A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » Pn kwi 19 2010, 20:44

heloł :D
witam się, bo Michałek już roczek skończył, a mnie coś się kontakt z Wami urwał, ale czy ktoś tu jeszcze pisze?? Widzę, że Gabi była tylko ostatnio, co u Ciebie, jak sytuacja z wiesz czym Kochana? Ja ciągle trzymam kciukaski i mocno wierzę, że sie uda :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Wt kwi 20 2010, 09:59

Aga witaj! Tabletki niestety się nie przydały :( Starań nie ma, tzn seks jest, ale nie dla prokreacji a przyjemności- K w końcu szczęśliwy,że mu nie rzędzę nad głową że "dziś mamy szanse ;)"... Przeszłam zabieg usunięcia endometriozy-okazało się że to sporej wielkości (jaja kurzego) guz, na szczęście absolutnie nie złośliwy. Ginka w styczniu rozłożyła ręce i powiedziała,że mamy się udać do kliniki bezpłodności w Szczecinie, ale razem z K zgodnie stwierdziliśmy,że nie jestem chomikiem doświadczalnym i że skoro Wika ma być jedynaczką, to niech tak będzie, a jeśli jakimś cudem się uda to cudownie. Nie zamierzam się leczyć, badać, nawet folik mi się skończył i nie dokupiłam :roll: Zawieszam broń całkowicie. Wolę liczyć na cud niż co miesiąc się rozczarowywać. Póki co to zamierzam parę kilo zejść z wagi, przygotować się psychicznie i fizycznie do sezonu a najbliższe wspólne plany z K-to zmiana samochodu na mniejszy, bo 7 osobowy van jest nam jednak zbędny, bo w domu jest nas 5 z dziadkami, więc i po co duże auto, nie? No i ostatnio tylko na tym się skupiamy-zakup auta i Wika na 2 kółkach od rowerka-już nam tylko sztuka hamowania została :mrgreen: Później jeszcze inne zajęcia wymyślę... Może prócz aerobiku na który chodzę 2x w tygodniu dołączę jakiś kurs niemieckiego czy coś jesienią... Sama nie wiem...Wszystko przede mną ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Cz kwi 22 2010, 10:34

Witajcie

aga Wszystkiego najepszego dla Michałka ,alez szybko syn Ci wyrósł.A co u ciebie wrócasz do pracy czy zoastjesz jeszcze w domku cieszyc sie synkiem?

gabaj Gratulacje dla Wiki z ,dwa kólka wow :D Mysle ,ze dobrze robisz dieta,arobik nauka jezyka odciagnie cie troszke od myslenia o tym wszystkim co przeszliscie ,a i wyjdzie Tobie na korzyść.Ja do tej pory ćwicze tez do świat byłam na diecie musiałam zgubic 2 kilo po zimie i szlifuje cały czas angielski trzeba coś robić dla siebie :D Myślicie o jakiejś konkretnej marce?

Wybaczcie ,ze długo nie pisłam ,ale malego doła załpałam przed swietami zginął mój kolega z podstawówki w tym samym dniu jego zona urodziła dziecko o ktore bardzo długo sie strali, tydzien temu był jego pogrzeb .Pare dni po tej wiadomości w piątek pare minut po godzinie 17 jakiś okolo25 letni z kapturem na głowie i arafatka na ustach męzczyzna napadł na moją 14 letnią córke ukrał jej telefon dzgnął nożem w nogi uderzył piescia w twarz ,ze sie przewróciła i jeszcze obtarła o murek.Na szczęscie od noża ma tylko szramy nie rozciął jej .Policjanci zrobili wzije lokalną powiedzili ,ze bedą szukac ,bo po morderstwie napad z nożem jest najbrdziej groznym przestepstwem.Była juz na obdukcji pokazywali jej zdjecie jednego ,ale narazie nie mają winnego.Następnego dnia po napdzie była ta katastrofa tyle złych wiesci naraz jakos mnie przytłoczyło :roll:
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Cz kwi 22 2010, 14:16

O matko, Marcia :( Co to się na świecie dzieje... Dobrze,że jej nie zabił, gówniarz jeden :evil:
Pewnie teraz boi się sama po ulicach chodzić, co? Współczuję szczerze, bo teraz nawet do sklepu po zakupy strach puścić...

