziwnego na skórze głowy

Postprzez MONIKA4 » N paź 28 2007, 16:12

słuchajcie, mam problem - otóż na głowie mojego Kuby pojawiło się dzisiaj co w rodzaju ciemieniuchy czyli cała górna część głowy ma zmieniony kolor, jest taka oliwkowo brązowa, na brzegach tej zmiany są takie drobniutkie czerwone krosteczki, prawie nie wyczuwalne
w ogóle całość jest ciut grubsza od reszty skóry, to coś swędzi Kubusia bo cały czas się drapie, drapał się po główce od kilku dni ale ta zmiana pojawiła się dzisiaj

ciemieniucha to raczej nie jest bo występuje u niemowląt, może spotkałyście się z czymś takim, co można zrobić?

dzisiaj niedziela to do lekarza nie pójdę, dopiero jutro ale może wiecie co to jest

uczulenie to nie bardzo wiem na co mogło by być, głowę miał mytą trzy dni temu tym samym płynem co zawsze, proszku do prania nie zmieniłam, żadnych nowych pokarmów nie wprowadzałam

i nie bardzo wiem co robić, czy może wapno podać profilaktycznie albo czymś posmarować?

pomóżcie, proszę
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
MONIKA4
 
Posty: 1495
Dołączył(a): Pt maja 20 2005, 00:00

Postprzez Agulusia » N paź 28 2007, 16:24

to najzwyklejsza w swiecie ciemieniucha :wink: moj ma 2 latka i tez czasami mu sie tak robi :? od czego nie wiem :roll: lekarka tez nie wiedziala :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Postprzez MONIKA4 » N paź 28 2007, 16:28

agulusia najpierw gratulacje 2 latek dla najmłodszego :kiss_of_love: :kiss_of_love: i dużo buziaczków

ciemieniucha, mówisz to mnie ciut uspokoiłaś, bałam się że to jakieś inne świństwo :lol:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
MONIKA4
 
Posty: 1495
Dołączył(a): Pt maja 20 2005, 00:00

Postprzez violka » N paź 28 2007, 16:29

Hej!

Moim zdaniem to ciemieniucha,ciężko mi odpowiedzieć jak nie widzę ale moja Ola miała ciemieniuchę jak była niemowlęciem a ostatnio się jej znów pojawiła.
Posmarowaliśmy oliwką 2 razy i zeszło.

Rozmawiałam z fryzjerką,mówi,że może to być od przegrzania główki albo od zbyt delikatnego mycia włosków.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Postprzez bk » N paź 28 2007, 16:32

monika ciemieniucha moze byc rowniez u starszych dzieci

co do uczulenia to nie wiem czy wiesz,ale mozna je dostac nawet po rzeczach ktorych sie uzywa przez cale zycie
F:)
Sz:)
Ł:)
Avatar użytkownika
bk
 
Posty: 2406
Dołączył(a): N sty 15 2006, 00:16

Postprzez MONIKA4 » N paź 28 2007, 16:49

violka napisał(a):
Rozmawiałam z fryzjerką,mówi,że może to być od przegrzania główki albo od zbyt delikatnego mycia włosków.


to może być od tego, Kuba uwielbia chodzić w czapkach i żeby raczył zdjąć nakrycie głowy w domu to trzeba z nim toczyć boje, wczoraj wynalazł jakąś grubą czapę i tak długo w niej łaził nie dając zdjąć, bo darł się w niebogłosy aż mu się włoski spociły
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
MONIKA4
 
Posty: 1495
Dołączył(a): Pt maja 20 2005, 00:00

Postprzez spartusia » N paź 28 2007, 17:02

Moja 14 letnia już siostra też co lato walczy z ciemieniuchą :roll:
Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie :D
Avatar użytkownika
spartusia
 
Posty: 13691
Dołączył(a): Pn sie 01 2005, 00:00
Lokalizacja: Wroclove


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

cron