nadal szukam domu dla pieska PILNE

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Postprzez AnetaM2 » Pn paź 22 2007, 13:51

nie mogl u nas byc, bo przez 3 lata nie potrafil zaakceptowac dziecka, szczerzył kly, jak sie zbliżała i raz sie na nia rzucil - no tutaj sytuacja byla grozna i decyzje podjelismy natychmiast, nie chcac dopuscic do tragedii. ale mimo wszystko - pozostanie w moim sercu jako najwierniejszy przyjaciel, bo taki byl - ale niestety TYLKO DLA MNIE


czasami tak jest własnie, że jednak trzeba wybrac...smutne:((
Avatar użytkownika
AnetaM2
 
Posty: 481
Dołączył(a): Pn cze 04 2007, 20:17
Lokalizacja: jeszcze Kraków

Postprzez evasta4 » Pn paź 22 2007, 14:31

Podbijam, tak ten film MUSI obejrzec kazdy, niech przez chwile kazdy sie zastanowi, bo to POWAZNA sprawa, a nie udaje,ze nic nie widzi, ze jego to nie dotyczy! Film strasznie mi sie zacinał jak ogladalam,ale wart obejrzec!!!
Avatar użytkownika
evasta4
 
Posty: 865
Dołączył(a): Cz wrz 28 2006, 23:41
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez aneczka81 » Pn paź 22 2007, 15:46

evasta4 napisał(a):Podbijam, tak ten film MUSI obejrzec kazdy, niech przez chwile kazdy sie zastanowi, bo to POWAZNA sprawa, a nie udaje,ze nic nie widzi, ze jego to nie dotyczy! Film strasznie mi sie zacinał jak ogladalam,ale wart obejrzec!!!


Powinno sie jednak przestrzegac przed tym filmem wrazliwe osoby... ja go nie ogladalam. Nie moge! I nie polecam!!
the end
Avatar użytkownika
aneczka81
 
Posty: 2747
Dołączył(a): Pn paź 11 2004, 00:00

Postprzez AnetaM2 » Pn paź 22 2007, 18:44

ja też filmu nie oglądnę, bo nie jstem w stanie oglądać okrucieństwa, bo podejrzewam, że film to przedstawia...jak na razie robię co mogę żeby pomóc zwierzakom...niestety, niewiele mogę

dlatego chociaz HOP do góry, moze znajdzie się prawdziwy przyjaciel dla suni
Avatar użytkownika
AnetaM2
 
Posty: 481
Dołączył(a): Pn cze 04 2007, 20:17
Lokalizacja: jeszcze Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 57 gości