Dziękuję za gratki dla Wikulca :) Wahamy się między Passatem, Mondeo a Laguną-wszystko w kombiaku... Jeszcze się nie zdecydowaliśmy.... Ja bym przy naszym zostałą, bo mamy bezawaryjnego grand scenica, ale K chce coś nowszego, bo ten ma 5 lat. Teraz znów patrzymy za jakimś dwulatkiem...
Wiesz,z tą dietą,to ja długo nie wytrzymałam, ale na areobik jeszcze chodzę ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Pn kwi 26 2010, 13:38

Jedziemy dzisiaj do Szczecina obiejrzeć ... citroena c4 grand picasso... To żeśmy se zmniejszyli auto :lol: :lol: :lol:
Ale jeszcze nie wiemy czy je weźmiemy-musimy obejrzeć, przedyskutować i dopiero podejmiemy decyzję... Przecież teraz samochodów tyle,że na zawołanie nie ma co kupować, bo można nieźle wdepnąć...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » Śr kwi 28 2010, 10:31

Marciu :shock: :( brak słów...
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Cz maja 13 2010, 10:28

Witajcie :D

Czy ktos posyła dziecko do "0" od wrzesnia?Zuza dostła sie do przedszkola na nastepny rok my zdecydowlismy ,ze jesli mamy wybór nie bedziemy jej wczesniej do szkoły posyłać.a jak jest u Was?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Cz maja 13 2010, 11:50

Wika też zostaje w tym roku w p-kolu. W kolejnym mam wybór. Powtórzyć 0 w przedszkolu, powtórzyć zerówkę w szkole, puścić do 1 klasy... Zobaczymy, jak będzie sobie radziła w tym roku "z nauką"... Zastanowimy się później co dalej... W każdym razie bardziej boję się wcześniejszego pójścia do komunii, nie wiem, czy Wika wszystkich modlitw się nauczy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Wt maja 18 2010, 11:20

gabaj u nas w przyszłym roku nie bedzie juz zerówek w przedszkolu.Wiec musimy posłac do "0" do szkoły.Powoli zastanwiam sie ad szkoła dla zuzi nie wiem gdzie czy do rejonowej czy do mniejszej tam gdzie chodziła Monia tylko ,ze dalej :roll: Jak samochód zmieniliscie już?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Wt maja 18 2010, 11:52

Tak,samochod zmieniony. 5-go dzwonilam do Ciebie, bo chcialam sie na kawie spotkac, bo czekalismy caly dzien na papiery (auto sprowadzone) i suma sumarum wyladowalismy w kinie w Galaxy, hahaha. Kupilismy BMW 320d z 2005 ,rocznikowo to samo ale calkiem inna buda ;)
U nas wlasnie jest to chore. Jest 1 przedszkole, niby obowiazkowe dla 5 latkow a zadnego w tym roku nie przyjeli :roll: Za to mamy na stanie 11 scioro 6 latkow, co jest dla mnie chore, bo jesli rodzice chcieli,zeby dziecko powtorzylo zerowke, to powinni wysylac do szkoly... Tylko miejsca zajmuja bardziej potrzebujacym... W tym roku mam luz,ale w kolejnym ponoc ma byc meksyk i 5 latki maja byc tylko przy szkolach w zerowkach :roll: A przedszkola maja przyjmowac tylko 2-4 latki i finito... Ciekawe, jak to bedzie wygladalo... Tym bardziej ze w tej chwili otwieraja u nas przy szkole grupe dla 5 latkow, ale jak rodzicie pracuja, to dziecko po 4 :!: godzinach nauki ma siedziec w swietlicy, gdzie nauczyciel jest albo go nie ma a czekaja na autobus nawet gimnazjalisci... Nie ma cieplego posilku, paranoja jakas, no :!: Nie wyobrazam sobie tego... Dobrze, ze mam jeszcze rodzicow, to mi tata zawsze Wike odbierze ze szkoly, no i mam prace jaka mam,ze czesto sama moge po dziecko wyskozyc :roll: W przeciwnym wypadku bylaby porazka... A Ty juz pracujesz gdzies?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pt maja 21 2010, 13:06

gabaj to gratuluje nowego nabytku :D Kurcze ,ale pech z tym dzwonieiem mi jakis czas telefon nie działał ,bo A. zalał go kawą :? mam nadzije ,ze uda nam sie spotkać :D Z tymi szkołami to paranoja u nas w szolnych swietlicach siedza 6 latki ,ale tez mi ciezko sobie to wyobrazic tak małe dzieci z duzymi :roll: Ja narazie nie pracuje choc przyznam ciezko mi w domu wysiedzieć sama juz nie wiem co mam robić .u mnie pojscie do pracy bedzie sie wiązało z niemal całodzienna nieobecnościa w domu i tu byłby problem co z zuzą po przedszkolu,kto ,by ja odbierał itp. a dodatkowe wynajecie opiekunki byłoby nieopłacalne ,A. też troszke zły ,ze nie byłoby mnie prawie wcale w domu ,ale na prace od 8 do 16 nie mam szans :roll: takiej pracy waśłnie szuka moja znajoma już od poand roku i do tej pory nic nie znalazała.Próbuje z malutkim bizesikiem ,ale narazie nie chce zapeszać :D
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » N maja 30 2010, 09:15

Trzymam kciuki za biznesik! To cos internetowego bedzie, zebys mogla siedziec w domku :?:
A. sie troche nie dziwie, w koncu nauczyl sie wygodnictwa, a tak by musial czasem i po Zuze do przedszkola pojechac i wymyslic cos na obiad, lub chociaz podgrzac... Swoja droga, nie wiem,czy chcialabym pracowac w domu,,, Zadnej odskoczni od codziennych obowiazkow... Ja nie zawsze mam czas sprzatnac, czy uprasowac, ale jest mi tak dobrze...
Dzieki za gratulacje!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez AgnieszkaTT » Pn maja 31 2010, 17:12

A ja chciałam Oliwkę dac wczesniej do tej zerówki, bo litery już zna, coś tam pisze, jeszcze tylko kiepsko z czytaniem, ale tego niby mają dopiero w 1-szej klasie uczyć! I stwierdziłam, że bez sensu żeby siedziała w przedszkolu i sie nudziła. Ale okazało się, że z całej jej grupy (26 dzieci) żadne nie idzie wcześniej, a z grupy równorzędnej 1 dziecko i to nie do naszej szkoły więc nikogo by nie znała.
A z drugiej strony dla mnie tez lepiej jeśli zostanie jeszcze w przedszkolu, bo Misiek juz pójdzie nowym tokiem i wtedy z 4 lat zrobi się między nimi tylko 3 lata różnicy :D (czyli tak jak od początku chciałam :wink: )
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
AgnieszkaTT
 
Posty: 2012
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Wt cze 01 2010, 08:39

To znaczy,ze Oliwka zostaje w przedszkolu czy idzie do zerowki? Czy jeszcze nie zadecydowalas? Jak zostanie troszke dluzej,jest szansa,ze Michas wskoczy na Oliwki miejsce do pkola...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Wt cze 01 2010, 11:45

gabaj wiesz ja mam nieraz po dziurki w nosie tego "siedzenia" w domu te domowe obowiazki są nudne jak flaki z olejem :roll: codzien to samo .A zrobił sie za wygodny ugotować nic nie umie oczywiscie prócz frytek ,jak ma zrobic cos w domu to robi w takim tepie ,ze nigdy ,by z niczym nie zdążył,ale juz mu zapowiedziałam ,że jak przyjdzieczas i bede miała wicej obowiazków przy" biznesiku" to i tak bedzie musiał mi wiecej pomagać.A jak u Was zaczął sie juz wikszy ruch?

aga jak Monie dali wczesniej do "0" w przedszkolu to dla urozamicenia dałam ja do klasy "0" w szkole,zawsze troszke inaczej ucza inne dzieci itp.

