Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Śr lis 25 2009, 16:26

hej hej!

Dolcia ale mieliście wyprawę do przychodni... Dużo zdrówka dla dzieciaków! a w szczególności dla dużego przedszkolaka Tymcia!! Na pewno szybciej się zaaklimatyzuje niż moja, bo widzę że dużo się boi obcych sytuacji...Masz wejścia ze udało Wam się zapisać od grudnia? Ja się boję żeby od września się dostała, niby oboje mamy zatrudnienie, ale różnie się słyszy... Boję się tez chorób, no ale nie nastawiam się, ze nie będzie chorować...
Rytmikę mamy w Pałacu Młodzieży (tam mają dopłaty), chodzimy 2 razy w tygodniu po 60 min. Płacimy 30 zł za miesiąc. Więc bardzo korzystnie. Dziś był teatrzyk, fajny bo tylko dla naszej grupy (około 20 dzieci), poczęstunek, zabawy! J zachwycona!

Flomag No ja chodzę 2 razy w tygodniu i jest już lepiej! a i psychika mi odpoczywa!

A Wy jak odreagowujecie stresy????

Sesunia Witaj!! Brawa dla Julci!
U nas też gorzej ze skórą od jesieni...

Leni Elokwentna Karola!! 8)
U mnie z dietami ciężko... lubię z chlebem coś podjeść... więc zostaje mi tylko odstawić słodkie i ćwiczyć... Piękne łóżeczko!!

Gosiak zniknęła mi koleżanka z mojego Ostrowca...

Agnefka jak u Ciebie??

Pozdr!
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » Pt lis 27 2009, 10:02

Witajcie !:D
Dagles to super cena i super zajęcia :D :D u nas 60 zl a miało być 90 zł, oprócz zabaw ruchowych były jeszcze wycinanki, malowanki itp., w grudniu na razie zrezygnowałam bo Tymcio będzie miał rytmikę w przedszkolu *choć pani która prowadziła 35 lat zginęła tragicznie w wypadku wracając z pracy zostawiła 10 letniego synka (niech jej ziemia lekka będzie)* i mają szukać nowej pani. A u nas rytmika tylko raz w tygodniu ok. 50 minut. Wiem ze będzie chorował, ale mam nadzieje ze rzadko i Jutka nie będzie łapać od niego obY!!!!

hop hop gzie reszta :roll: :roll:

pozdrowionka :D :D
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Pt lis 27 2009, 10:12

Wczoraj zakupiłam prezenty. Była w carefurze promocja ze za każde 100zł oddają 40 zł w bonach, a ceny też niewysokie :lol: Więc mam z głowy prawie wsjo!
Jagodzie kupiłam Barbie na 6 grudnia, a na 24 duplo, straż pożarną i mikser muzyczny. Już rodzina ma jej co dać, i złożą się z nami.
a Nince (Jagody chrzesnej córce) domek petshopów.
Plecy dziś czuję od tego łażenia ...

Dolcia no to smutno...

Tak to jest dylemat jak starsze ma zarażać młodsze... ale będziesz mieć możliwość zostawiać Tymka dłużej po chorobie? czy jak tylko mu przejdzie to od razu będzie musiał iść do przedszkola? Z kim Judytka zostanie?

pozdr
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » Pt lis 27 2009, 10:44

Dagles super zakupy i prezenty są, no to świetnie że tak tam zachęcają kupujących wydaje mi się że nawet opłacalne jak się chce zrobić większe zakupy :) :)
Tymcio będzie miał dwa mikołaje jeden w przedszkolu a drugi zapisałam go na zabawę do takiego Domu Ludowego dużo dzieciaczków znajomych idzie :D wiec w domu na mikołaja drobny prezencik bo dostanie już dwa z tych mikołajek :D oczywiście jakieś autko bo on tylko auta i autobusy (agusy jak to on mówi) :D :D
Myślę, że nie będzie od razu po wyleczeniu chodził do przedszkola bo to walka z wiatrakami co dopiero chorował i po wyleczeniu a raczej zaleczeniu na głęboką wodę, myślę że mężuś będzie brał wolne chorobowe na niego, albo babcia zostanie z nim i Jutką bo Judytka będzie z moją mamą. Będziemy ja rano przywozic ale dopiero po odstawieniu Tymcia do przedszkola bo on jest strasznie za babcią (babusią to jego zdrobnienie) moja mama uwielbia jak tak do niej mówi, a jak powie "babcia" to ona do niego nie babcia tylko "babusia" wnuczusiu :D :D no jeszcze się to wszystko musi dograć ale już się boję... Moja mama będzie przychodzić od czasu do czasu w grudniu do Judytki i ze mną będzie przy niej żeby się przyzwyczaiła, a od stycznia już sama. Ja też czasami będe chodzic na chorobowe ale nie od razu bo pracuję w budżetówce i wiesz jak to jest... a u nas cały czas coś mówią o zwolnieniach a my te kredyty.... no mężuś pracuje w prywatnej firmie i tam jest spoko szefowa i nie robi problemów więc on będzie częściej brał....
Buziaki :***
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » N gru 06 2009, 21:03

