A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » So paź 16 2010, 12:34

Hej!
Konrad jeździł. Mówił,że dziwnie, ale że da się przyzwyczaić. My się cieszymy, bo Wika nie ma jak już spać. Zawsze od bujania zasypiała :roll: Dobrze,że z fotelika wyrosła, teraz czuję się "dorosła" jak pedałuje z nami.
Z wakacjami nie zdążyłaś, ale dziękuję! Udane były bardzo!
Dziś jestem ostatni dzień w pracy, później otwieramy dopiero w kwietniu. Nie ma dla kogo trzymać otwartego sklepu... Więc będę na kuroniu...
To tyle co u mnie! A u Ciebie jak teraz? Mam nadzieję,że wszyscy zdrowi...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pn paź 18 2010, 11:38

To teraz sobie odpoczniesz,należy Ci się po sezonie :D U nas to samo ze spaniem do tej pory jak jedziemy w samochodzie ,a zuza jest np. po basenie to często zasypia.Bede musiała sie do holu przyzwyczaić ,bo ona chce jezdzić ze mną z arkiem jakoś nie bardzo :roll:Mi do tej pory po chorobie apetyt nie wrócił chyba będę musiała sie wybrać do lekarza ,bo waga ciągle spada,ale jeszcze czekam ,bo nie chce mi się ,może wkońcu sie zatrzyma apetyt wróci i nadrobię to co straciłam.A jak u Was wiki nie choruje w przedszkolu.Jakie masz plany na przyszły rk zostawiasz w przedszkolu w "0" czy zapisujesz do szkoły?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Pn paź 18 2010, 13:13

Wiesz, co? Rozważam plusy i minusy zerówki w przedszkolu i zerówki w szkole, bo do pierwszej klasy na pewno nie wyślę ;) Na razie sobie myślę,że jednak duża przewaga jest na p-kole. Jasne,że płatne, ale w tym są wycieczki, spotkania (festyny, bale), dzieci mają dłużej zapewnioną opiekę i jedzenie... I tak sobie myślę,że z tego nie zrezygnuję, chyba,że odgórnie 6 latki będą chcieli "wywalić" z przedszkola, ale ponoć nie mogą i tego się trzymam :D
Matko, jak Ty jeszcze chudniesz, to zaraz nic z Ciebie nie zostanie :shock:
Wiki nie choruje, tfu, tfu, bo latamy w tej chwili po kąpieli między domami po podwórku, bo remontujemy łazienkę-właśnie zaczynam 3 tydzień męki... Gdyby zachorowała, to muszę się przeprowadzić do teściowej, a tego wolałabym uniknąć...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Śr lis 03 2010, 12:31

Z tego co ostatnio słyszłam oddział przedszkolny ,bo tak teraz nosi nazwę stara "zerówka" można wybrać w przedszkolu lub szkole.My chyba damy do oddziału przedszkolnego do szkoły tam gdzie chodziła Monia ,ale jeszcze nie wiem na pewno.Chodziłaby ze swoja o rok młodszą koleżanką :D Trzymam kciuki za szybko ukończony remont :D
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Cz gru 02 2010, 18:00

widzę ,że już tu nikt nie zagląda ,szkoda :(

Zuza siedzi w domu znowu zaczęły sie problemy z oskrzelami musialam jej odstawic jeden lek na alergie ,bo zuza po nim strasznie tyła i po miesiącu od odstawienia zaczęły sie problemy.Lekarka powiedziała ,ze do przedszkola może chodzić ,bo ona nie jest zagrożeniem dla otoczenia tylko otoczenie jest zagrożeniem dla niej,bo bedzie wszystko łapać,wiec od poniedziałku siedzi w domu ,puszcze ją we wtorek ,bo ma być mikołaj i zdjęca i na pewno przykro by jej było ,gdyby nie poszła.

