Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez justaM » Śr wrz 11 2019, 12:04

Czy jest tutaj ktoś kto chce wprowadzić ten styl do swojego mieszkania?

Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim? Na jakie dodatki postawić?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 532
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez lelli » Śr wrz 11 2019, 13:17

Fundamentem stylu nowojorskiego jest także oświetlenie. Pierwsze, co rzuca się w oczy w mieszkaniach tego typu, to intrygujące żyrandole, eleganckie kinkiety, halogeny oraz stojące lampy. Lampy te z reguły posiadają chromowane nóżki, podobnie jak inne meble w pomieszczeniu – stoliki, kanapy, komody. Zarówno w lampach jak i meblach jest sporo niklu.
Stawia się tutaj na kolory stonowane, spokojne oraz bezpiecznze. Jesli chcesz odrobiny kontrastu to polecam czerń.
Mebli poszukaj na stronie Villadecor - znajdziesz tam również blog z poradami na temat tego stylu.
Obrazek
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez sabanek5 » Cz paź 03 2019, 05:25

Witam. Od pewnego czasu mieszkam w Krakowie i właśnie teraz zaczął się sezon grzewczy. Jakość powietrza natychmiast zaczęła spadać co mnie zaniepokoiło więc postanowiłem zainwestować w oczyszczacze powietrza ponieważ chciałbym dbać o swoje zdrowie chociaż będąc na swoim mieszkaniu.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez andziala » Pt lis 22 2019, 17:13

Nie bardzo się orientuję jak ten styl powinien wyglądać, czy chodzi o industrialny? Zatem poszukaj pomysłów w gotowych aranżacjach, na pewno coś cie zainspiruje. I jeśli potrzebny jest porządny producent mebli to łap https://dobremeble.elblag.pl/ - na tej stronie znajdziesz polecanym producentów z okolicy elbląga
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez Macadamia » Wt lis 26 2019, 15:00

No na pewno klimat zrobią odpowiednio dobrane meble. Jeśli jeszcze nic nie wybrałaś to zerknij na ofertę sklepu MarketMeblowy. Tu zamówisz meble w różnym designie. Sklep oferuje meble bardzo wysokiej jakości ale w przystępnych cenach. Wszystkie meble wykonane są z materiałów wysokiej jakości dzięki czemu sa naprawdę trwałe. Obecnie sporo artykułów znajdziesz w promocyjnych cenach - warto zajrzeć na ofertę bowiem można kupić teraz meble sporo taniej.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez Zuzka25 » Śr lis 27 2019, 20:51

Zawsze dzięki takim wskazówkom można się zainspirować. Tylko to trochę później. Póki co najpierw muszę kupić swoje pierwsze własne mieszkanie. Zainteresowała mnie oferta https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupok ... wroclawiu/ we Wrocławiu. Mieszkania nowe oczywiście, można po swojemu od podstaw zaaranżować. A do tego różne opcje bo ogródek, loggia jest dodatkowo przy niektórych ofertach. Super coś takiego.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez House » Pt lis 29 2019, 08:58

W zasadzie nigdy nie miałem okazji spotkać się z takim stylem i nie bardzo wiem, czym dokładnie się on charakteryzuje, ale myślę, że pasujące do niego meble kupi się spokojnie w każdym sklepie oferującym krzesła, łóżka, komody, czy jakiekolwiek inne meble. Wiele sklepów ma do zaoferowania wyposażenie wykonane w dziesiątkach różnych stylów. :)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez Mery6 » Wt sty 14 2020, 13:42

Piękne meble w każdym stylu znajdziesz w https://www.edinos.pl/siedlce Solidne. Sprawdzone. Duży wybór wzorów i kolorów.
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez kwiatuszekK » Cz lut 20 2020, 10:29

Na pewno będzie trzeba skorzystać z pomocy dobrego architekta wnętrz, który będzie wiedział jakie meble i dodatki wybrać. Jeśli sam nie zaproponuje to możesz sama zapytać o kominek https://www.defrohome.pl/ , ja odkąd mam go w domu to nawet po ciężkim dniu lubię przed nim się relaksować.
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez andziala » Śr gru 23 2020, 00:09

Ten styl jest naprawdę ciekawy! Zerknijcie tutaj https://www.galameble.com/sofy/sofy-dwuosobowe/ . Widzę kilka ciekawych propozycji jeśli chodzi o sofy, które powinny idealnie pasować do stylu nowojorskiego. Musę powiedzieć, że ten sklep ma bardzo dobrą jakość mebli więc warto tutaj zakupy robić
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez marika89 » Pt sty 08 2021, 14:38

Najpierw trzeba to mieszkanie kupić. Nie zgodze się się bo koszt masz ten sam a nic nie przybliża Cie do posiadania mieszkania jeśli je tylko wynajmujesz. Dlatego ja kupiłam mieszkanie na osiedlu centro ursus i cieszę się bo płacę nawet mniej niż za wynajem. ja kupiłam mieszkanie u https://www.nowa5dzielnica.pl/budynek/ i jestem zadowolona.
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez weronika259 » So sty 16 2021, 01:46

weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez Borycina5 » Wt sty 19 2021, 14:48

Bardzo polecam ten tekst, może tutaj znajdziecie trochę inspiracji: https://meblowa1.pl/poradnik-meble/rega ... e-b30.html :)
Borycina5
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez merlina » Śr sty 20 2021, 10:56

Styl nowojorski, co to w ogóle jest? Jak dla mnie masło maślane. To może jest jeszcze styl waszyngtoński, albo lepiej - warszwaski czy kraśnicki? Dajcie spokój.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez salamandiks4 » Pn lut 08 2021, 15:55

Sprawdźcie na stronę internetowy sklep meblowy tutaj są dostępne piękne i nowoczesne meble do sypialni i salonu. Wybór jest ogromny więc na pewno znajdziecie coś co wam przypadnie do gustu. Sprawdźcie na całą ich ofertę moim zdaniem jest naprawdę rewelacyjna i atrakcyjna.
salamandiks4
 
Posty: 1082
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez sabanek5 » Śr lut 23 2022, 11:59

Może ktoś z was chciałby poznać nowe oferty na mieszkania? Polecam serdecznie http://orion.lublin.pl/ tutaj jest oferta na nowe mieszkania w Lublinie. Powstają one w spokojnej ładnej okolicy. Mnóstwo mieszkań o wysokim standardzie. Zerknijcie koniecznie, polecam.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez Klitka » Śr paź 05 2022, 07:57

Jednym z mebli które na pewno będą przydatne jest komoda. Warto postawić na coś wysokiej jakości i odpowiednio wyglądającego.
Klitka
 
Posty: 313
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Jak umeblować mieszkanie w stylu nowojorskim

Postprzez kasia777 » Cz lis 16 2023, 09:13

Każdemu kto zastanawia się nad wyborem komody białej nowoczesnej polecam zapoznać się z ofertą sklepu Meble4u. Posiadają ogromne doświadczenie i od lat wyposażają domy, mieszkania i biura w Polsce. Ten sklep został stworzony z myślą o klientach i zapewnianiu im możliwości swobodnego wyboru mebli bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta odzwierciedla najnowsze trendy w branży meblowej a asortyment obejmuje szeroką gamę nowoczesnych i klasycznych mebli o bogatym wzornictwie i różnorodnych kolorach wykończenia.
kasia777
 
Posty: 1336
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości