...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » So lut 11 2012, 22:15

Pudelek Zazdroszczę tej zabawy karnawałowej. My póki co czekamy aż córcia urośnie troszkę. Widzę, że ferie udane u Was :)
U nas też nie najgorzej w ferie. Był Mateusza kolega ze szkoły z rodzinką u nas, a jutro idziemy na sanki razem z nimi i potem na kawke do nich :)
Mateuszowi tez wypadła jedynka górna, ale stała nie chce rosnąć. Jak długo rósł stały ząb u Bartka? Nie wiem czy się już martwić.
Gratulacje dla wzorowego ucznia :eusa_whistle:

Magda Ale masz słodkiego synka :) B ędzie miał powodzenie u płci przeciwnej ;)

Nam się ferie juz koncza az zal trochę. Mało skorzystaliśmy. Mati w zeszłą sobotę dostał gorączki i bolał go brzuch. Ale szybko mu przeszło, w sumie jakieś 2-3 dni źle się czuł, a potem samo przeszło. Podobno jakaś jelitówka łagodna panowała.
Mam nadzieję, że śnieg jeszcze się utrzyma trochę to nadrobimy te kilka dni straty ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez MAGDA1977 » N lut 12 2012, 10:54

Hej
no u nas też koniec ferii i własnie wczoraj wieczorem u mojej młodszej córki zauwazyłam na ciele kilka krostek więc już wiedziałam że przyplatała sie do nas wiatrówka :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » N lut 12 2012, 22:04

Chwalę się dzisiejsza nocka(w sumie od piątku ją przyuczam do spania we własnym łóżku- bo spała ze mną już z 9m-cy przeszło :roll: )...jest rewelacyjna...chyba poprostu dorosła do tego. :D 8)
Cała nocka przespana i nawet nie było ani jednej pobudki... 8) za to z pt. na sobote było 6pobudek no ale nie wychodziła z łóżka i to już jest dla mnie super...
Ale jeszcze chyba za wcześnie na moje wiwaty :wink:

Jutro mam wolne a potem całe 6dni w pracy jak ja to przetrwam :roll:

Coś mnie chce rozkładać i nieciekawie się czuję...

Siostra mnie "wynajeła" abym jej zrobiłą torta dla Nikoli...na roczek 26.02 ma i już pomysł mam, oby tylko wyszło... :twisted:

Dobrej nocki :)

Magda super synek... :) a dla córci zdrówka i aby łagodnie przeszła jeśli to ospa
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Wt lut 14 2012, 13:12

Witam!

Wzięłam dwa dni wolnego, Ola trochę infekcję jakąś złapała, poza tym znów ma kiepskie wyniki moczu, idziemy za godzinę do pediatry. U mnie w pracy atmosfera też siadła,przyda mi się przy okazji chwila oddechu,bo są chwile ,że myślę,że zwariuję :eusa_think: :roll:
Ogólnie cały czas coś się dzieje, nie narzekam na brak atrakcji :eusa_whistle:

Ferie jeden tydzień Olka chodziła do przedszkola ale mijało się to z celem, bo w jednej sali było po kilkoro dzieci z każdej grupy, jednego dnia z jej grupy było 3 dzieci...
Drugi tydzień siedziała w domu ale ze względu na silne mrozy nie ruszaliśmy się nigdzie, nawet łyżwy odpuściliśmy :eusa_eh:

Tak więc katarzynka83 chociaż to już po "ptokach" nic specjalnego bym Ci nie podpowiedziała hihi ;)

pudelek gratuluję wzorowego ucznia ! Nie mogło zresztą być inaczej :eusa_whistle:
Ola mleczaków to już sporo potraciła -ma już stałe jedynki, straciła 3 dwójki ,ostatnia się już chybocze i jedna wyrosła. No i szóstki już wyrośnięte i zalakowane.

MAGDA1977 ależ masz ślicznego synusia .... :D

Wiesz ,ze DM wchodzą do studia w tym roku ? :eusa_whistle: :eusa_boohoo:

NICOLKA gratuluję spokojnej nocki :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez MAGDA1977 » Wt lut 14 2012, 17:14

Viola wiem na FB mam sporo informacji.
A synek dziękuje za komplementy
Kasia ospe znosi nadzwyczaj dobrze :-))))
I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Śr lut 15 2012, 21:05

Witam się po urlopie spędzonym w Bukowinie Tatrzańskiej.Udało nam się też podjechać na obiad do Zakopanego i przespacerować się po Krupówkach.
Najlepsze stoki jak to Bartek stwierdził były w Białce przy termach Bania czyli na Kotelnicy Białczańskiej.
Wyjeździł 6h po 30minutach lekcji z instruktorką :lol:
Znajomi którzy byli z nami stwierdzili ze to nie dziecko tylko "naddziecko" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: podziwiali go bardzo, nas oczywiście też zaskoczył.Już zbiera kaske na przyszłe ferie hahahah

Kasy poszło sporo na te 4dni ale wszyscy nam mówili że wyjazdy na narty są kosztowne.
Wypożyczenie sprzętu cenowo nas mile zaskoczyło ale karnety na stok :roll: :evil: no ale cóż warto było :wink: :mrgreen:
Ja się troszkę opaliłam po twarzy hahah bo pogoda była wymarzona.Tydzień wcześniej mroźno okrutnie teraz śnieżyce a na weekend było bardzo słonecznie.

Dziś poszedł na urodzinki do kolegi, jutro jadą do kina -to nagroda za I miejsce w zbiórce makulatury i plastikowych nakrętek. :eusa_whistle:

katarzynko- Bartek nie ma już 3 ząbków w niecałe 3 tyg. wypadły.Z ostatnim był problem bo mocno się trzymał ale na wyjazd już go nie miał więc :eusa_whistle: Teraz dopiero zaczął mu rosnąc ząbek stały....

Magda- śliczny ten twój synuś...do schrupania.

Nicolka- zdrówka życzę co by cię nie rozłożyło jednak.A torcikiem się mi tu proszę pochwalić koniecznie :wink:

violka- co z wynikami Oli? Widzę że zapewniają ci w pracy "atrakcje"..mi pogoda dziś je zapewniła bo drogi białe.W piątek mam być w Żywcu i Milówce ale na szczęście zawsze mogę zmienić trasę bo.............bezpieczeństwo najważniejsze :wink: :P
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Cz lut 16 2012, 16:47

Nieźle nas na południu zasypało.., na szczęście dziś bez takiego wiatru jak wczoraj.
Mąż musiał mi odśnieżyć łopatą przy aucie przejazd z parkingu na drogę osiedlową bo śniegu miałam do połowy koła a jak przejechał traktorek to koła miałam zaśnieżone całe.

Uwielbiam taki świeży lekki puch i czarne główne drogi :lol: z nimi nie jest aż tak dobrze ale jestem dobrej myśli.Nie sypie i jak już nie będzie padać w nocy to będzie dość przyjemnie bo biało, bez większego mrozu...miodzio.

Bartka mąż odebrał szybciej -zaraz po obiadku szkolnym.Potem szaleństwa na śniegu, obiad w domu a teraz poleciał na trening piłki nożnej.Po 17stej wpadnie do mnie kumpelka paznokcie zrobić a Bartek pobawi sie w tym czasie z kolegą.Potem obejrzymy wszystkie fotki z pobytu w górach bo na razie mam tylko swoje.
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pn lut 20 2012, 20:54

Nicolka Gratulacje udanej nocki :) Oby tak dalej :)

Violka Coś ta pogoda nie dopisała w te ferie zbytnio :? Współczuję zawirowań w pracy. Zdrówka dla Oli.

Pudelek widzę że urlop udany :) No proszę jaki dar ma Twój Bartek :) U nas też sypało przez dłuższy czas i całkiem sporo nasypało, ale na drogi główne nie narzekam, nawet się wyrabiają drogowcy :)
Zresztą ja uwielbiam jeździć po śniegu i chętnie gdzieś bym na jakimś zaśnieżonym placyku pokierowała :D

Mateusz po feriach znowu chodzi na basen, całkiem nie źle sobie już radzi. W szkole też daję radę, chociaż narzeka, że zmęczony jest, ale dzisiaj ma 7 godzin, bo jeszcze na zajęcia plastyczne chodzi, więc ma prawo być zmęczony.

Ja od środy jestem bez mojego P., bo pojechał do rodziny i juz tęsknię okropnie, eh :? Jak wróci to będziemy się przeprowadzać na większe mieszkanko. Z jednej strony super, bo będzie wieksze i nie będziemy narzekać na brak miejsca, ale z drugiej strony na samą myśl o przeprowadzce już mi się nie chce, hehe.
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz lut 23 2012, 19:55

witam

Na szczęście od tamtej pory Iga śpi całą noc(o dziwo) we własnym łózku ku mojej wielkiej radości... :mrgreen:
Vika mi ze szkoły przynosi same 5 i 6 z czego jestem bardzo dumna, pani wychowawczyni ją non stop chwali za czytanie :twisted:

Pudelek nie zazdroszczę wam śniegu...ja mam nadzieje ze już do nas zima nie wróci bo mam ju ż jej dosyc ;) hehe
ja już czekam na WIOSNĘ :p
Co do tortu to ur.przełożyła siostra dopiero na 18.03.(bo tak mała ma zamowioną mszę) więc dopiero się wtedy bede chwalila ;)
Brawa dla Bartka...co do nart to swietnie maluchy obie radza więc warto im wpoic już za malucha taki nawyk zimowych sportow...ja jak sama jechalam to sie cieszylam jak dziecko :mrgreen: :lol:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt mar 02 2012, 15:54

Chwalę sie moją córcią :) i jej nowymi umiejętnościami. Wszystkie zdobyła przez ostatnie dwa tygodnie :shock: :D

ObrazekObrazekObrazek

Nicolka super, że Iga juz ładnie spi w swoim łóżku. ja obecnie jestem na etapie, żeby moją córcię nauczyć zasypiania bez pomocy cycka ;) chce ja powoli odstawić i może w końcu sie uda.
No i gratulacje dla Viki, bardzo dobra uczennica :) Tylko tak dalej :)

Mateusz cos ostatnio z gardłem ma problemy i siedzi cały tydzień w domku. Na szczęście tylko zapalenie gardła, więc bez antybiotyku sie obyło :)
P. juz wrócił od rodzinki, więc wszyscy jesteśmy w komplecie. Powoli przygotowujemy sie do przeprowadzki. Juz się Mateusz nie może doczekać, hehe. Ale i ja z P. też chcemy juz na większe, choć wiadomo mnóstwo roboty będzie. Ale jestem dość pozytywnie nastawiona :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Pt mar 02 2012, 17:01

czesc laseczki :D

Katarzynaka ale Ci cora urosla :shock: :shock: :shock: :shock:

Nicolka brawa dla Viki :eusa_boohoo:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » N mar 04 2012, 18:08

Witam

Rzadko zaglądam ale ciężki okres w pracy ,wracam do domu złachana tak,że poogarniam "podwórko" i trzeba już szykować się do następnego dnia...Ale już powoli kończy się sezon narciarski,to i pracy może będzie trochę mniej...

Widzę,że ogólnie puściutko tutaj :(

U nas w sumie bez większych zmian, Ola cwaniara rośnie,już z dziewczynami jedną nogą w szkole i dorosłe są strasznie :eusa_whistle: i cwaniakują w przedszkolu. Ale generalnie rozmawiałam ostatnio z Panią w przedszkolu, nie ma do Oli większych zastrzeżeń. Nawet jak ostatnio rozrabiała wyjątkowo na rytmice,to jako jedyna przeprosiła Panią. Z testów diagnostycznych po I semestrze wyszedł jej wysoki poziom przygotowania do szkoły, czasem ma problem z koncentracją uwagi, zamiast zajmować się zadaniem,to patrzy w okno albo wyjmuje zabawkę ;)
Szkoła ją utemperuje :) Wybieram się w najbliższym czasie zapisać ją do konkretnej Pani,zrobiłam wywiad wiem już które Panie będą od września ,chcę ją zapisać do takiej,która ją zachęci a nie zniechęci ;)
Bo Olka to jak się jej odpowiednio nie zmotywuje,to szybko może się zrazić do szkoły a tego chciałabym uniknąć....

Zarezerwowaliśmy już wakacje, jedziemy sam koniec maja początek czerwca na 12 dni do Bułgarii ,nie wiem czy nie popełniamy błędu, bo zrezygnowaliśmy z samolotu, jedziemy autokarem ale za naprawdę śmieszną cenę mamy super all inclusive i hotel na plaży ,zapowiada się super :) już nie mogę się doczekać,bo zmęczona jestem pracą okropnie...

Piszcie co u Was.

katarzynka ależ super niunia :) Widać zachwycona bardzo swoimi nowymi umiejętnościami :) Niesamowite,dopiero co się zbierałaś do porodu....
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N mar 04 2012, 19:40

Violka Oby Ci się ten ciężki okres w pracy szybko skończył. Mnie czasem taki nawał pracy motywuje do dalszej pracy, ale tylko przez jakiś czas, bo potem się wypalam ;)
Kurcze fajnie macie juz wakacje zarezerwowaliście sobie :) Chociaz na autokar bym się nie zdecydowała :? To, jak dla mnie, najgorsza forma podróżowania. Choć nie znoszę latać (panicznie boje sie latania, mam chyba lęk przestrzeni czy jakos tak) to pewnie zdecydowałabym się na samolot.
Co do szkoły to dobrze, że zrobiłaś wywiad :) Oby nauczycielka podpasowała Twojej córci. Ja jestem cholernie niezadowolona z naszej pani wychowawczyni :? I jeszcze te problemy z mamą tylko pogarszają kontakt mój z pania wychowawcą.

violka napisał(a):Piszcie co u Was.

Mój P. wrócił w środę ze Szwajcarii. Strasznie się wszyscy stęskniliśmy za sobą. Na Dzień Kobiet dzisiaj zaproponował, żebysmy poszli do restauracji :D Wypatrzałam taką fajną niedaleko nas. Jedyny minus, że jest dość droga 8) Byłam tam z koleżanką na kawie i deserze i wydałyśmy 75zł no i plus napiwek wiadomo.
Co do wakacji to nie mamy planów. Wstępnie chciałam gdzieś pojechać jak będzie u nas Euro, ale czy się uda to nie wiem. Może mój teściu nas odwiedzi to pokażemy mu okolice i ciekawsze miejsca, więc się nudzić nie będziemy :)
ach rozmarzyłam się wakacjami....

A tymczasem przywiozłam kartony i jutro kupuje duże worki do śmieci i będziemy się pakować. Za tydzień przeprowadzka rusza pełną parą :D Już się nie moge doczekać :D Jedyne co mnie przeraża to 7 okien do mycia :shock: plus okno balkonowe :? ale mam nadzieje, że sie tak bardzo nie będą brudzić, jak tutaj. Bo obecnie to mogę co 2 miesiące myć a i tak będą brudne za parę dni...uroki mieszkania przy głównej ulicy...
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn mar 05 2012, 17:43

Katarzynka ale Ci córcia urosła...brawa za postępy

Moja chrześnica nareszcie zaczeła sama chodzić...i stało się to u mnie w domku 8) :D

Poza tym dziś zrobiłam gołąbki więc jak ostygnął schowam kilka do zamrażalki na "czarną godzinę" :D

Dziś byłam u internisty bo od ok.5dni boli mnie gardło no niby obyło się bez antybionyku, no ale dostałam jakiś nowy płyn do płukania który działa jak antybiotyk...więc nie jest za ciekawie...:/ to było tak przy okazji hehe
a byłam głównie po to aby wypisał mi tabl.na serce bo mi się kończą :)

Violka
ale Wam super z tą bułgarią też bym sobie pojechała gdzieś na fajne wakacje...nas to w tym roku ominie bo będziemy remontowali kuchnię(oby tylko dziadki mogli zabrać dziewczyny do siebie...)
i oby wam się zyscil plan ze szkołą :)

Ja nidługo lecę do dentysty :/ już mam pół szczęki zrobionej :roll: jeszcze trochę i nie beda mieli co robić :lol:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Śr mar 07 2012, 18:14

Witam!

Ola zasnęła, zmęczona dzisiaj po przedszkolu, to mam chwilę, ostatnio mocno absorbująca uwagę się zrobiła, myślałam,że im starsza to mniej a tu na odwrót ;)
Wybieramy się do sąsiadów jak wstanie,niech poszaleje z dzieciakami, tylko kiedy teraz wstanie ?

NICOLKA my w tym roku też remont, musimy ocieplić pokój po babci, pomalować całe mieszkanie, my przenosimy się do sypialni po Oli pokoju a Olę przenosimy do pokoju po babci ,oczywiście musimy jej meble dokupić, trochę kasy pójdzie na to wszystko ale i tak kredyt będziemy brać,to się dobierze trochę do wakacji, bo cenowo ta Bułgaria wychodzi nam naprawdę kilkaset złotych więcej niż wydajemy nad polskim morzem.

Powodzenia u dentysty,ja za tydzień idę.

katarzynka83 ja generalnie też lubię jak mam co robić w pracy,nic mnie tak nie dobija jak nudzenie się w pracy,tyle, że ostatnio tyle jej jest, że i 24 h na dobę byłoby mało a robię,robię ,robię i końca nie widać...
Co do wyjazdu,to parę razy jeździliśmy za granicę i jeśli chodzi o mnie to OK, gorzej myślę o Oli, ale jadą też inne dzieci,weźmiemy zabawki, dvd przenośne,damy radę ;)
Za to później już tylko błogie lenistwo :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Śr mar 07 2012, 21:16

To i ja co skrobnę bo milo sie czyta jak ktos pisze ;-)

KATARZYNKA -
Zresztą ja uwielbiam jeździć po śniegu i chętnie gdzieś bym na jakimś zaśnieżonym placyku pokierowała
wiesz ja nie mam nic przeciwko białym drogom ...pod warunkiem że nie musze pokonywac ich codziennie z możliwościa stania w korku czy też zakopania sie w górach bo mam tu oczyiwście na myśli codzienne wyjazdy służbowe :wink: ale na szczescie w białe dni przełożyłam sobie wyjazdy dalsze, górskie na koniec miesiąca więc było juz lżej.
W końcu wiosna idzie...więc z perspektywy czasu zima nie była taka zła-dałam rade :eusa_whistle:
Przeprowadzki nie zazdroszczę ale sama wiem po sobie że ten ciężki okres szybko sie zapomina jak sobie człowiek usiadzie wygodnie w nowym "gniazdku" :mrgreen:
Czas leci szybko w maju bedę juz mieć 2 lata na nowym mieszkanku.
Koniecznie wklej fotki jak sie urządzicie

NICOLKA
- czytam o spokojnych nocach u was...super w końcu sie bedziesz wysypiać :wink:
Vika mi ze szkoły przynosi same 5 i 6 z czego jestem bardzo dumna, pani wychowawczyni ją non stop chwali za czytanie

GRATULUJ tak dobrych wyników córci.
Nasz wychowawczyni powiedziała że pierwszy raz nie ma w klasie ani jednego dziecka biegle czytającego bo ponoc zawsze choc jedna osoba po pierwszym semestrze biegle czyta.Ja jednak uważam że to jakis dar etc bo czego wymagac od 6 i 7 latków.Bartek czyta ale składa literki.Sylabowo idzie mu gorzej....jak jest u ciebie bo nie mam porównania.Jednak mimo wszystko po I semestrze napisała że jest bardzo dobrze :eusa_think:

KROKODYLEK- co u ciebie???

VIOLKA- faktycznie mało piszesz ale wiesz że pomyslałam wąłsnie o narciarskim okresie i że masz pełne ręce roboty.My dwa wypadki na stoku widzieliśmy jak w Białce byliśmy i....jak tak kilkanaście/dziesiat dziennie to :roll:
Ola cwaniara rośnie,już z dziewczynami jedną nogą w szkole i dorosłe są strasznie :eusa_whistle: i cwaniakują w przedszkolu
a wiesz że ja tez zauwazyłam zmiane w zachowaniu Bartka po pierwszym półroczu w szkole :wink: bałam się że taki wrażliwiec i że jak starsi będą go zaczepiać etc to on nie odda(bo woli odejść albo dogadać mu) a jednak widzę że się wyrobił i jestem spokojna.
Fajnie że masz możlwiośc wybrania wychowawczyni dla Oli bo to bardzo ważne w tym pierwszym okresie.Ja jestem zadowolona z nauczycielki-wymagająca z zasadami i nie pozwoli im sobie na głowę wejść.Klasa liczna bo 26 dzieciaczków ale daje sobie bez problemu rade.Bartek ja lubi i ma w niej autorytet-ma podejście do dzieciaków ale też zauważyłam że ma pupilki-tego jednak nie unikniemy- w każdym razie Bartek zadowolony to i ja jestem spokojniejsza :wink:
fajnie że już plany wakacyjne macie!!My też zrobiliśmy rezerwacje już na 2 tygodnie jedziemy tutaj:
http://modrzewiowydwor.pl/?strona,menu, ... 1,ant.html
Też juz nie możemy się doczekać wyjazdu.U nas też wydatki z remontem w sumie tylko odświeżenie ścian w przedpokoju i kuchni ale musimy też kupić tapczan dla Bartka.Do tego komunia w maju...zobaczymy jak to będzie.
W pracy ponoć wszyscy mamy za słabe wyniki ale wyniki nie zależą od nasmenadżerów niestety więc ....wszystko może się zdarzyć :roll:

NICOLKA- jak gardło.Ja ostatnio 4 dni nie gadałam tylko piszczałam-krtań ale samo przeszło.

Czas leci zbyt szybko:poniedziałek i piatek: weekend spędzamy rodzinnie ewentualnie ze znajomymi.W sobotę wybieramy się na urodzinki do chrzestnej Bartusia.Do tego basen i kręgle którymi Bartek się zachwyca.
Musze się też zorientować w temacie treningów na basenie-bardzo chce juz zacząć trenować a nie tylko jeździć z tatą ;-) widział na basenie taką młodszą grupę.Pływali na czas, skakali a potem oglądał rozwieszone ich dyplomy :P i się nakręcał :lol: :lol:
Piłkę nożną dalej trenuje i już rozpoczęli na Orliku czyli na świeżym powietrzu :D Jest zachwycony.

Z racji że jestem w trójce klasowej mam na glowie jutrzejszy dzień.W piątek za to ide się bawić z okazji DK :mrgreen:


Zmykam
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Cz mar 08 2012, 11:04

Pudelek u Nas OK laski rosna Oliwia zostaje w zerowce w p-kolu :wink:

Nicolka brawa dla cory!!!!

Katrzynka szybko o przeprowadzce zapomnisz bedac w nowym domku :wink: sliczna masz corcie a jak urosla :shock: :eusa_whistle:

Pudelek to Bartek sportowiec maly :mrgreen:

Czarna jak dzieciaki??

Violka :wink: super wyjazd do Bulgarii :wink:

a gdzie reszta zalogi :eusa_think: :eusa_think:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Cz mar 08 2012, 11:43

Witam,

czytam choć mało tego,nie piszę bo nie ma o czym.

O. chorował ostatnio,m.. bez pracy,ja dorabiam na prezentach choć więcej wymyślam niż sprzedaje :evil:
Dziś doszły pieski z ręczników dla dorosłych na prezent więc jakby któraś chciała podarować ciekawy niedrogi prezent to zapraszam :mrgreen:
http://allegro.pl/pies-z-recznika-preze ... 25208.html

Mieszkanie mam wykupione,mama się pochorowała,smęcić mogłabym jeszcze więcej....

katarzynka83 córa wyrosła jakbyś ją podpędzała jakimiś drożdzami :D

Ja musze podejść do szkoły bo chce O. zapisać do klasy integracyjniej i nie wiem czy łatwo się to uda zrobić :eusa_think:
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Cz mar 08 2012, 13:59

Sylwia woow jakie psiaki extra :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle: :eusa_whistle:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pt mar 09 2012, 20:10

witam

Ja od dziś na l4 na siebie...mam tempkę, kaszel + katar :/ i zalecenie - leżeć :roll:

Violka słyszałam właśnie nt kosztów poza granicą a pl morzem...no ale mój A. jest z tych co za kredyt się nie bierze :/ i te remonty się latami wleką... :evil:

Pudelek, moja Wika już normalnie składa słowa (czasem sobie głośno przeliteruje jak jest niepewna)a tak to chyba zapamiętuje jak dany wyraz wygląda... :eusa_think:

Syl, śliczne te Twoje cudeńka... :)

Kroko Ty niedługo do szkoły a ja za p-kolem niedługo bede musiała się rozejrzeć...tzn ta cała rekrutacja etc ehh...biurokracja :evil:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » So mar 10 2012, 21:30

Witajcie :)
Ale, żeście dużo napisaly, super :) Poczytam w przerwie w rozpakowywaniu kartonów ;)

Przepraszam, że nie poodpisuje, ale weszłam tylko na chwilę. Mamy juz klucze do nowego M :D i dziś pierwsze rzeczy zostały zawiezione. Jak zobaczyłam ponownie nasze nowe mieszkanko to zdecydowałam, że przeprowadzamy się juz jutro i jak sie uda to z niedzieli na poniedziałek będziemy już nocować na nowym :) choć planowaliśmy dopiero 15 marca sie wynieść na dobre, ale ... plany nie zawsze wychodzą ;) Oboje z P. jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego M i tej przestrzeni .... hmmm....80m2 :D
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez MAGDA1977 » N mar 11 2012, 16:29