Jak u Was ida przygotowania do świąt macie jakieś pomysły na prezenty?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Cz gru 02 2010, 18:33

Hej!
Ja zaglądam, ale sama ze sobą nie będę pisać :|
Wika od wtorku w domu, bez gorączki,ale gile, czerwone gardło i pokasływanie na porządku dziennym...
Mam już trochę dość, bo jestem od połowy października na kuroniówce, właśnie zaczął się 3 miesiąc remontu w domu, a święta za pasem... Przygotowania? Jakie przygotowania? Po co, skoro i tak pewnie salonu nie skończą... Łazienkę robili 2 miesiące i jeszcze nie jest wszystko idealnie, chociaż korzystać można...
Prezenty? Wika piszczy za laleczkami Pinypon i kotkiem fur real... Pinypony mam kupione, ale kotek z deka za drogi. Wspominała też coś o kuchence takiej większej... Moja mama chciała jej kupić a ja się zastanawiam, czy nie za duża jest na taką zabawkę, bo miejsca w pokoju ma za mało-to pewne...
Mąż gadżeciaż ma szczęście, bo mi się umowa kończy w orange i przedłużając biorę mu nową nokię... A ja? Sama nie wiem co dostanę, pewnie jakieś kolczyki... Ale czy te co chcę,zobaczymy... Póki co święta jakoś mnie nie kręcą... Zobaczymy za tydzień... W chwili obecnej mam skuwane tynki w WC na dole i nie mam salonu a jeszcze Wiki pokój w międzyczasie, ale to już sama z tatą chcę zrobić... Ale tu to tylko malowanie sufitu i tapeta na ściany,po cichutku liczę, że wyrobimy się w tydzień... Ręce to mnie na samą myśl bolą... K miał dzisiaj łóżko Wiki wnieść do naszej sypialni,żebym mogła się powoli zbierać z zabawkami, ale od wczoraj pracuje od 6 do 22... Więc nie wielki mam pożytek z niego... Pewnie sama wszystko będę musiała wynieść...
Do tego mam hormony rozjechane, choć lekarz uważa,że nie... Przede mną wizja HSG a przed K badanie nasienia... Nie chce nam się, nie mamy kasy ani czasu... Czy się zmobilizujemy :?: Nie wiem...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Cz gru 16 2010, 12:07

gabaj współczuje remontu :roll: nie wiem na jaką ekipę trafiłaś ,ale ja nigdy do nich szczęścia nie miałam do tej pory byłam zadowolona z jednej ,a o reszcie nawet nie będę pisać ,bo nerwów szkoda.Zuzi ciężko prezent kupić ,myślałam też o kotu ,ale ma pieska ,podobnego w działaniu i stoi w szafce.Zmówiła sobie pet shopy i toaletkę nie wiem gdzie ją zmieszczę,bo w jej pokoju stoją już 2 wózki ,kuchnia ,stolik z krzesełkami na podłodze rozłożony ma domek z labiryntem i chomikami zu zu :roll: Szafki tez się już nie domykają ,a wyobraż sobie ,że wszystko jest jej potrzebne :roll:
W tym roku muszę zrobić zuzi gdzieś urodziny ,bo była już na kilku imprezach ,przewaznie w bawialniach do wyboru są jeszcze urodziny tematyczne np. w stylu hanna montana,poszukiwacze skarbu itp. nie wiem co lepsze czy zrobić w sali zabaw jak wszyscy czy lepiej takie tematyczne zawsze co innego :roll:
Dużo zdrówka dla Wiki :D
U mnie z hormonami tez cos się porobiło latem miałam okres 2 razy w tygodniu teraz juz 4 miesiąc nie mam wcale ,muszę do gina się wybrać ,ale jak pomysle ,że pewnie nie będzie szukał przyczyny tylko od razu przepisze mi hormony to wizyty mi się odechciewa :roll:
Wyobraz sobie ,ze moja bratowa jest w ciąży po 2,5 roku lecznia ,lekarz nie dawał jej juz sznas na dzidziusia ,a tu taka niespodzinka :D Wam tez się uda ,zobaczysz :D
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Śr gru 22 2010, 17:31

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
Życzy Marta z rodzinką :D
Obrazek
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Pn sty 03 2011, 15:31

Marcia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :D

Fajnie,że bratowej się udało :) U nas trwa to już na tyle długo,że nam się odechciewa... Ciężko to napisać, ale przed K badanie nasienia a przede mną HSG-jedyne szanse w tych dwóch badaniach a daleko nam do nich, jak z PL w kosmos ;) Nie mamy złej sytuacji finansowej, przez moje siedzenie w domu, ale też nie jest jakoś super,żeby sobie fundować te badania, a później, jak moja ginka powiedziała in-vitro... Jakoś mnie to nie zachęca, bo ja in-vitro nie chcę i koniec... Więc póki co, to Wika będzie jedynaczką...
Przy urodzinach nie pomogę. Ja p[oprostu zapraszam kilkoro znajomych z przedszkola do domu i tyle... Niech się dzieci bawią ;) I tak później czekają mnie jeszcze 2 imorezy dla obu rodzin z tortem, więc bedzie co robić...

