Biżuteria - pomóżcie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Biżuteria - pomóżcie

Postprzez Egi-25 » Śr paź 17 2007, 13:37

Może nie jest to temat na wątek ogólny, ale z uwagi na to, że jednak najwięcej z Was przebywa własnie tutaj, to postanowiłam, że to będzie dobre miejsce na to abym uzyskała odpowiedź na nurtujące mnie zagadnienie.

Mam zamiar zająć sie sprzedażą biżuterii sztucznej. Wszelkiego rodzaju korale, kolczyli :pozłacane, posrebrzane, srebrne z dodatkami różnych kamieni.
Problem w tym, że nie wiem co interesuje kilentki.

I tu ptranie do Was : gdybyście miały nabyć jakiekolwiek ozdoby tego typu co by Was interesowało : jakie materiały, jaka kolorystyka, no i co najwazniejsze jaka cena satysfakcjonowałaby Was najbardziej.

Bardzo proszę o odpowiedzi.
Byc może jak trafię w gusta za Waszym pośrednictwem, będę Wam mogla niebawem zaproponowac jakieś cudeńka podkreślające kobiecy wdzięk :)
Avatar użytkownika
Egi-25
 
Posty: 2055
Dołączył(a): Pt paź 07 2005, 00:00
Lokalizacja: z antresoli :)

Postprzez Sylwiatko » Śr paź 17 2007, 13:44

Napisze tak.. wszelaka sztuczna biżuteria jest dostępna wszedzie w cenach niskich,wiec mówiąc szczerze nie wiem czy to jest opłacalne :roll: nawet jesli robi się to samemu.
Ja sama nad morzem kupiłam sobie kolczyki z muszelek po 5 zł :shock: co prawda obszukałam kilka miasteczek,bo nigdzie nie było,a jak już znalazłam to kupiłam z każdego rodzaju muszli.
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez Egi-25 » Śr paź 17 2007, 13:48

Sylwiatko napisał(a):Napisze tak.. wszelaka sztuczna biżuteria jest dostępna wszedzie w cenach niskich,wiec mówiąc szczerze nie wiem czy to jest opłacalne :roll: .

No własnie .... tu jest problem .....

Ale mimo to czekam na opinie, bo w końcu są osoby które cos takiego nabywają ;)
Avatar użytkownika
Egi-25
 
Posty: 2055
Dołączył(a): Pt paź 07 2005, 00:00
Lokalizacja: z antresoli :)

Postprzez rosa_live » Śr paź 17 2007, 14:57

moja kolezanka sie tym zajmuje i dosc dobrze zarobi na tym,tylko ze ona rozprowadza to po swoich znajomych, sklepach, ito w swojej okoliucy
Avatar użytkownika
rosa_live
 
Posty: 208
Dołączył(a): Śr sie 29 2007, 18:11
Lokalizacja: wieś pod Łodzią :)

Postprzez Egi-25 » Śr paź 17 2007, 16:28

rosa_live napisał(a):moja kolezanka sie tym zajmuje i dosc dobrze zarobi na tym,tylko ze ona rozprowadza to po swoich znajomych, sklepach, ito w swojej okoliucy

Hmmm ... ciekawe to co piszesz.
Ale z tego co sie orientuję, to aby rozprowadzać po sklepach to trzeba mieć założoną firmę, bo sklepikarze życzą sobie faktur .....
A mogłabys mi podać nr gadu (jak ma) do znajomej - chętnie bym z nią pogadała ....
Avatar użytkownika
Egi-25
 
Posty: 2055
Dołączył(a): Pt paź 07 2005, 00:00
Lokalizacja: z antresoli :)

Postprzez aska29 » Śr paź 17 2007, 16:36

Egi- chwile sie tym bawilam..
jesli myslisz o necie- allegro- to musisz byc bardzo konkurencyjna- i to niestety cenowo albo miec naprawde niebanalne pomysly i "fach " w reku..
Jesli chodzi o sprawe konkurencji- to niestety czesto ludzie sprzedaja taniej gotowy juz produkt niz Ty jestes w stanie zakupic polprodukty - a gdzie jeszcze zarobek..

no i moge podpowiedziec ze z mojej obserwacji wychodzi na to iz wiecej chetnych osob jest na srebro..

podsumowujac- niskie ceny- swietne pomysly i dobre wykonanie i wtedy moze to wypalic..

sprobowac z malym nakladem zawsze warto- najgorzej to nie dac sobie szansy ;)

pozdrawiam i zycze by interesik rozkrecil Ci sie jak najlepiej !
Oleńka - 01.04.2005
Kasia -18.03.1999
Avatar użytkownika
aska29
 
Posty: 4018
Dołączył(a): Śr sie 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Biżuteria - pomóżcie

Postprzez Martyncia » Wt gru 03 2019, 14:36

A ja poszukuję jakiejś fajnej bransoletki. takiej, która pasowałaby do manicure hybrydowego w tym stylu. Doradzicie może jakiś wzór i kolor? I w ogóle formę takiej biżuterii?
Martyncia
 
Posty: 294
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Klitka i 24 gości