Kurcze ,ale pogoda w tym roku straszna idzie w depreche popaść :roll:
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Cz cze 03 2010, 20:16

Marciaslyszalam,ze w tenweekend jakies statki maja zawitac do Szczecina... Prawda to? Bo w niedziele chcialabym sie z rodzinka wybrac (ciotka chcialaby do Szczecina pojechac...)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » So cze 05 2010, 14:58

gabaj obiło mi sie o uszy ,ze ma przypłynąc jeden jakis wielki wycieczkowiec ,ale nie wiem kiedy .Za to w nastepny weekend napewno przypłyną statki ,jachty itp. bo bedą Dni Morza :D
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez luizka100 » So cze 12 2010, 20:08

Witam serdecznie :)
Pozdrawiam Wszyskie Dzieciaczki i Mamusie
Troche Nas tu nie bylo chociaz napisze ze podczytywalam wmiare regularnie ale nie mialam nastroju pisac
Miniony rok byl ciiezki bardzo ciezki psychicznie -moj maz byl chory teaz juz jest lepiej i mamy wielka nadzieje ze tak juz zostanie:)
Gaba jak czekalas na wyniki badan trzymalam kciuki
Bartek za rok idzie do pierwszej klasy teraz bedzie w "0" przedszkolnej chociaz moj maz upieral sie przy szkolnej ale mi pasuja godziny pracy przedszkola -wiec poszlam na wygode :) Od roku trenuje takewoondo a teraz bedzie chodzil jeszcze na piłke
Dziewczyny mam pytanie czy wasze dzieci tez jak cos im zabraniacie uzadzaja sobie z wami dyskusje?
Bartłomiej 30.01.2005
Avatar użytkownika
luizka100
 
Posty: 1813
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » N cze 13 2010, 09:09

Oj tak, dyskusje bez przerwy. Na jedno moje slowo, tysiac jej. Mam wrazenie,ze juz mam jajko madrzejsze od kury... Pyskowki u nas na porzadku dziennym i ciezko dziadostwo wyplewic :roll: Czasami wystarczy zdanie: "Nie zapominasz sie?" A czasem nic nie pomaga, najlepiej slowe sie nie odezwac (a trudno, jak nie wiem) i pojsc w swoja strone...
Dzieki za kciuki :D Super,ze z Twoi mezem juz lepiej! Ja tez wybralam zerowke w przedszkolu, ale za rok nie wiem,czy jej nie powtorze w szkole,za nim puszcze Wike do 1 klasy... K jest wszystko jedno, byle,zeby nie zabierac Wice tego roku dziecinstwa...

Marcia mialam wczoraj byc na dniach morza,ale w piatek sluchalam radia Szczecin i jak sie nasluchalam o tych wszystkich korkach, stluczkach i objazdach, to odechcialo mi sie w calosci :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » N cze 13 2010, 18:16

Witajcie :D

luizko dużo zdrówka dla calej Twojej rodzinki.Zuza też dyskutuje to chyba taki wiek mam teraz dwie dyskutantki w domu ile to musze sie nagadać ,by je do czegos przekonać :roll: Zuza chodzi na karate :lol:

gabaj my dopiero dzis wybralismy sie na dni morza pozwiedzalismy statki ,bylismy z zuza na wesołym miasteczku.W tym roku po raz pierwszy zrobili tyle dla dzieci po drugiej stronie Odry była specjalna scena dla dzieci byli klowni co zbawili dzieci ,takie scenki za szyba z postaciami z bajek gdzie lektor czyta bajke ,a postacie sie ruszały ,Zuza była zachwycona bardzo sie jej podobało ,ale najbardziej jak zwykle karuzele :lol:
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez luizka100 » N cze 13 2010, 20:51