Lecę po Wikulca do pkola... Ale mi się nie chce...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Cz sty 20 2011, 12:58

Gabaj in vitro to na pewno trudna decyzja i ciężka do podjęcia tym bardziej ,że macie wikunię.My w tą sobote robimy zuzi urodziny w sali zabaw tam będa dzieciaczki które zna z podwórka i te z przedszkola ,a na niedzile zaprosiliśmy dziadków i mojego brata z bratową.W sali zbaw wzięlismy z poczęstunkiem ,kupiliśmy sok ,ciastka ,upieke sernik na urodziny zuzi i tez pokroje w kawałki i wezmę trochę do sali zabaw na poczestunek dla rodziców co zostana z dziecmi.Na niedzielę sama upiekę tort do tego bedzie ta reszta sernika,plauszki ,chrupki,owoce i starczy .Robimy urodziny Zuzi tydzień wcześniej ,bo w następny weekend lecimy do Norwegi na urodziny mojej przyjaciółki która urządza je ze swoim nowym partnerem.
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Cz sty 20 2011, 22:28

Obrazek

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)


To pozwolę sobie już dzisiaj złożyć życzenia Zuzi a Wam życzyć szczęśliwego lotu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pt lut 04 2011, 12:39

witam :D :D

Gabaj bardzo dziękuje w imieniu Zuzi za życzenia :D Dla mnie lot nie jest przyjemnością raczej mnie ciut przeraża ,bo gdyby coś się działo to raczej będą marne szanse na przeżycie :roll: Zuzi imprezki urodzinowe się udały ,zadowolna z prezentów ,a impreza w sali zabaw była na prawdę super .W przyszłym roku też taka zrobimy :D
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » N lut 27 2011, 10:50


Ile w ulu pszczół robotnic,
Ile pociąg mija zwrotnic,
Ile kwiatów liczy łąka,
Ile kropek ma biedronka,
Tyle szczęścia i słodyczy
w dniu urodzin Tobie życzy:
Marta z Zuzią i rodzinką :D ]

Obrazek
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Wt mar 01 2011, 10:47

Marcia dziękuję za życzenia!
No, to całe szczęście,że mnie na to in-vitro nie pokusiło...
Konrad nas zostawił, w sobotę mięliśmy walentynki, było OK, w niedzielę piękna rodzinna panorama-przytulania całuski, wspólny spacer, w walentynki kwiatki a we wtorek powiedział,że ma puste serce i nie ma w nim miejsca dla mnie :!: Później dowiadywałam się i nadal dowiaduje od różnych ludzi, sąsiadów,znajomych z wcześniejszych lat,że on nigdy o mnie poważnie nie myślał i że bywał z innymi dziewczynami przy każdej okazji! Masakra jakaś, teraz wszystko muszę sobie poukładać,czeka mnie rozwód... A ja go tak kochałam,że w ogień gotowa byłam za nim pójść, ufałam mu bezgranicznie i mimo,że czasem były symptomy nie wierności, to zawsze jakoś to załagadzał... A w styczniu niby próbował, ale przynajmniej raz w tygodniu coś nowego wpadało i co mi obiecywał,że więcej nie będzie się z nią kontaktował to znowu wracaliśmy do tego samego... 11 lutego postanowiliśmy zacząć wszystko od zera i było pięknie, do wtorku, kiedy oznajmił,że się wyprowadza,że dla dziecka nie będzie się ze mną męczył... Męczyłam go miłością i tęskonotą... No naprawdę, straszne rzeczy wyszły w ciągu tych 2 tygodni. Z tą dziewczyną nawet w wakacje się widywał :!: Drań jeden! Ja za opiekunkę płaciłam a on zamiast dzieckiem się zająć jak miał wolne, to jeździł samochód myć! Ale ja głupia byłam,że faktów wcześniej nie skojarzyłam...
Teraz i ja lecę z Wiką-do Angli na 10 dni, ochłonąć trochę i jak wrócę,to będę musiała poskładać papiery do sądu i pozbyć się dwulicowca... Jeszcze tylko kilka sesji u psychologa, bo w szoku jestem dalej i wyleczę się z miłości do tego dwulicowca!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez markielek1 » N mar 06 2011, 15:32

Gaba strasznie mi przykro z tego powodu :( Przytulam Was z Wiką cieplutko, nie daj się temu draniowi, zmarnował ci tyle życia nie pozwól by marnował je nadal i jak najszybciej o nim zapomnij
Zuzanna 6. 02. 2005
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
markielek1
 
