Nieaktualne

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Nieaktualne

Postprzez Serduszko.55 » Cz paź 25 2007, 20:43

Od Pażdziernika zaczełam ucześzczać do szkoły prywatnej zaocznej i na spotkaniu powiedzieli nam ze mozna zwolic sie z opłat za egzamin jak ma sie małe dochody. Ja mam alimenty 500zł i zarabiam 200zł wiec podzielic na 2 to jest 350. Wiec należy mi sie taka cosik
napisłam podanie razem z innymi ale trzbe to udokumentować i napisac oswiadczenie. Co do zarobków to mam juz swistek załatwiony ale jak powinno byc napsiane takie oswiadczenie? Moze któraś z was tez cos takiego załatwiała.
Ostatnio edytowano So paź 27 2007, 19:37 przez Serduszko.55, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
Serduszko.55
 
Posty: 1131
Dołączył(a): N lut 04 2007, 20:51
Lokalizacja: Myszków

Postprzez Serduszko.55 » Cz paź 25 2007, 20:44

Prosze o rady i z góry dziekuje za odpowiedzi.
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
Serduszko.55
 
Posty: 1131
Dołączył(a): N lut 04 2007, 20:51
Lokalizacja: Myszków

Postprzez wikunia » Cz paź 25 2007, 21:04

Dowiedz się dokładnie w dziekanacie (lub w dziale finansowym zależy kto u was się tym zajmuje) tam na pewno udzielą Ci dokładnych informacji. Wiem że u nas na uczelni już minął termin składania tych podań na ten semestr.
Avatar użytkownika
wikunia
 
Posty: 7754
Dołączył(a): Wt lip 13 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Serduszko.55 » Cz paź 25 2007, 21:16

my mielismy spotaknie 18 pazdziernika takie pirwsze zapoznawcze. szkoła ta nie ma swojego budynku tylkko kozysta z z budynku szkoły sredniej w weekedy.i My złozyliśmy podania a teraz trzeba dokumenty.A Ty pisałaś cos takiego? Nie wiemczy normalnie ktos tam jest w sekretariacie i sie tym zjmuje. Bo egzaminy miały kosztowac 40 zł za jeden tak mówiła pani ze szkoły sredniej ale okazało sie ze 120zł za jeden.I jest furtką takie podanie i oswiadczenie podanie mielsmy wydrukowane trzeba było tylkko wpisać dane.Ale nie pwoiedzili jak napisac oswiadczeni a to potrazbne jest mi na sobote:(
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
Serduszko.55
 
Posty: 1131
Dołączył(a): N lut 04 2007, 20:51
Lokalizacja: Myszków

Postprzez agusia39 » Cz paź 25 2007, 21:20

podanie piszesz zwyczajnie np.


" Uprzejmie prosze o zwolnienie mnie z opłat za egzaminy ze względu na niskie dochody - w załączniku zaświadczenie o zarobkach. "
Avatar użytkownika
agusia39
 
Posty: 5113
Dołączył(a): Wt lis 01 2005, 01:00

Postprzez asica » Cz paź 25 2007, 21:25

Dokładnie jak pisze Agusia ...
Ja pisałam co semestr do dziekanatu o umorzenie bądź obniżenie opłat czesnego i nigdy mi nie odmówili :wink:
Złą sytuację materialną przedstawiałam:
-zaświadczenie z UP
-dochody męża
-ksero rachunków bieżących (oryginały do wglądu przy składaniu podania)
" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze."


Obrazek
Avatar użytkownika
asica
 
Posty: 4045
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00
Lokalizacja: Pomorskie Ateny


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 69 gości

cron