Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » Cz lis 05 2009, 18:44

Śliczne dziewczyneczki kwietniowe :)

czy wasze dziewczyny też takie uparte?
Bo z Jaśkiem ciężko dojść do porozumienia momentami, jak się na coś uprze to koniec świata. Nie przekonasz.
A gada jak najęty już od kilku miesięcy :)
witaj gosiakk2 :)
Z mową to się nie martw, mój starszy Kuba zaczął składać pierwsze zdania jak miał 2,5 roku.
Ostatnio edytowano So lis 07 2009, 10:46 przez agnefka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Cz lis 05 2009, 20:43

Gosiakk2 ja jestem z Ostrowca Św! A na jakiej ulicy mieszkasz? Ja mieszkałam na Pułankach. Mnie z kolei wywiało nach szczecin... Bardzo Ci tam źle? Bo Lublin to ładny... byłam teraz w lipcu na święcie Unii Lubelskiej, ale było ludzi! i to stare miasto, zamek... No i duzo studentów!
A czemu teraz w O-cu??
Mową myślę, ze nie masz się co stresować, w moim otoczeniu jest 3 takich co nie mówią. i każdy mówi ze to jest norma.

Agnefka Moja ciut uparta, ale to raczej "Aniołek". ze po paru namawianiach daje sobie coś tam przetłumaczyć, nieraz jest ryk i wrzask, kopanie... a nieraz cały dzien zrąbany bo wyje o wszystko... no i grymasi przy jedzeniu... je na obiad np, samego kotleta... już nie chce jeść z dadtkiem kaszy czy ryżu, normalnie dieta niełączenia :x
Chłopaki podobni!!!!! ile między mini różnicy wzrostu??
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Cz lis 05 2009, 20:49

JESTEM!!! O rany jak fajnie dziewczyny, że wątek ruszył.
witaj Gosiakk2 :D

Zaraz się pochwalę Karoliną, o matko tyle czasu minęło, nasze kwietniowe dzieciaczki rosną jak na drożdżach, chwalcie się fotami. I piszcie DUŻO :D :D :D
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Pt lis 06 2009, 00:27

czerwcowa:

Obrazek

sierpniowa:

Obrazek

wrześniowa:

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt lis 06 2009, 01:30 przez leni, łącznie edytowano 2 razy
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez gosiakk2 » Pt lis 06 2009, 00:59

Dagles widzę,że sporo nas łączy:-)
Mieszkam na Sienkiewicza tuż koło kościoła na Piaskach (po sąsiedzku z dawną "Magdalenką")...Szczecin to też moje rodzinne strony (tzn.Stargard Szczeciński)

Jestem tutaj z powodu pracy...otworzyliśmy z mężem gabinet wet (jestem tutaj od pół roku:)) ale nie bardzo mi się podoba,cóż przyzwyczaiłam się do Lublina:)

lecę pa

jutro się odezwę:)

Dzięki za miłe przyjęcie
gosiakk2
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn lip 20 2009, 18:50

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Flomag » Pt lis 06 2009, 09:58

O jak fajnie, że nareszcie jakiś ruch :D Oby tak dalej :D

Agnefka - ale świetne te Twoje chłopaki. I podobni bardzo do siebie :D

Leni - Karola też już duuuuuża! Bardzo do Ciebie podobna :D I wysoka chyba jest co?
Moje to maludy Nadia ma 89 cm a Łutek 99 cm. Oboje w minimalnych centylach.

Gosiakk2 - witaj! I pokaż nam dzieciaki :D

Co do mówienia to Nadia gada jak najęta ale przy takim gadatliwym bracie to było chyba nieuniknione :wink:
Zaczęła nawet przeklinać ... :?
Magda & Wiosenne Dzieciaki:
Łukasz (22-05-2005) & Nadia (17-04-2007) & Maksym (30-05-2010)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Flomag
 
Posty: 845
Dołączył(a): So sty 15 2005, 01:00
Lokalizacja: Poznań ---> Daszewice

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez gosiakk2 » Pt lis 06 2009, 10:54

rzeczywiście malutkie masz dzieciaczki.
Mój Kacperek ma 98cm i waży 16kg...kawał chłopa z niego za to Lenka maleńka:)ma prawie 5 m-cy a wciąz chodzi jeszcze w ubrankach 0-3 m-ce ale powoli już wchodzimy w rozm.68!!!(ma 64cm)

postaram się zaraz wkleić jakieś zdjęcia dzieciaczków...
gosiakk2
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn lip 20 2009, 18:50

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Pt lis 06 2009, 15:04

Hej
W pierwszej kolejności zapraszam do poczytania o rtęci w szczepionkach:

viewtopic.php?f=1&t=66143

Flo z Karolci kawał baby ( a ja jestem kurdupel jakieś 162 cm), wzrost w najwyższym centylu, waga -około 14 kg, nadal nie mamy problemów z jedzeniem ale mamy inny problem - kupa :evil:
Karolina ładnie woła, że chce siusiu ( na sedes), natomiast kupa robiona w majtki i za chiny, nie mozna jej przekonać do nocnika czy sedesu. Pomino, że w sierpniu robiła sama do nocnika :eusa_think:
Nic nie pomaga, tłumaczenie, proszenie, przekupstwo czy groźba. Karolina posadzona na nocnik czy sedes wstrzymuje kupę, pozostawiona sama sobie chowa się pod stół czy za fotel, kuca i robi w majty, po czym woła "omyjemy się" :? Na razie dałam sobie spokój z namawianiem, 3 tygodnie temu przechodziła rotawirusa, więc automatycznie założyłam pieluchomajtki - siusiu nadal było na sedes a kupa nie.
Nie wiem co zrobić, wymieniłam nocnik z grającego (którego się bała) na taki zwykły czarny z Ikei. Wówczas dopiero zaczęła załatwiać swoje potrzeby po "ludzku". Może macie swoje sposoby jak przekonać bąbla do robienia kupala na sedes czy nocnik?

A co do przeklinania :oops:
Mamy działkę, a właściwie gospodarstwo rolne na takiej wiosce zabitej dechą. W te wakacje Karolcia spedziła tam masę czasu i przy okazji od miejscowych chłopów (którzy mają w nosie małe dzieci i ich uszy) załapała traktowane przez nich jak przecinek "k mać" :oops: :oops: :oops: Zaserwowała babci we Wrocławiu, po tym jak babcia nie chciała włączyć minimini, a ostatnio mojej mamie, w trakcie robienia kupy za fotelem. Babcia chciała koniecznie wysadzić na sedes, a K do niej - nie podchodź do mnie k mać :oops: :oops: :oops: W domu nie używamy takiego słownictwa, zastanawia mnie skąd smarkata wie kiedy tego użyć???
No i oczywiście MY nie zwracamy uwagi, ale MOJA MAMA zrobiła Karoli cały wykład i teraz jestem pewna, że KM bedzie używane często :twisted: Dzięki Mamo :twisted: :twisted: :twisted:

I jeszcze o mojej mamie - Karolina czasami nocuje u babci, siedzi po 2-3 dni, a ze jest zywiołowym dzieckiem, to babcia nie zawsze sobie daje z nią radę. No i ostatnio wyszło szydło z wora, Karolina zaczęła mówić i często powtarzała, że "boi się dziada" albo, że "dziad przyjdzie". Jestem przeciwna takim metodom wychowawczym, bo niszczą psychicznie dziecko i jego poczucie bezpieczeństwa. oczywiście moja mama głupio się uśmiechając zarzekała się, ze nie ma z "dziadem" nic wspólnego... Eh......
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Pt lis 06 2009, 15:41

Jagoda waży 15,5 kg, wzrost 96 cm, ale je tylko jak sama chce... więc teraz nawet teściowie stwierdzili ze "jak ona nie chce to się jej nie wciśnie" a myśleli ze są lepsi ( i tak są "lepsi" bo za nią biegają... no ale ich prawo). No i wieeele rzeczy nie lubi... nie muszę wspominać, ze się martwię jaką ona ma dietę :cry:


Gosiakk2 No z Magdalenką mam wiele wspomnień! Były tam różne imprezy miłe, rocznica chodzenia z chłopakiem itp... i raz wybita szyba i skradzione radio u kolegi w samochodzie... a co tam teraz jest?
a w kościele na Piaskach miałam bierzmowanie, bo chodziłam do podstawówki nr 1 na Trzeciaków.
a ja mieszkam w Szczecinie na Sienkiewicza! hehe
Stargard znam tylko z przejazdów jak na razie, a bywasz czasem w Stargardzie???
Czekamy na foty dzieciaków!

Leni Karola superaśna!!
o szczepionkach poczytam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Flomag » Pt lis 06 2009, 16:00

O kurcze to rzeczywiście duże te Wasze dzieciaki.

Ja się martwiłam tym wzrostem Łukaszka bardzo ale rozmawiałam z pediatrą, mierzę go co miesiąc i na razie póki nie spada z siatki centylowej nie mam się martwić. Gorzej jakby było poniżej 3 centyla to dostaniemy skierowanie do endoktrynologa ale szczerze mówiąc mam wielką nadzieję tego uniknąć. Podobno mój M też nie był w dzieciństwie zbyt duży a teraz ma 181 cm więc w normie. Łukasz waży teraz 15,5 kg, Nadia 12,5 kg. Z jedzeniem nie ma problemów (no może Nadia bardziej wybredna) a owoce oboje wcinają kilogramami.
Z Nadią jestem już "przyzwyczajona", że moje dzieci małe. Podobno moja siostra i ja byłyśmy takimi małymi, gadającymi jak najęte kurdupelkami. A ja teraz mam 165 cm a moja sis jakieś 170 cm. Widać taka nasza uroda rodzinna.

Leni - co do kupy nie mam pomysłu, chyba młoda musi dojrzeć sama do tej decyzji ... Wracając do przeklinania to Nadię bardzo często coś "wkulwia" :oops:

A jak w ogóle u Was z pieluchami? Nadia w dzień pozbyła się pieluch na początku lipca a w nocy miesiąc temu.
I jak na razie bez żadnych wpadek :)
Magda & Wiosenne Dzieciaki:
Łukasz (22-05-2005) & Nadia (17-04-2007) & Maksym (30-05-2010)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Flomag
 
Posty: 845
Dołączył(a): So sty 15 2005, 01:00
Lokalizacja: Poznań ---> Daszewice

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez gosiakk2 » Pt lis 06 2009, 17:14

obiecuję,że wkleję zdjęcia wieczorem bo teraz jestem w "pracy" więc nie mam zdjęć na kompie dzieciaczków:)

Kacperek pozbył się pieluchy w czerwcu (jak był u moich rodziców gdy rodziła się Lenka) i wpadek nie mamy.Co prawda Kacperek nie mówi ale pokazuje,że chce siusiu czy kupkę a raczej sam biegnie do łazienki po nocnik i ściąga majteczki i sam zasiada na tronie:-)

Teraz raczej nie bywam w Stargardzie bo nie mam jak (dwójka maluchów i odległość około 700km-trochę męcząca dla dzieci)

zo zobaczenia wieczorem....na zdjęciach
gosiakk2
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn lip 20 2009, 18:50

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Pt lis 06 2009, 18:21

O szczęściary... mam nadzieję, że Karola opamięta się przed wrześniem, bo inaczej nie zostanie przyjęta do przedszkola :neutral:
A swoją drogą, jak tam u Was z zapisaniem dziecka? W Wawie jakaś masakra, trzeba się rejestrować przez net na stołecznej liście i potem po wypełnieniu ankiety (i dwóch przedszkoli) system decyduje kto gdzie. Hehe, mam fajną placówkę państwową dwie ulice od domu i żeby się tam Bąbel dostał, to muszę się z małżem separować :lol: 8)

Gosiak czekam na zdjęcia...
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » Pt lis 06 2009, 19:19

Bry :)
Leni - u nas z przedszkolem tak samo, tylko 3 wybieramy, nie wiem jak to będzie w przyszłym roku, Kuba w tym jako 4 - latek się nie dostał nigdzie, chodzi teraz tylko 2 razy w tygodniu na takie zajęcia dla przedszkolaków do domu kultury.
Obaj są w domu z babcią, ale ona powoli wymięka. Miałabym przedszkole, gdzie się jest szansa ze sie dostaną, niepubliczne, ale kosztuje tyle samo co publiczne, tylko trzeba dojechać, a ja jestem niezmotoryzowana.

Karola niezła :) Moje jeszcze nie znają łaciny na szczęście

Jaś też bez pieluchy od lipca, ale na noc jeszcze zakładam.
Ale zdarza mu się w dzień popuścić, woła siusiu a majtki już mokre. Dlatego na spacery teraz jak zimno zakładam mu pieluchomajtki.
I odkąd pozbyliśmy się butelki namówienie go do wypicia czegokolwiek graniczy z cudem. Chyba że naprawdę bardzo mu się chce pić.

Flo- moje dzieci raczej z tych większych - Jaś na bilansie (w kwietniu) mierzył 94 cm, ważył 14 kg. Kuba obecnie 110 i 20 kg.
A chłopaki wydają się podobni przez te czapy. Dla mnie są zupełnie różni :) Może znajdę jakąś fotkę z lata to pokażę
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Pt lis 06 2009, 21:16

U nas też się 3 przedszkola wybiera, ale nie wiem po co 3, skoro 2 nie są brane pod uwagę przy rekrutacji, tylko to pierwszego wyboru i jeśli nie dostanie się dziecko trzeba składać drugie podanie... ponoć, tak jest w szczecinie. :x i też słyszałam, ze wiele dzieciaków zostaje bez przedszkola... dla mnie to by była tragedia bo nie mam tu osoby do pilnowania a P niani nie chce i już. tylko prywatne wtedy :evil:

Jagoda sika od lipca do nocnika. Pieluchy zdjęłam na noc od razu ale miała pare wpadek, węc jeszcze przez kilka nocy miała pieluche. teraz już bez. na spacerach tez bez pieluchy.
A gada tak chyba w normie. Zdania krótkie kleci, ale czasem nadal jej nie rozumiem bo dokładnie nie wypowiada wszystkiego.

Agnefka moja tez mało pije :( nawet bardzo mało...
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » So lis 07 2009, 01:49

Karolina pije chyba tak w normie, wodę albo herbatę z dzikiej róży z malinami. Do tego mleko z chrupami na śniadanie i kolację, potrafi domagać się mleka w ciągu dnia.

Agnefka, nie wiem o co chodzi z tymi przedszkolami, trąbią non stop o ujemnym przyroście naturalnym, więc gdzie są te wolne miejsca? Placówek przybywa... :eusa_think: :twisted: :wink:
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » So lis 07 2009, 10:45

Leni - u nas w zeszłym roku chyba 10 przedszkoli zostało może nie tyle zamkniętych co zamienionych na niepubliczne. Czyli pula tych miejskich się zmniejszyła...
Beznadzieja.
Może trzylatki mają większe szanse, ale taki 4 latek, który startuje do grupy, która już funkcjonuje - bez szans. Za rok będę musiała chyba podać, że Kuba do grupy 5-6 latków zerówkowej, bo inaczej raczej się nie dostanie. Ale do szkoły chcę go posłać jako7 latka.
Flomag a ty Łutka rok wcześniej dajesz do zerówki, czy normalnie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » So lis 07 2009, 11:00