Posty: 4724
Dołączył(a): Śr wrz 01 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków - Olsza

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez misia29 » Cz kwi 14 2011, 20:30

Gaba J trzymaj się kobietko!!!Pozdrawiamy.
Oliwka ma
Obrazek
Mateuszek ma
Obrazek
Avatar użytkownika
misia29
 
Posty: 2755
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » Pt lut 24 2012, 12:34

Witajcie,
ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :wink:
Dostałam na pocztę życzenia od Noworodka dla Oliwki z okazji 7 urodzin i tak wykopałam nasz wątek. Jezu w głowie mi sie nie mieści jak ten czas szybko przeleciał! Dopiero co o rozmiarah pieluszek rozmawiałyśmy, ba! dopiero o nudnościach ciążowych, a teraz to już możemy o pierwszoklasitach! Żałuje, że te dzieciaczki tak szybko rosną :shock:
Tak a'propos (jeśli ktoś tu jeszcze zagląda) piśnijcie jak tam Wasze pociechy 2005 - poszły do szkoły czy dopiero od września? Moja Oliwia jest teraz w zerówce, miała iść wcześniej, ale prawie cała grupa została w przedszkolu więc nie chcieliśmy jej rozłączać z koleżankami.

Gabi przykro mi, że tyle musiałaś przejść. Poukładałaś już swoje sprawy?

Pozdrawiam Was cieplutko dziewczynki, będę zaglądać - może uda nam się znów zebrać do kupy...? :D
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Lniak » N lut 26 2012, 18:15

Czesc ja Cie pamietam :D, faktycznie ten czas tak leci, Ola tez jest w zerowce, chociaz jak miala testy do miala gotowosc do 1 klasy ale ja jej nie dalam i wcale nie zaluje bo duzo mam co dzieci daly do pierszej klasy jako 6latki to zaluja nie jest tak jak bylo obiecywane przynajmniej u nas w szkole dzieci gonia z programem tak jak 7latki
ciekawe czy ktos jeszce sie odezwie :D
Obrazek
Obrazek
Lniak
 
Posty: 1420
Dołączył(a): Pt sty 13 2006, 11:04
Lokalizacja: Szczecin-Dabie

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez markielek1 » N lut 26 2012, 18:27

Hej hej,

Ja też pamiętam :) ale były czasy :)
Zuzia tez nie poszła do pierwszej klasy mimo że z jej grupy zostało w przedszkolu tylko pięcioro dzieci. Uznałam że jak pójdzie do szkoły to już się będzie uczyć cały czas a tak to ma jeszcze rok zabawy. Do tego nie wyobrażam sobie kiedy bym miała pomagać jej np w lekcjach z małym braciszkiem który jest bardzo towarzyski inie pozwala od siebie odejśc nawet na krok.Do tego Zuza chodzi dwa razy w tygodniu na tańce do tego jeździ na turnieje. To byłoby dla niej za duże obciążenie.
Pozdrowienia dla wszystkich lutówek :)
Zuzanna 6. 02. 2005
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
markielek1
 
Posty: 4724
Dołączył(a): Śr wrz 01 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków - Olsza

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » Pn mar 05 2012, 14:59

Fajnie, że jesteście :D
A Marcia? kiedyś to pamiętam nie było strony bez niej, ciekawe jak dzieciaki.

Markielek a gdzie Zuza na te tańce chodzi? Już musi być zaawansowana, skoro na turnieje! Oliwka 3 rok gra w tenisa (ma to po tacie :wink: ), na nartach zasuwa jak szalona, ale tańce ma tylko w przedszkolu raz w tygodniu, bo już nam tygodnia brakuje (chodzi jeszcze na angielski).

Lniak u nas też afery były, bo obiecywali, że młodsze dzieci będą w osobnych klasach z wolniejszym programem, a potem wymieszali wszystkich równo. Mam koleżankę z córką z listopada 2005, dała ją do szkoły, to w klasie ma dzieci prawie 2 lata starsze...

Lady zgłoś się również!!