Hej
Woooow ale czytania hehehe
Kasiu jaaaa ależ ci córa robi postepy!!!Mój Bartek jeszcze nawet sam nie siedzi i jakos nie wiedzę by to nastapiło lada moment.Oj jak ja czekam jak sobie vbedzie siedział a gdzie jeszzce raczkowanie i wstawanie
Nicola zdrówka i zdrówka oby dziewczynki nic nie złapały
Sylwiatko ależ coraz piękniejsze rzeczy robisz :eusa_whistle:

A u nas jakos tak spokojnie bez żadnych rewelacjii
Jutro moja starsza panna kończy 10 lat.Jeeejku już 10 !!!Kiedy to zleciało.Jakbym wczoraj została porz pierwszy mamą :-)))
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Pn mar 12 2012, 16:48

Nicolka ja Oliwie zostawiam w p-kolu jeszcze :wink: skonczyla 6 lat a Jej cala grupa zostaje w p-kolu :mrgreen: zdrowka!!

Syliwa nie musze Ci pisac ze same cudenka robisz :mrgreen:

Katarzynka milego rozpakowywania kartonow :eusa_whistle: :mrgreen:

Magda sto lat dla solenizantki!!!
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn mar 12 2012, 21:58

Magda sto lat sto lat dla Waszej Juli :):*

Kasiu, miłego rozpakowywanka :)

A ja się p[ochwalę wczoraj Vikę uczyłam stania na głowie (oczywiście przy ścianie) i dziś już bez pomocy potrafi ustać i sama nóżki wziąć do góry i ustać w pionie :D

Poza tym Iga zaczeła mi robić szpagaty...hehe więc pod wieczór mamy małą gimnastykę w pokoju heh :lol:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Cz mar 22 2012, 23:10

Witam!

Pracy nadal ogrom, z jednej strony dobrze, bo szansa na osiąganie wyników no a co się z tym wiąże jakieś dodatkowe pieniądze ale zmęczona już jestem :(
No ale co nas nie zabije,to nas wzmocni :)

My dzisiaj po dniach otwartych w szkole,do której zapisałam Olę.
Bardzo fajnie było, przedstawienia,występ szkółki cyrkowej ze szkoły, Ola zachwycona,już od jutra chce iść do szkoły ,ciekawe jak długo ? :P
Prawie cała jej grupa idzie do rejonówki. Pewnie dlatego,że dzielnica spokojna,nie ma patologii a i szkoła ma wysoki poziom.
Nowy plac zabaw, Orlik,boisko do koszykówki.

Robiłam ostatnio Oli bilans 6-latka - wszystko OK, poza nóżkami :( Niestety Ola koślawi kolanka, sprawdzały 3 razy pielęgniarka i pani pediatra i sama widziałam niestety :(
Nie wymaga to konsultacji ortopedy zdaniem pediatry ale wpisano jej w karcie skierowanie na gimnastykę korekcyjną i zaleciła dużo jazdy rowerem, piłkę do skakania, pływanie i nie przesadzanie z łyżwami i rolkami :/
Poza tym wszystko OK ,wzrok, słuch. Mierzy 124 cm, waży równe 28 kilo.

No i tyle co u nas, poczytam co u Was :eusa_whistle: .

NICOLKA fajna ta Wasza gimnastyka,chciałabym to zobaczyć :D

krokodylek powiem Ci,że ja osobiście jestem bardzo zadowolona,że Ola pójdzie normalnym trybem do szkoły, w jej wypadku ten rok bardzo wiele zmienił, zna wszystkie litery ,czyta i pisze coraz lepiej i przede wszystkim widzę,że jest gotowa do pójścia do szkoły.
Oczywiście wszystko zależy od dziecka, w jej wypadku naprawdę cieszę się z podjętej decyzji :)

Sylwiatko śliczne te pieski, z chęcią bym kupiła, jak będę miała okazję,żeby komuś sprezentować coś fajnego, na pewno się odezwę ,na razie mało imprezowo ;)

MAGDA1977 spóźnione ale bardzo szczere życzenia na 10 urodziny dla Juleczki !!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt mar 23 2012, 17:00