Witajcie !!
Widze ze rzadko zaglądacie.... ale napisze Wam jak mój Tymcio poszedł do przedszkola.... nie miałam wcześniej czasu bo Jutka mi od czwartku gorączkuje (myśleliśmy że to trzydniówką, ale dziś nadal) wczoraj była moja koleżanka na wizycie domowej dobrze że jest pediatrą i mieszka w bloku obok, bo już myślałam na pogotowie z nią jechać bo prawie mi się zaszła nie chciała jeść..., a jak zaglądałam go gardełka to miała podniebienie czerwone więcej nie zobaczyłam, jeden dzien byl proba, ale nadal goraczka zrobilisamy badanie moczu ale wszystko ok, wiec krtan siezaczyna mam tylko nadzieje ze nie odziedzicz tego po mnie ja jak bylam mala czesto lapalam i sie dusilam w szpitalu ladowalam ...... i od dziś jest na antybiotyku ja nie mówię bo mam zapalenie krtani i bioparox nie pomógł też mam antybiotyk Duomox ale nadal karmię, Tynio dzielnie chodzi na razie się trzyma choc syropki pije....

Mój Tymcio chodzi od 1 grudnia do przedszkola i nie płacze jestem w szoku. :shock: :shock: Z mężusiem pierwszy dzień odprowadziliśmy go a on noralnie pożegnał się z nami i poszedł do dzieci nas wryło i łzy nam stały w oczach że go musimy oddać na kilka godzin a on super się zachował nauczycielki tez były zszokowane. Wydaje mi się że duzo zrobiły zajęcia z rytmiki bo chodziliśmy do szkoły muzycznej raz w tygodniu jak już wspominałam i tam miał rówieśników z mamusiami i tatusiami i wspólnie się bawiliśmy czasami to nawet nie potrzebował mnie do zabawy tak wszystko super naśladował. Myśle że to zrobiło swoje i tak ładnie poszedł, i nawet zupę mleczną zjadł z chęcia co on mleka krowiego nie pije hahaha. Mam dwie koleżanki co są opiekunkami w jego grupie wiec po pierwszym dniu miałam mmsy jak to pieknie sie bawi i spi no i na bieżąco że wszystko jest ok grzeczny itd. Chce z przyjemnością chodzić tak że myślę że na razie bedzie dobrze może potem jakiś kryzys miec ale nie zamartwiam sie na zapas. Myśmy z mężem wyszli z przedszkola i patrzyliśmy co robi przez okno a on wszystko oglądał... chodził po sali... siadał przy stolikach no super w ogóle nie płakał :D :D :D :D . A nam sie ryczeć chciało nie wiedzieliśmy co z mężem ryczeć a mój mężulek był taki przejęty tym pierwszym dniem przedszkola że w ogóle to wstał o 5.00 i chciał mu mleko robić bo nie zdązy wypić... a ja do niego... kochanie to chyba za wcześnie tak może za godzinkę hahaha... oj ci tatusiowie. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pozdrawiam :D :D :D
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » N gru 13 2009, 19:20

Hej
Rzeczywiście, zapominam o Noworodku :roll:
Może dlatego, że za rzadko piszecie Dziewczyny :arrow: :D

Jak tam przygotowania do świąt? Okna pomyte? Pierogi w zamrażalniku? Prezenty pokupowane?

Dolcia gratuluję tak dzielnego syncia. Kurujcie się kochani, bo teraz nie ma żartów z choróbskami.

U nas bez zmian, kupa w pieluchę/majty, zasypianie w łóżeczku, w nocy wędrówka z poduszka pod pachą do naszej sypialni...
Dobrze, że chociaż z jedzeniem nigdy nie było problemów (tfux3)

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » Śr gru 16 2009, 00:10

Nieźle Dolcia! Brawo dla Tymcia! Ja Jagody sobie nie wyobrażam... no ale mamy jeszcze chwilkę zanim znajdę pracę :x
Ja zdrowie? Judytka OK?

Agata Śliczna fota!!!


U nas spokój, ale katar Jagoda ma. Okna pomyte (kiedyś dawno temu), uszka zamówione w sklepie ;)
Czekamy na snieg bo zakupione są sanki, tylko spodnie na wacie musze nabyć ;)
Ostatnio edytowano Śr gru 16 2009, 00:14 przez Dagles, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » So gru 19 2009, 12:29

Witajcie!!
Leni świetne zdjęcia ma Karolcia :D no proszę jak zajada, to super że z tym nie ma problemu a co do wołania to się nauczy na pewno nie długo :wink:
Ja w sumie nic nie robie oprócz sprzątania na święta bo świeta spędzamy u rodziców i teściów, wigilie dwie obskakujemy dobrze że odległość tylko ok. 25 km więc na początek do teściówki a potem u mojej mamy w tej samej miejscowości co mieszkamy. No i wałówki dostaniemy więc nic nie gotuję tylko bananowca upiekę.
Dagles to chyba standard z tym katerem teraz taki okres ale zdówka dla Jagódki :D

Co do Jutki to okazało się że miała 5 dni gorączke i ją wysypało antybiotyk dostała dwie dawki myślałam że może alergia na natybiotyk ale przyszła ta koleżanka pediatra i kazała odstawić bo się odgorączkowała i wszystko było w porzadku cały tydzień aż do weekendu. W tamten weekend straszny dostała katar zielony aż taki jak Tymcio i nie mogła oddychać w nocy a co tu mówic o jedzeniu cyca strasznie się męczyła i zaczeła kaszleć.``Pojechaliśmy z Waldim do pediatry z Jutka, moja mama została z Tymciem i okazało się że ma
brzydkie gardło, ale lekarz nie matwił sie o to tylko o oskrzela bo ma furczenia, napisał codzienna kontrola u niego jeśli nie będzie poprawy bo boi się żeby nie złapała płuc bo teraz strasznie dzieciaczki choruja na płuca, no i zobaczyć czy nie ma alergii na antybiotyk Ospamox, ale dzięki Bogu po wczorajszych dawkach nie ma alergii i już lepiej oddycha katar mniejszy i juz nie tak zielony. podajemy syrop w kroplach na kaszel i bidulka sie męczy bo musi odkaszleć ta wydzieline na oskrzelach a nie umie. Bylismy w czwartek u kontroli z
nią i Tymciem jest znaczna poprawa więc się cieszę. Tak czułam ze jak Tymcio pójdzie do przedszkola to będa choróbska do końca roku już go nie bedę posyłać niech się wykuruje
dobrze i Jutka też póki jestem w domu. Od stycznia pójdzie. Żeby tylko było wszystko w porządku. Kazał też niezwłocznie się stawić jakby było większe furczenie w oskrzelach mam nadzieję że antybiotyk pomoże. Ja zaczełam choróbska i tak się ciągną, dziś coś gardło Waldiego boli.... już chciałabym żeby było lato :)
Lekarz mówił że wcale się.nie dziwi że złapała jak u nas infekcja za infekcją w domu.... to było nieuniknione... dobrze że choc już pierś je bo jak brałam Dumox to tylko w nocy jadła bo jej smierdział pokarm a w nocy była głodna więc jadła co jej dałam.

Ula to u Was nie ma śniegu???? chyba już jestes u nas PODKARPACIE zasypane :D :D :D :D

Pozdrawiam ciepło buzki :D :D :D
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dolcia » Pt gru 25 2009, 12:06

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANE DLA WAS i DLA WASZYCH RODZINEK Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU ABY WSZYSTKIE PLANY WAM SIĘ POWIODŁY
POZDRAWIAM CIEPŁO BUZIAKI :kiss_of_love: :kiss_of_love:
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dolcia
 
Posty: 620
Dołączył(a): Śr lis 09 2005, 01:00
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » So gru 26 2009, 23:16

Dziękuję Dolcia, wzajemnie :)

Święta, święta i po świętach...
Pozostaje mi życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku
:D

Obrazek
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Dagles » N gru 27 2009, 00:40

Dziękujemy!!
Również życzymy najlepszego na Nowy Rok!
Obrazek
Avatar użytkownika
Dagles
 
Posty: 1317
Dołączył(a): Śr paź 25 2006, 12:17
Lokalizacja: Szczecin, Pogodno

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Śr sty 06 2010, 11:06

Hej Dziewczyny, znowu cisza jak makiem zasiał ;)
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » So kwi 24 2010, 01:03

Obrazek

pozdrawiamy 3 latki :)
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » Cz gru 30 2010, 02:43

.............
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez Flomag » Pt maja 06 2011, 00:14

Tak zaglądam bo mnie na sentymenty wzięło :wink:

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich czterolatków!

Pędzi ten czas jak szalony, nie?

Piszecie na jakimś forum jeszcze dziewczyny czy ten nasz kwietniowy wątek zdechł dokumentnie? Jak całe to forum niestety ...

Łudzę się że może któraś tu zajrzy, piszcie co u Was, jak dzieciaki? A może popiszemy jeszcze gdzieś razem?

PS. Agnefka - rzucił mi się w oczy Twój podpis i widzę, że zostałaś mamą córeczki! GRATULACJE kochana! :D
No i witam w trójkowym gronie :mrgreen:
Magda & Wiosenne Dzieciaki:
Łukasz (22-05-2005) & Nadia (17-04-2007) & Maksym (30-05-2010)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Flomag
 
Posty: 845
Dołączył(a): So sty 15 2005, 01:00
Lokalizacja: Poznań ---> Daszewice

Re: Kwietniówki 2007 zgłaszajcie się!!!

Postprzez leni » So paź 13 2012, 17:28

Szkoda, że nikt tu nie zagląda :|

Flo , Agnefka- już trójka dzieciaczków - gratulacje :)
pozdrawiam,
Agata

Obrazek
Avatar użytkownika
leni
 
Posty: 743
Dołączył(a): N sty 07 2007, 01:34
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 56 gości