Gabi???
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez markielek1 » Pn mar 05 2012, 22:52

Zuza chodzi do Klubu Tańca Sportowego "Pląs" na Grzegórzeckiej.Zaczęła tańczyć rok temu i jest tancerzem zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Jeśli macie ochotę zobaczyć to 24 marca na ul. Strąkowej 3 jest turniej o Krakowską Czapeczkę. Zaczyna się o 9:15.
Oliwka gra w tenisa???Masakra przecież to mega trudny sport:) podziwiam :)
Zuzanna 6. 02. 2005
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
markielek1
 
Posty: 4724
Dołączył(a): Śr wrz 01 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków - Olsza

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Śr mar 07 2012, 10:58

Jestem, jestem!
Trochę zapomniałam rodka :)
Wika również w zerówce w przedszkolu została-moje lenistwo :) Ale co tam! Ma ten dodatkowy rok luzu :D
Sprawy jak najbardziej poukładane :) Jestem po rozwodzie! I przed... zaręczynami :D
Wszystko mi się układa po mojej myśli za to w tak szalonym tempie,że sama nie nadążam :D
Cieszę się,że zaglądacie jeszcze na stare śmieci :)
Gratuluję kolejnych dzieciaczków :kiss_of_love:
Ps.Widziałyście,że nasz Xenia w końcu się doczekała i jest mamusią??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez zielonooka_ » Śr mar 07 2012, 11:06

No to i ja się odezwę :)
Adaś też w zerówce przedszkolnej. Od wrzesnia do szkoły, a do przedszkola pójdzie Hania. Tak więc jedno opuszcza przedszkole a drugie zaczyna ;)
Pozdrawiam Was sredecznie
P.s Gaba cieszę się Twoim szczęsciem :D
A o Xeni też czytałam :)
Avatar użytkownika
zielonooka_
 
Posty: 3737
Dołączył(a): Wt gru 14 2004, 01:00
Lokalizacja: Środa k/Poznania

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Śr mar 07 2012, 11:08

Zielonooka dziękuję :)
Miło Cię na FB widzieć!! :) Wiesz o mnie wszystko :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez aniula05 » Śr mar 07 2012, 11:30

hejka

Gaba cieszę się , ze u Ciebie ok
same super wieści na rodku ostatnio :)

z dziewczynami się nie znam bo na tc dołączyłam później ale miło poznać
może watek odzyje
(*) 06.04.2006
(*) 20.10.2007 http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/560/184/
Obrazek

[url=http://www.ezticker.com/]
Obrazek

[url=http://www.ezticker.com/]
Obrazek
Avatar użytkownika
aniula05
 
Posty: 3914
Dołączył(a): Śr lip 20 2005, 00:00

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Śr mar 07 2012, 12:11

Aniula to nie jest TC, to jest wątek rówieśników Wiktorii :) Dlatego żadnej z Dziewczyn nie znasz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez zielonooka_ » Śr mar 07 2012, 12:38

Gaba o tak mam aktualne info i aktualne fotki :D
Haneczka
Obrazek
Adaśko
Obrazek
Avatar użytkownika
zielonooka_
 
Posty: 3737
Dołączył(a): Wt gru 14 2004, 01:00
Lokalizacja: Środa k/Poznania

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Xenia » Śr mar 07 2012, 13:03

No, watek moze odzyje bo podczytywaczka sie podczepi ;))) Pare kochanych kobitek tu znam, z reszta mam nadzeieje sie poznac:))) Jak juz maluch bedzie u nas, to sie nie opedzicie od mnie;))) Buziaki wielkie***
Obrazek
Benjamin 05.12.2004 * 29 tc
Kruszynka 15.12.2005 * 10 tc
Aniolinek 15.09.2007 * 8 tc




Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Xenia
 
Posty: 13328
Dołączył(a): Śr cze 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Jakarta

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez aniula05 » Śr mar 07 2012, 18:32

no własnie sie skapnełam
tak mnie szczęscie xeni ogarneło że sie pogubiłam hihi
(*) 06.04.2006
(*) 20.10.2007 http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/560/184/
Obrazek

[url=http://www.ezticker.com/]
Obrazek

[url=http://www.ezticker.com/]
Obrazek
Avatar użytkownika
aniula05
 
Posty: 3914
Dołączył(a): Śr lip 20 2005, 00:00

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » So mar 10 2012, 00:05

Zielonooka to u Ciebie tak jak u mnie - Oliwka wychodzi z przedszkola, Michał idzie od września :D Mam nadzieję, że do tej samej Pani :mrgreen:

Gabi bardzo się cieszę! Ostatni raz jak rozmawiałyśmy to o Twoich staraniach... widać naprawdę nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D Serdecznie Ci zyczę powodzenia! Tylko nie znikaj oczywiście :wink:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 159 gości