Witajcie :)

My już na nowym mieszkanku od ponad tygodnia. Kurcze ile roboty jest z przeprowadzką, masakra :?
Ale mieszkanko super, wczoraj mój P. stwierdził, że jest idealne ;) Od 9 dni pracuje bez dnia przerwy, więc wczoraj sie rozluźnił przy piwku, a że nie chciał mi i córci chuchać to połozył sie spać w salonie, a mysmy miały całą sypialnie dla siebie z wielkim łóżem 180x200 :D synek śpi w swoim pokoju i jeszcze jest jeden pokoik wolny. Niestety są też minusy, jak się mała budzi z płaczem to nie zawsze ją słyszę, jakąś nianię zainstalowac czy coś :eusa_think:
A oprócz dobrych wieści sa i złe. Dzieci mi sie pochorowały na zapalenie oskrzeli. U Natali niby nie słychać, a kaszle jak gruźlik :( Mateusz dzis po kontroli i dalej słychać szmery na oskrzelach, coś paskudnego ich złapało :? Następna kontrola we wtorek i Natalia i Mateusz, zobaczymy jak będzie. Oby im antybiotyki pomogły.

Idę obiadek szykować, bo P. wrócił z pracy. Jakoś czas mi za szybko leci ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » So mar 24 2012, 21:45

witam

Kasia, zdrówka dla dzieciaczkó :) zazdroszczę własnego M

Violka oj nieraz jest śmiesznie hehe :)

A ja jeszcze trochę i będę składała papiero do p-kola dla Igi...i znowu mi przedszkolak rośnie 8)

Ja dziś i jutro w pracy...makabra bo dziś zmiana czasu więc jutro mam wało czasu na szykowanie ;)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » N mar 25 2012, 01:15

.....
Ostatnio edytowano Śr mar 28 2012, 22:54 przez majamajka1111, łącznie edytowano 1 raz
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » N mar 25 2012, 01:15

...
Ostatnio edytowano Śr mar 28 2012, 22:53 przez majamajka1111, łącznie edytowano 1 raz
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N mar 25 2012, 10:32

Nicolka niestety to nie jest nasze własne M :? a tylko wynajęte. Niestety jeszcze nas nie stać, żeby kupić własne 80metrowe M, ale może kiedyś ;) Najważniejsze, że jest superowe i dobrze sie w nim wszyscy czujemy.

A co do chorób to Mateusz ogólnie czuje sie dobrze i nie widać, żeby był chory, prawie nie kaszle, katar zniknął, jedynie szmery na oskrzelach ma jeszcze :? Za to Natali nie jest wogóle lepiej tylko gorzej :( Właśnie zamówiłam wizyte domową i czekam na lekarza. Niech ją osłucha bo jak dla mnie to ona juz dawno ma zapalenie oskrzeli :? kaszle, że az się dusi :( biedna. Antybiotyk, który mamy wogóle nie działa i tylko jej psuje florę bakteryjną :?
Mam nadzieję, że lekarz, który przyjedzie będzie się znał i dobrze ja zbada, bo dziecko nie może się tak męczyć, już nie wspomnę, że za wizyte bierze sobie 200zł :? ale mam to w nosie, niech mi dziecko wyleczy, bo juz zła jestem :evil:
Przepraszam nosi mnie normalnie. Nasza pani pediatra nic nie wysłuchała na oskrzelach niby i kazała przyjść we wtorek na kontrolę, a córci zamiast lepiej to jest gorzej i się złoszczę :( Chociaż wiem z doświadczenia, że często matka wcześniej zauważa symptomy choroby u swojego dziecka niż sa one jednoznaczne dla lekarza.

majamajka Pytaniem powaliłas mnie na nogi. Kurcze byłam jakis czas temu na slubie i dalismy 150zł w kopercie, ale to była moja dawna bliska sąsiadka (i bylismy tylko w kościele), a siostra czy brat to najblizsze osoby są, więc na pewno więcej. Według mnie powinno dawać się tyle na ile nas stać i nikt z tego powodu nie powinien się oburzać, ale też zależy od tego jak bardzo blisko jesteśmy związani z ta osobą. Ja mam jedną siostrę i z nia jedynie utrzymuje stały kontakt z rodziny, więc jest mi bardzo bliska. Dałabym jej przynajmniej 500zł i jakiś prezent :eusa_think:
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

cron