terapia par

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

terapia par

Postprzez KaroLinka26 » Pn lis 20 2017, 16:24

Witam. Z moim partnerem jestem już od 10 lat w związku. Mamy dwuletnią córkę, kilka miesięcy temu on nawet wspominał o oświadczynach i ślubie, jednak od jakiś trzech tygodnie nasze relacje bardzo się popsuły. Coraz mniej czasu spędzamy wspólnie, oddalamy się od siebie. Wiem, że on ma do mnie żalu o kilka spraw i bardzo chciałabym to naprawić. Pomyślałam więc, że zapiszę nas dla terapie dla par. Znalazłam już nawet super ośrodek. Boję się jednak, że on się na to nie zgodzi, bo jest bardzo honorowy i nie lubi rozmawiać o uczuciach z obcymi. Jak myślicie, jakimi argumentami mogę go przekonać? Nie chcę w końcu doprowadzić do rozstania...
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: terapia par

Postprzez House » Śr lip 08 2020, 09:12

Szkoda byłoby aby po tylu latach wasz związek się rozpadł dlatego musicie o niego walczyć oboje. Jeżeli sami nie potraficie to konieczne będzie udać się na terapie par https://strefaterapii.pl/psychoterapia-par/ która powinna pomóc wam rozwiązać wszystkie problemy. Powodzenia !
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: terapia par

Postprzez merlina » Cz lip 09 2020, 12:22

Skoro ma pretensje o kilka spraw, to może wypadałoby najpierw to naprawić, a dopiero potem decydować się na terapię?
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: terapia par

Postprzez marysienka » Pt lip 28 2023, 08:49

A moim zdaniem dobra terapia par może wiele w życiu człowieka zmienić na lepsze i absolutnie nie powinno się na nią zamykać!
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: terapia par

Postprzez Klitka » Cz gru 21 2023, 15:16

Często zdarza się tak, że odpowiednio przeprowadzona psychoterapia par Kraków jest w stanie uratować związek. Z tego właśnie powodu warto się na nią zdecydować.
Klitka
 
Posty: 301
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości