CASTINGI W STARS-IMRESARIAT !!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

CASTINGI W STARS-IMRESARIAT !!

Postprzez beatka_81 » Pt paź 19 2007, 20:14

Mam pytanko, czy znacie może tą agencję http://www.stars-impresariat.pl/onas.htm
??
u nas w mieście przez 3 dni odbędą sie castingi z tej agencji i chciałabym wiedzieć czy to nie kolejna "ściema" jak np. Look model :roll: (oszuści)
czy ta firma jest wiarygodna?? Piszą, że współpracuja z TVN, szukają ludzi do W11, publiczności do Rozmów w Toku, ludzi do rekalm itp.
Co o nich sądzicie???
Avatar użytkownika
beatka_81
 
Posty: 2262
Dołączył(a): So paź 01 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Netha » Pt paź 19 2007, 20:21

Ja ich znam z Krakowa. W istocie "dostarczają" ludzi do TVN, ale przede wszystkim kombinują, jak zrobić kasę na pseudocastingach. W sumie niewiele warci...

Podobno na Rynku jest jakaś lepsza agencja, która też obsługuje TVN (moja teściowa się tam załapała :oops: :lol: ).
Netha, Oskarek i Nadia

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Netha
 
Posty: 27356
Dołączył(a): Wt kwi 27 2004, 00:00
Lokalizacja: Tu, gdzie królowie wakacje spędzali

Postprzez beatka_81 » Pt paź 19 2007, 21:05

Netha nie wiesz czy za castingi "zdzierają" z ludzi kasę?? Bo wyczytałam, że castingi są bezpłatne

Możesz zdradzić w jakiej agencji Twoja teściowa się załapała?? :D
mają swoją stronkę?
Avatar użytkownika
beatka_81
 
Posty: 2262
Dołączył(a): So paź 01 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez mamaKlary » Pt paź 19 2007, 21:12

stars impresariat jest ok
sama grałam w Detektywach 8)
m/j m tez i w detetywach i w w11 (grywa systematycznie)
sam casting jest bezpłatny
na początku jak zbierają ekipę, to robią zdjęcia i wypełnia się duża ankietę (od wymiarów, po zainteresowania, i w czym najchętniej by sie wystąpiło)
jeśli pojawia się okazja zagrania, to kolejny casting, w którym trzeba sie wykazać i "wygrać" swoja rolę, eż nie kosztuje pieniędzy ale czas niestety.
zagranie jakieś quasi głównej roli to ok 200/300 zł, statystowanie 50zł

POWODZENIA, to fajna przygoda :D
Avatar użytkownika
mamaKlary
 
Posty: 13627
Dołączył(a): Cz sty 13 2005, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez beatka_81 » Pt paź 19 2007, 21:24

ja to chciałam dzieciaki zabrać na casting, nie siebie :lol:
no i siostra też chce spróbować (ma 14 lat)

dla dzieci też mają jakies ciekawe oferty? :)
Avatar użytkownika
beatka_81
 
Posty: 2262
Dołączył(a): So paź 01 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez mamaKlary » Pt paź 19 2007, 21:26

ja byłam na castingu z Klara ale nie dostała oferty, zresztą nie wiem czy bym sie zdecydowała, ale może i mają propozycje :)
Avatar użytkownika
mamaKlary
 
Posty: 13627
Dołączył(a): Cz sty 13 2005, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Netha » Pt paź 19 2007, 22:55

Z dziećmi to jest tak, że owszem, chętnie sfilmują i obcykają, a potem informują, że zostało zakwalifikowane i - uwaga - zapraszają na profesjonalne zdjęcia, które kosztują ... (kiedyś było 200 zł, potem 300, teraz nie wiem). Nie znam innego przypadku, a troszkę znajomych dzieci się tam przewinęło.

Nazwy agencji, do której załapała się teściowa, nie znam. Gdybym wiedziała coś więcej, to bym od razu pisała, a to jest cała moja wiedza ;)
Netha, Oskarek i Nadia

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Netha
 
Posty: 27356
Dołączył(a): Wt kwi 27 2004, 00:00
Lokalizacja: Tu, gdzie królowie wakacje spędzali

Postprzez beatka_81 » Pt paź 19 2007, 23:13

Netha napisał(a):Z dziećmi to jest tak, że owszem, chętnie sfilmują i obcykają, a potem informują, że zostało zakwalifikowane i - uwaga - zapraszają na profesjonalne zdjęcia, które kosztują ... (kiedyś było 200 zł, potem 300, teraz nie wiem). Nie znam innego przypadku, a troszkę znajomych dzieci się tam przewinęło.

Nazwy agencji, do której załapała się teściowa, nie znam. Gdybym wiedziała coś więcej, to bym od razu pisała, a to jest cała moja wiedza ;)


u nas właśnie tak było z lookmodel :roll: wzięli 200 zł porobili parę zdjęć, przysłali płytkę i cisza ..... :roll:
Avatar użytkownika
beatka_81
 
Posty: 2262
Dołączył(a): So paź 01 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez anetka78 » So paź 20 2007, 13:57

beatka_81 napisał(a):u nas właśnie tak było z lookmodel :roll: wzięli 200 zł porobili parę zdjęć, przysłali płytkę i cisza ..... :roll:


Ja byłam kiedyś z Natalką na castingu w Optimalfashion. Wzięli 200zł, też porobili parę zdjęć, przysłali płytkę i tyle. Potem przysyłali jakąś ofertę, tylko trzeba by było zapłacić ileś tam kasy żeby dziecko było w jakimś dodatkowym katalogu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
anetka78
 
Posty: 294
Dołączył(a): Pt sie 19 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

cron