Dzieki za zyczenia zdrowka- przyda sie przyda :)
Dziewczyny to ja juz sie martwilam ze tylko moj Bartek sie kloci ale widze ze nie tylko on . Zawsze jak juz sie rozkreci w klotni i "dyskusji" to mowi: mamo ale ja TYLKO chcialem porozmawiac:)
Gaba ja chce Bartka puscic do 1 klasy bo on teraz w przedszkolu ma Pania ktora ich duzo uczy Bartek dosc juz dobrze czyta liczy mnozy pisze (chociaz tego nie znosi) i boje sie ze jak pojdzie do szkolnej "0" to troche bedzie sie nudzil bo z tego co wiem w tej szkole do ktorej chce go poslac w "0" dzieci sie bawia
Bartłomiej 30.01.2005
Avatar użytkownika
luizka100
 
Posty: 1813
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Pn cze 14 2010, 09:02

Luizko teraz w przedszkolach mają zakaz uczenia dzieci, właśnie żeby się później nie nudziły. Nie wolno im uczyć nawet literek a co dopiero czytania :roll: Zerówka to tylko logiczne myślenie, wysławianie się, zabawa i manualizacja (cwiczenie rąk-szlaczki, wycinanki, wydzieranki itp.) Stary program zerówki, gdzie dzieci uczą sie pisać i czytać programowo jest przypisany do 1 klasy. Nie masz gwarancji, czy 1 klasa też nie będzie za lekka dla B, ale ja w takim przypadku też bym nie posyłała dziecka do 0... Moja nie umie czytać, pisze tylko na zasadzie odwzorowań, nic od siebie i nie zbyt pięknie. Świetnie liczy (dodaje, odejmuje ale nie nie mnoży). Jest bystra, ale nie nie tak jak B.

Marcia ponoć diabelski młyn się zatrzymał na 2h i strażacy zciągali turystów... Szwagier się śmiał,że dobrze,że nie pojechaliśmy n adni morza ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez luizka100 » Pn cze 14 2010, 15:23

Gaba wiem ze jest zakaz uczenia dzieci w przedszkolu ale u nas praktycznie we wszystkich przedszkolach dzieci sie ucza (na lewo:P) i sie dobrze bawia moj Bartek bardzo to lubi :) Moj siostrzeniec w zeszlym roku poszedl do pierwszej klasy i nie bylo w klasie dziecka ktore by plynnie nie czytalo i dosc dobrze czytalo a i program byl taki ze dzieci nic nie robily w domu tylko sie uczyly
Dlatego ja chce zeby Mlody mial pisanie i czytanie opanowane zwlaszcza ze u nas pierwsze klasy chodza do szkoly na druga zmiane( 12-17) i czas na odrabiane lecji jest ograniczony
Bartłomiej 30.01.2005
Avatar użytkownika
luizka100
 
Posty: 1813
Dołączył(a): Pn lut 07 2005, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pt cze 25 2010, 16:22

Witajcie

gabaj tak słyszłam ,ze sie diabelski młym zatrzymał w sobote.My bylismy w niedzile i ten młyn był strasznie wyskoki ,wspołczuje tym ludziom co byli na samej górze i musieli po drabinie schodzić :roll: ja bym chyba stamtad nie zeszła :roll:

Co do nauki w przedszkolach to u zuzi podobnie jak u luziki Bartusia tez ucza zuza umie juz liczyc praiwe do 100 ciut dodawać wie jaki wyraz sie zaczyna na jaka literkę takie proste rzeczy.

Zuza nauczyła sie jezdzic na 2 kółkach na rowerku ,ale chyba trzecigo dnia jak sie nauczyła wyszła z tatusiem na rower i "mądry" tatus wiedząc ,ze dziecko ledwo co sie nauczylo jezdzic i nie umie jeszcze hamowac pozwolił jej zjecahc z górki :roll: a potem nie mógł jej złpać :eusa_think: skonczyo sie na tym ,ze zuza wjechała w samochód zaparkowany pod blokiem na szczescie nic sie nie stało zadrapała sobie tylko raczkę ,ale powiedział ,ze na rowerzee już nie chce jezdzić,nie dziwie sie strasznie musiała sie wystraszyć.

My jutro wyjezdzamy na tydzień nad morze podobno ma byc pogoda ,zobaczymy czy bedzie :lol:
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Śr wrz 01 2010, 12:47

Witam po wakcjach choc nie wiem czy tu jeszcze ktos zagląda.

Nas nie było praktycznie przez ponad 2 miesiace w domu ,ale wypoczełam :D 2 tyg. bylismy na Bornholmie spuer wysepka dużo zwiedzania zuzi najbardziej podobał sie joboland park :jest tam zoo,sa karuzele i zjezdzalnie wodne i była zachwycona obserwacja jak sie robi recznie cukierki karmelki i czekoladki,a w osrodku w którym mieszklismy zachwycona była basenem ze slizgawka tym dla dorosłych ,bo ten płytki dla dzieci jej nie ineresował ,zdziwiłam sie troszkę ,bo byłam pewna ,ze bedzie sie bała w nim pływac ,a tym bardziej zjeżdzac ze ślizgawki ,bo basen był dość głeboki mi siegła woda do szyi ,ale ona nawet sama pływała :lol: i poducha do skaknia to były zuzi najulubiensze atrakcje do tej pory opowiada :lol: reszte czasu spedzilismy nad bałtykiem obajdłysmy sie lodów ,gofrów i deserów :D
A jak Wam upłynęły wakacje?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Śr wrz 01 2010, 14:58

Moje wakacje dopiero przede mna ;) A wiesz, jak mi wakacje przebiegaja-jak zwykle...
Zuzia sama plywa, bez kolka :?: Nasza nie chce sie nauczyc,caly czas sie boi po tym incydencie w Hiszpani...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pt wrz 03 2010, 13:27

gabaj wiem ,ze u Was wakacje dopiero jesienią ,ale zdradż gdzie sie wybieracie?Zuza probóje bez koła utrzymuje sie na wodzie przez chwilke ładnie jej to wychodzi ,chcielismy zapisac ja na basen ,ale nie chce :roll: nie chce tez na karate,taniec jakos ostanio taki leniuszek sie z niej zrobił ,a przeciez zawsze była "żywym srebrem" :roll:
Nie dziwie sie Wiki ,ze obawia sie pływać nie ma co zmuszac to samo było z moim bratem jak miał 7 lat wpadł do basenu mało sie nie utopił dopiero po latach odważył sie wejść do wody ,ale pływać do tej pory sie nie nauczył.
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez Gaba_S » Pn wrz 06 2010, 08:53

Jedziemy do Chorwacji. Mam w suwaczku ;)
Nie zmuszam Wiki do plywania bez kola...
Alez jestem dumna z Wikulca... Na duzym rowerze juz jezdzi :mrgreen: :eusa_whistle: Ma jeszcze problem z hamowaniem manetkami, bo w malutkim rowerze miala hamulec w pedalach, ale po za tym klasa! Juz moge z nia jezdzic na oddzielnych rowerach :D Ale hol i tak nam sie przydaje na dalsze wyprawy ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gaba_S
 
Posty: 3824
Dołączył(a): So sie 28 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdzieś, nie wiadomo do końca gdzie, ale zawsze RAZEM!!

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » Pn wrz 13 2010, 11:46

gabaj Widze ,ze sie spózniłam ,ale moze jeszcze przeczytasz UDANYCH WAKACJI!!!!!!!!!!!!!!! :D Niestety nie mogłam wczesniej zajrzec ,bo choroba zwaliła mnie z nóg i to doslownie :roll: Brawa dla wiki jak pieknie sobie radzi z jazda na rowerze :D za zuza jeszcze trzeba biegac nie opanowała jazdy na tyle ,by mogła jezdzic razem z nami .zastawnawiamy sie nad zkupem hola czytajac Twój wczesniejszy post chyba wart.Mielismy do tej pory przyczepkę ,ale w przyszłym roku zuza bedzie juz za duza i na dalsze trasy przydl by sie własnie taki hol ,wygodnie sie z tym Tobie jezdzi na rowerze ?
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: A MOŻE SĄ JUŻ MAMUŚKI LUTOWE 2005

Postprzez marcia » So paź 16 2010, 12:00

:eusa_whistle:
Avatar użytkownika
marcia
 
Posty: 16005
Dołączył(a): Wt mar 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 145 gości