Agnefka moja koleżanka posłała córkę do 5-latków w szkole. Jest bardzo zadowolona, bo panie mają super podejście! z tym ze to nie są godziny przedszkolne a tylko do 14... ale zawsze coś. Mała nie chodziła do przedszkola, tylko do Pałacu Młodzieży na spotkania przedszkolne (3h chyba dziennie).
Nawet jej tam lepiej niż w tym Pałacu, bo podejście mają lepsze do dzieci... Więc to może być też pomysł.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » So lis 07 2009, 11:07

Ale ja nie chcę do szkoły (mimo że w niej pracuję,ale Kuba za mały). Chcę go do przedszkola posłać. Ale jak napiszę że do 5-6 latków realizujących obowiązek przedszkolny to mam główny priorytet (jak np. samotna matka) i jest szansa że go przyjmą.
Bo u nas 5 priorytetów głównych i 6 chyba dodatkowych. Ja do tej pory żadnego głównego nie spełniam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » N lis 08 2009, 00:31

Witajcie kochane!!!! :D
Leni dzięki kochana za wiadomość na prv :D ja wieki nie wchodziłam na Noworodka, ale przyszła mi wiadomość na pocztę dobrze że ustawiłam sobie tą obcję :wink: :wink:
Dagles, Flomag, Agnefka ooooo ale fajnie wszystkie jesteście :D ale widzę że i tak nas trochę brakuje!!
Chciałam się przywitać słonca i wiedzcie że o Was nie zapomniałam :D
Ściskam mocno no mam teraz trochę więcej obowiązków i tym samym mniej czasu, a od 30 grudnia wracam do pracy po macierzyńskim :( :( :( aż szkoda mi Jutke zostawiać a Tynio idzie do przedszkola od grudnia to bedzie tragedia :( :( :(
POZDRAWIAM CIEPLUTKO !!!!!
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » N lis 08 2009, 00:50

Witaj Dolcia :D
Mało nas ale dokoptowała nowa mama Gosiakk2, ma dwójkę dzieciaczków i czekamy aż się pochwali fotkami :D

No to chwal się ile Tymek mierzy i waży i wrzucaj zdjęcia.
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » N lis 08 2009, 03:27

FLO gratulacje, przed momentem na parentingu zobaczyłam 3 suwaczek :D
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » N lis 08 2009, 12:10

Dolciu :) witaj , pokaż nam szybko Tymka i siostrzyczkę :)

Flo - gratulacje wielkie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez gosiakk2 » N lis 08 2009, 19:37

witam,
no to wklejam obiecane zdjęcia dzieciaczków:)
Kacperek (ur.24.04.2007)
Obrazek
Lenka (ur.12.06.2209)
Obrazek

razem z mamą
Obrazek

kochane rodzeństwo
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam deszcowo
gosiakk2
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn lip 20 2009, 18:50

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Pn lis 09 2009, 00:08

No nareszcie :D
Fajne buziole i jakie podobne do siebie! Kacperek nie jest zazdrosny o siostrę?
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Flomag » Pn lis 09 2009, 10:39

Hej,

Gosiakk2 - urocze masz dzieciaki :D

Dolcia - jak fajnie, że jesteś. Pokaż nam swoje skarby :D

Leni - Ty szpiegu szoguna :D No muszę sobie tu suwaczki ustawić, żeby wszystko było wiadomo.
Możecie kciuki trzymać, jutro mam USG (przezierność karkowa itp.). Pod koniec maja ma być nas więcej :wink:

Agnefka - Łukasz chodzi już drugi rok do przedszkola, jest naprawdę świetne. Ja poważnie myślę o posłaniu Łukasza jako 6-latka do szkoły ale muszę się zorientować jak to jest u nas z zerówką przedszkolną. Nadię też do tego przedszkola chcę posłać i mam nadzieję, że nie będzie problemów, mamy już jednego plusa - starsze rodzeństwo w przedszkolu.
Magda & Wiosenne Dzieciaki:
Łukasz (22-05-2005) & Nadia (17-04-2007) & Maksym (30-05-2010)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Flomag
 
Posty: 845
Dołączył(a): So sty 15 2005, 01:00
Lokalizacja: Poznań ---> Daszewice

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Pn lis 09 2009, 14:42

Serdeczne gratulacje Flo!!! Trzymam dziś kciuki za badanie!

Gosiakk2 śliczne dzieciaczki! i Lenka ładnie trzyma główkę na brzuszku! Szkoda ze mamusia bokiem. A Kacperek dumnie nosi siostrę!

Dolciu Fajnie ze jesteś!! Jak rodzeństwo sobie radzi?
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Wt lis 10 2009, 02:14

Helloł,

Szlag mnie dzisiaj trafił. Pojechałam w ciemno do Ikei po większe (rosnace) łóżko dla Karoli i ..... d..a :twisted: ni ma, mają być za tydzien albo i dwa. Nie było szafki na buty w kolorze białym... Zawiodłam się jak cholera :roll: i z tego wszystkiego zjadłam tłustą, pycha golonkę :eusa_whistle:
Uli to nie pytam, a jak u Was z wagą? Bo u mnie było super, pojechałam na 2 miesiące do teściowej i mam +5 kg :cry:
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Wt lis 10 2009, 19:26

Agata No my mieliśmy szczęście bo kupowaliśmy Jagodzie łóżeczko w Gdańsku w Ikei... więc jakby tam był brak to musiałaby mieć już takie 2 m... a w sumie nie mamy w sypialni miejsca na tyle (teraz ma rozłożone na 140 cm)
Co do wagi to muszę sprawdzić... Ale pierwszy krok już zrobiłam, chodzę na pilates, więc jeszcze może na fitness jakiś i zrzucę cosik. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez agnefka » Wt lis 10 2009, 19:54

hej

Jaś cały czas za szczebelkami. Jakoś nie mozemy ustalić koncepcji pokoju, docelowo pewnie łóżko pietrowe, bo inne się nie pomieszczą dwa. Ale na piętrowe chłopaki jeszcze za mali, więc chyba kupimy takie z IKEA na 160 długie, przejściowo. Kuba ma dorosłe łóżko.
Jeśli chodzi o wagę, to wstyd się przyznać, ale nic mniej. Po Jaśku zostało mi 7 kg i ani grama mniej.... ale też nic z tym, nie robię :oops:
pozdróffki :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
agnefka
 
Posty: 3393
Dołączył(a): Śr lut 15 2006, 08:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » Śr lis 11 2009, 16:13

Witajcie kochane !!!!
Gosiakk2 witam serdecznie :) fajnie że do nas dołączyłaś SUPER dzieciaczki :)) :D :D
Flomag GRATULACJE !!!! a wiecie już co nosisz pod serduszkiem :wink: :wink:
Dagles jestem mile zaskoczona Tymcia zachowaniem do Jutki super brat, mam nadzieje że jak pójdzie do przedszkola to się to mu nie zmieni :D
Leni Tymcio smoczuś chociaż już mniej przybiera na wadze bo coś mu sie jesc nie chce waży prawie 17 kg a wzrostu nie wiem dokładnie ale kupuje mu na 110 zazwyczaj ale tyle chyba nie ma :wink: na buzce już nie taki fafulaczek
Agnefka zaraz wrzuce foteczki :)
a co do kilogramów to moje 32 kg zeszły w ciągu 4 miesięcy wróciłam do swojej wagi z Tymciem 32 kg spadły po 5 miesiącach chyba to bieganie przy dwójce w domu daje swoje. Nie odchudzam się tylko karmię Jutkę ale byliśmy wczoraj na szczepieniu i mało przybiera na wadze a cały czas wisi przy cycu bo butelki ani smoczka nie wezmie i musze jeden posiłek jej dawac sztuczny Nan Aktiv kupiliśmy ale nie chce się chwycić nawet łyżeczką wypluwa a co dopiero smoczkiem dajcie kochane mi jakaś rade jak ja nauczyć butelka????? nawet mojego pokarmu nie zje z butli.
Obrazek a to Tymcio w dniu obcięcia włosów z siostrzyczką
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości

cron